Футбольний чемпіонат області: лідирують «Нижні Станівці», «ШкВал» пропускає перші голи (ФОТО, ВІДЕО, СТАТИСТИКА, ТАБЛИЦЯ, БОМБАРДИРИ, РОЗКЛАД)

Понеділок, 20 липня 2020 19:18
Зіграно чотири матчі четвертого туру футбольного чемпіонату Чернівецької області. Зіграно чотири матчі четвертого туру футбольного чемпіонату Чернівецької області.

Зіграно матчі четвертого туру футбольного чемпіонату Чернівецької області серед команд Суперліги.

До четвертого туру чемпіонату області «ШкВал» із Чорнівки залишався єдиною командою, яка ще не пропускала голів. У виїзному матчі з «Неполоківцями» представники Новоселицького району не пропускали до 41 хвилини зустрічі. Саме тоді ворота гостей вразив досвідчений Дмитро Давидний.

А на 57 хвилині гри Микола Рябий збільшив перевагу господарів у рахункові. Представники Кіцманського району перемогли з рахунком 2:0 та залишаються у лідируючій групі.

ФК «Неполоківці» — «ШкВал» - 2:0 (1:0)

18 липня. Неполоківці.

Арбітр - Іван Марчук (Глибоцький район), Вадим Бажурян (Глибоцький район), Григорій Мельничук (Глибоцький район), спостерігач арбітражу - Ігор Гітельман (Чернівці).

ФК «Неполоківці»: Василь Біблюк (Юрій Лікар, 90+2), Володимир Бербека, Вадим Попович (Руслан Гунчак, 46), Іван Тащук (Василь Савчук, 46), Іван Молофій, Вадим Українець, Микола Рябий (Віталій Чебан, 86), Дмитро Давидний, Олександр Шевчук, Вадим Сімака (Юрій Масікевич, 55), Василь Варварюк (Олександр Баланецький, 75).

«ШкВал»: Іван Москалюк, Михайло Старчук (Артем Почтар, 89), Максим Тринта, Андрій Помпуш, Віталій Сорочан, Петро І. Вайпан, Василь Гакман, Ігор Лозовінський, Віктор Сорочан (Ілля Москалюк, 64), Олександр Мазур, Даніел Раулюк. Запасні: Сергій Кознюк, Петро В. Вайпан, Іван Жуміга, Іван Томюк.

Голи: Дмитро Давидний (41), Микола Рябий (57).

Попередження: Іван Тащук (45), Вадим Українець (74), Олександр Баланецький (87) - Даніел Раулюк (62).

Другої поразки поспіль зазнали гравці ФК «Глибока». Цього разу підопічні Григорія Токара мінімально поступилися у рідних стінах землякам зі «Ст. Вовчинця» - 0:1.

Переможний гол гості забили наприкінці матчу. Відзначився Вадим Шостак. Це третій гол Вадима в обласному чемпіонаті.

ФК «Глибока» — «Ст. Вовчинець» - 0:1 (0:0)

18 липня. Глибока.

Арбітр - Олег Сурменко (Чернівці), асистенти арбітра - Дмитро Злий, Артур Рудь (Чернівці), спостерігач арбітражу - Микола Осадець (Чернівці).

ФК «Глибока»: Максим Мишковський, Денис Петрусяк, Микола Фрунчак, Андрій Букатар (Олексій Бакалярик, 46), Василь Нікифоряк, Олександр Завершенюк, Олександр Тодорович, Юрій Соломян (Георгій Романюк, 90+1), Андрій Мотовилець, Геннадій Куляк, Тарас Анжієвський. Запасні: Олександр Стрільчук, Богдан Соломян, Сергій Дуган, Максим Соломян, Іван Жук.

«Ст. Вовчинець»: Микола Гоменюк, Петро Баланюк, Михайло Баланюк (Георгій Хмельницький, 89), Георгій Данилюк, Василь Томащук, Володимир Воробець, Вадим Шостак, Микола Опаєць, Петро Алергуш, Максим Карпюк, Дмитро Лях. Запасні: Микола Лазурко, Антон Оршевський, Борис Жижій, Іван Гавчук, Максим Гурів.

Гол: Вадим Шостак (82).

Попередження: Юрій Соломян (38), Олександр Завершенюк (90+2) - Вадим Шостак (63), Дмитро Лях (78).

Продовжили свою переможну серію «Нижні Станівці». У четвертому турі чемпіонату області лідер переміг на виїзді «ТОМ.studio» - 5:1. У першому таймі було забито лише один гол. На 14 хвилині зустрічі відзначився Василь Луцик.

У другій половині зустрічі гравці «Нижніх Станівців» забили ще чотири голи. Ще двічі відзначився та став автором хет-трику Василь Луцик. Тепер на рахунку Василя 5 голів у чемпіонаті області.

Своє вагоме слово у цьому матчі сказав кращий бомбардир минулорічного чемпіонату області Артем Меркушов. Артем зробив дубль та відкрив лік своїм голам у «Нижніх Станівцях».

Трохи підсолодив гіркоту поразки «ТОМ.studio» Ілля Гуцуляк, який наприкінці зустрічі вразив ворота гостей.

«ТОМ.studio» — «Нижні Станівці» - 1:5 (0:1)

Футбол: Чемпіонат ЧО-2020. Суперліга. «ТОМ.studio» — «Нижні Станівці» 1:5 (Фоторепортаж)

18 липня 2020 р. Чернівці. Стадіон «Мальва»

Арбітр - Олександр Плахов (Чернівці), асистенти арбітра - Володимир Бамбурак, Сергій Дарійчук (Чернівці), спостерігач арбітражу - Юрій Мосейчук (Чернівці).

