Міні-футбольний чемпіонат області: «Оршівці» розгромили «Патрульну поліцію», у групі «В» - четверо лідерів (ФОТО, СТАТИСТИКА, ТАБЛИЦІ)

Неділя, 15 грудня 2019 21:45
У Чернівцях – матчі другого туру міні-футбольного чемпіонату області У Чернівцях – матчі другого туру міні-футбольного чемпіонату області

15 грудня на майданчику КСОП «Буковина» відбулися матчі другого туру чемпіонату Чернівецької області з міні-футболу у групах «В» та «А».

Партнер рубрики — KOSTUMCHEK — Чоловічі костюми — бездоганний вигляд та висока якість

ЧернівціСпорт
у соцмережах!

Група «В»

У групі «В» мінімальну перемогу святкував УСК «Довбуш». Підопічні Віталія Куниці перемогли «ШкВал» - 1:0. Переможний гол на 33 хвилині зустрічі забив Валентин Рудич, який реалізував пенальті.

Читати також: Міні-футбольний чемпіонат області: «НДЕКЦ МВС» і «Весільний світ» розгромили суперників (ФОТО, ТАБЛИЦІ, СТАТИСТИКА)

Переконливу перемогу здобув ФК «Тереблече». Команда, за яку виступають багато відомих виконавців, шість разів «розписалася» у воротах «БукФаму». Дубль оформили Дмитро Дучак і Сергій Ільїн.

Вісім голів забила «Короні» команда «Арена» - 8:2. Хет-трик на рахунку Дмитра Бараняка.

Цікавим був матч між командами «Вікторія – Моцарелла» та «Буковина – Моцарелла». У першому таймі гравці «Вікторії – Моцарелли», які були фаворитами цього матчу, забили тричі (хет-трик оформив Віталій Савчук). На початку другого тайму Сергій Корольов скоротив перевагу суперника у рахункові, однак досвідчений Сергій Раца довів рахунок до 4:1. Після цього Вячеслав Шевчук («Буковина – Моцарелла») оформив дубль та встановив остаточний результат – 4:3 на користь «Вікторії – Моцарелли».

Після двох турів у групі «В» четвірка лідерів – «Арена», ФК «Тереблече», «Вікторія – Моцарелла» та УСК «Довбуш». Ці команди набрали по шість очок.

«ШкВал» - УСК «Довбуш» - 0:1 (0:0)

Арбітри: Василь Фурман, Денис Гуменюк.

«ШкВал»: Іван Москалюк, Костянтин Малуш, Назар Томюк, Олександр Мазур, Віталій Сорочан, Андрій Помпуш, Петро Вайпан, Василь Гакман, Григорій Шугані, Крістіан Гавка, Михайло Малуш.

УСК «Довбуш»: Андрій Житарюк, Дмитро Дутка, Максим Кисліцен, Дмитро Макаренко, Юрій Негрич, Степан Каленюк, Валентин Рудич, Богдан Унгурян, Олександр Юрійчук.

Гол: Валентин Рудич (33, з пенальті).

ФК «Тереблече» - «БукФам» - 6:0 (3:0)

Арбітри: Денис Гуменюк, Василь Фурман.

ФК «Тереблече»: Валентин Подольський, Дмитро Дучак, Микола Коваленко, Вадим Українець, Олександр Карапка, Олег Добровольський, Олександр Руснак, Сергій Ільїн, Руслан Рябий, Іван Савчук, Мансур Хачаруєв.

«БукФам»: Михайло Вітюк, Андрій Буздуган, Сергій Кушнір, Віталій Буздуган, Олександр Похольчук, Сергій Мойсюк, Олександр Стрільчук, Олександр Кушнір, Сергій Поушак. Богдан Пшеничний, Любомир Волянок.

Голи: Дмитро Дучак (3,18), Вадим Українець (10), Олег Добровольський (22), Сергій Ільїн (30,36).

«Арена» - «Корона» - 8:2 (3:0)

«Арена»: Ростислав Храпко, Денис Черишов, Михайло Старчук, Михайло Гураль, Назарій Гливка, Вадим Мельничук, Павло Олійник, Дмитро Бараняк, Микола Гаць, Петро Ганін.

«Корона»: Дмитро Гмиря, Олег Клевчук, Антон Червоний, Віталій Абрамяк, Артем Савчук, Олег Рой, Василь Кочерган, Юрій Петрусяк, Ілля Сенко, Станіслав Ткач.

Голи: Дмитро Бараняк (2,11,40), Назарій Гливка (10), Павло Олійник (22), Петро Ганін (33), Микола Гаць (35), Михайло Гураль (37) – Олег Клевчук (40,40).

«Вікторія-Моцарелла» - «Буковина-Моцарелла» - 4:3 (3:0)

«Вікторія – Моцарелла»: Владислав Мельников, Євген Веретенко, Віталій Савчук, Денис Хандій, Руслан Івашко, Сергій Раца, Євген Немтінов, Сергій Купріч, Тарас Тимощук.

«Буковина – Моцарелла»: Юрій Пилипчук, Роман Дячук, Вячеслав Шевчук, Сергій Корольов, Віталій Урсуляк, Богдан Мартищук, Олег Власов, Василь Распопа, Роман Придрик, Василь Скіпор.

Голи: Віталій Савчук (1,16,17), Сергій Раца (26) – Сергій Корольов (22), Вячеслав Шевчук (31,38).

