Попередження

Помилка завантаження модуля Error writing file '[TMP]/MYfd=36' (OS errno 28 - No space left on device)

Юрій Крафт: «Ми провалили початок гри»

Четвер, 10 серпня 2017 09:05

Матч «Агробізнес» - «Буковина» (3:1) прокоментував в.о. головного тренера чернівецької команди Юрій Крафт.

«Ми провалили початок гри – пропустили гол. Наша команда програвала центр поля. Було багато помилок, існував брак щодо контролю мяча. Футболісти не виконали установку. Ми незадоволені першим таймом.

У перерві, за рахунку 0:1, зробили дві заміни. На 46 хвилині на поле вийшли Шишигін і Королянчук. А вже на 47 хвилині у наші ворота призначили пенальті. На мою думку, був момент п’ятдесят на п’ятдесят. Суддя вирішив вказати на одинадцятиметрову позначку. Згодом наш захисник Роман Шафоростов забив гол головою. Нам вдалося переломити хід гри. А згодом після передачі з флангу забиває гол Тарас Сивка – асистент арбітра «засвітив» положення поза грою. Вважаю, що ми забили чистий гол. Потім були пропущений третій м’яч та вилучення Сивки. Ось така прикра поразка нашої команди», - зазначив Юрій Рудольфович.