«ТОМ.studio»: Олег Цуркан, Володимир Смола, Сергій Купріч, Денис Бульба, Павло Бабій, Юрій Антонюк, Олександр Мікулеску (Павло Мотуз, 46), Андрій Лалак (Валерій Блажко, 70), Олег Молдован (Ілля Гуцуляк, 36), Ярослав Гаталяк (Сергій Павлович, 77), Сергій Максимчук.

«Нижні Станівці»: Андрій Житарюк, Ілля Томнюк (Михайло Руснак, 89), Артем Меркушов, Ілля Амарій, Юрій Головачук, Павло Партей, Андрій Шимчук (Владислав Венгринюк, 66), Василь Луцик, Микола Коваленко (Юрій Сопко, 79), Іван Няйко. Запасний: Віталій Ткачук.

Голи: Ілля Гуцуляк (83) - Василь Луцик (14, 76 - з пенальті, 82), Артем Меркушов (59,87 - з пенальті).

Попередження: Ярослав Гаталяк (27), Сергій Купріч (30), Віктор Молдован (44) - Ілля Амарій (53), Микола Коваленко (56), Михайло Руснак (89).

Команда «Фазенда», яка  у чемпіонаті не здобула жодного очка, гідно протидіяла гравцям ФК «Чагор». До матчу з «Фазендою» представники Глибоцького району здобули дві перемоги поспіль.

Зрозуміло, що господарі поля прагнули зробити подарунок своєму тренерові Андрієві Лахнюку, якому 18 липня виповнилося 33 роки.

Перший гол у зустрічі забили гравці ФК «Чагор». На 9 хвилині влучним ударом відзначився Леонід Львов. Через 15 хвилин Віктор Ягнич зрівняв рахунок.

На 30 хвилині грі у ворота «Фазенди» призначили пенальті, яке реалізував Владислав Павлович. Ще до перерви Іван Бузек (38 хвилина) вдруге встановив рівновагу у матчі.

Гравці ФК «Чагор» таки зуміли вирвати перемогу. Переможний гол на рахунку Леоніда Львова, який на 68 хвилині гри оформив дубль. Представники Глибоцького району перемогли з рахунком 3:2.

ФК «Фазенда» — ФК «Чагор» - 2:3 (2:2)

18 липня 2020 р. Жучка.

Арбітр - Микола Столярчук (Сторожинецький район), Іван Ткач (Новоселицький район), Євген Гашков (Чернівці), спостерігач арбітражу - Роман Гамаль (Чернівці).

ФК «Фазенда»: Анатолій Волощук, Іван Паньків, Вячеслав Шевчук, Дмитро Перчула, Павло Дудлей (Олександр Івасюк, 66), Віктор Ягнич, Микола Кавуля, Володимир Столяр, Іван Гавучак (Віталій Єлінчук, 83), Євген Квасниця, Іван Бузек (Євген Маркін, 60).

ФК «Чагор»: Юрій Сопонару (Владислав Мельников, 46), Максим Лукащук, Максим Гринько (Анатолій Сопонару, 46), Богдан Рачинський, Олександр Булезюк (Костянтин Мага, 84), Владислав Павлович, Олександр Боднарчук (Михайло Гучік, 71), Артем Єлов, Олександр Стефанюк (Андрій Лесік, 58), Микола Цепа, Леонід Львов (Микола Ковальчук, 89). Запасний: Богдан Туряк.

Голи: Віктор Ягнич (24), Іван Бузек (38) - Леонід Львов (9,68), Владислав Павлович (30 - з пенальті).

Попередження: Віктор Ягнич (45), Дмитро Перчула (88) - Максим Гринько (23), Леонід Львов (47), Артем Єлов (90+2).

Футболісти «Довбуша» переконливо перемогли на виїзді одного з аутсайдера змагань - новодністровський «Дністер» - 6:0. Щоправда, у першому таймі підопічні Віталія Куниці зуміли забити лише один гол. Відзначився Александру - Васілє Мунтян.

У другій половині зустрічі гості довели свою перевагу над командою із Новодністровська. Дубль оформив Александру-Васілє Мунтян. Голи на рахунку також Валентина Рудича, Романа Мельника, Владислава Ватаманюка та Ладіка Мєлконяна, який проводив свій перший матч за «Довбуш».

«Дністер» — УСК «Довбуш» - 0:6 (0:1)

19 липня. Новодністровськ.

Арбітр - Василь Фурман (Кіцманський район), асистенти арбітра - Євген Гашков (Чернівці), Іван Фурман (Кіцманський район), спостерігач арбітражу - Микола Каланча (Чернівці).

«Дністер»: Віталій Вістовський, Василь Копитко (Артем Войцеховський, 85), Максим Продан (Володимир Мороз, 41), Павло Шишмарьов, Олександр Шишмарьов, Іван Тимофєєв (Олександр Бурлака, 56), Артем Ткачук, Ростислав Ткачук, Андрій Архилюк, Тарас Новаковський (Віталій Телятников, 79), Максим Дімітров (Максим Куляк, 70).

УСК «Довбуш»: Дмитро Дутка, Валентин Рудич (Юрій Негрич, 79), Віталій Давидюк, Володимир Найко, Владислав Ватаманюк, Сергій Ільїн (Микола Кузик, 77), Андрій Шишигін, Олександр Жумига, Вадим Бута (Ладік Мєлконян, 56), Антон Батрак (Роман Мельник, 63), Александру - Васілє Мунтян. Запасний: Юрій Генцар.

Голи: Александру - Васілє Мунтян (45,85), Валентин Рудич (59), Ладік Мєлконян (68), Роман Мельник (73), Владислав Ватаманюк (83).