Міні-футбол: Чемпіонат Чернівецької області 2019/20. Група B. 2-й тур. «Вікторія-Моцарелла» — «Буковина-Моцарелла» 4:3 (Фоторепортаж)

Група «А»

У першому матчі другого туру групи «А» «Оршівці» «розібралися» з «Патрульною поліцією» - 6:0. У першому таймі двічі відзначився Валентин Песаревський. А у другій половині зустрічі ворота «Патрульної поліції» вразили Андрій Симака (двічі), Василь Савчук та той же Валентин Песаревський. Цікаво, що двічі м’яч опинявся вже у порожніх воротах «Патрульної поліції». «Оршівці» - одноосібний лідер групи «А».

Переконливу перемогу над ФК «Стальнівці» святкували «Мамаївці» - 5:1. Гравці команди – переможниці тричі забили ще у першому таймі. Дубль оформили Роман Гузак і Віталій Мироник.

Бойовою вийшла гра між «Алкодором» і «Грозинцями». Рахунок після першої половини зустрічі був нічийним 2:2. А на 36 хвилині «Алкодор» вигравав із рахунком 3:2, однак завдяки голам Дмитра Унгуряна та Михайла Білика «Грозинці» вирвали перемогу – 4:3.

Команда «TOM. Studio», яку підсилили досвідчені виконавці (Юрій Кисилиця, Вадим Пислар, Андрій Гордей), обіграла колектив «Буковина U-19-Прем’єра» - 5:2. Вже на першій хвилині відзначився гравець «TOM. Studio» Володимир Смола. Через 9 хвилин зустрічі гол забив Андрій Гордей, а згодом Вадим Пислар довів рахунок до 3:0. Ще до перерви Денис Рябий зумів скоротити розрив у рахункові.

У другому таймі дубль оформив Андрій Гордей, а п’ятий гол «TOM. Studio» забив Олексій Бакалярик. У «Буковини U-19-Прем’єри» забив перспективний гравець Євген Квасниця.

«Патрульна поліція» - ФК «Оршівці» - 0:6 (0:2)

Арбітри: Андрій Телегей, Ігор Гітельман.

«Патрульна поліція»: Андрій Паламар, Антон Місько, Олег Кіцен, Юрій Данелюк, Василь Сорочан, Денис Коваль, Степан Тісногуз, Олександр Гуцул, Олександр Діденко, Роман Волошин.

«Оршівці»: Тарас Чевюк, Василь Савчук, Валентин Песаревський, Вадим Симака, Андрій Симака, Станіслав Довганюк, Давид Шутак, Валерій Кукуряк, Микола Віксич, Руслан Кибич, Сергій Староста.

Голи: Валентин Писаревський (5,20,38), Василь Савчук (31), Андрій Симака (36,36).

Міні-футбол: Чемпіонат Чернівецької області 2019/20. Група A. 2-й тур. «Патрульна поліція» — ФК «Оршівці» 0:6 (Фоторепортаж)

ФК «Стальнівці» - ФК «Мамаївці» - 1:5 (0:3)

Арбітри: Ігор Гітельман, Андрій Телегей.

ФК «Стальнівці»: Олександр Почтар, Олексій Чекан, Максим Тринта, Михайло Тринта, Артем Почтар, Василь Почтар, Павло Головко, Микола Григоряк.

ФК «Мамаївці»: Василь Мурга, Олександр Клевчук, Андрій Панчук, Павло Молотков, Олександр Філіпчук, Ігор Таневський, Юрій Михальчук, Віталій Мироник, Олександр Митринюк, Роман Гузак, Сергій Молотков, Андрій Сирбін, Степан Шинкарук.

Голи: Олексій Чекан (31) – Роман Гузак (3,37), Віталій Мироник (18,19), Павло Молотков (32).

Міні-футбол: Чемпіонат Чернівецької області 2019/20. Група A. 2-й тур. ФК «Стальнівці» — ФК «Мамаївці» 1:5 (Фоторепортаж)

«Алкодор» - ФК «Грозинці» - 3:4 (2:2)

«Алкодор»: Василь Грекул, Юрій Руснак, Валерій Василюк, Денис Гуменюк, Владислав Бурак, Дмитро Чикановський, Степан Чикановський.

ФК «Грозинці»: Ігор Коташ, Михайло Білик, Денис Василов, Андрій Паращук, Дмитро Унгурян, Анатолій Венгер, Роман Присяжнюк, Денис Мельничук, Андрій Шинкар.

Голи: Денис Гуменюк (4), Владислав Буряк (18), Валерій Василюк (36) – Роман Присяжнюк (18), Денис Мельничук (19), Дмитро Унгурян (37), Михайло Білик (40).

Міні-футбол: Чемпіонат Чернівецької області 2019/20. Група A. 2-й тур. «Алкодор» — ФК «Грозинці» 3:4 (Фоторепортаж)

«TOM. Studio» - «Буковина U-19-Прем’єра» - 5:2 (3:1)

«TOM. Studio»: Юрій Кисилиця, Вадим Пислар, Олександр Тодорович, Андрій Гордей, Олег Молдован, Володимир Смола, Павло Бабій, Юрій Антонюк, Сергій Максимчук, Олексій Бакалярик.

«Буковина U-19-Прем’єра»: Віталій Луцак, Юрій Генцар, Артем Рябий, Денис Рябий, Юрій Букатар, Богдан Соломян, Ігор Єремічук, Данило Полівцев, Маріо Урсу, Володимир Шородок, Євген Квасниця.

Голи: Володимир Смола (1), Андрій Гордей (10,33), Вадим Пислар (13), Олексій Бакалярик (38) – Денис Рябий (17), Євген Квасниця (29).

Міні-футбол: Чемпіонат Чернівецької області 2019/20. Група A. 2-й тур. «TOM. Studio» — «Буковина U-19-Прем’єра» 5:2 (Фоторепортаж)