Обласна футбольна Суперліга: після першого кола лідирують «Нижні Станівці», «Чагор» розгромив «Ст. Вовчинець» (ФОТО, СТАТИСТИКА, БОМБАРДИРИ, ТАБЛИЦЯ, РОЗКЛАД)

Субота, 15 серпня 2020 23:55
«Чагор» переконливо переміг «Ст.Вовчинець». «Чагор» переконливо переміг «Ст.Вовчинець».

Відбулися матчі 9-го туру чемпіонату Чернівецької області серед команд Суперліги.

На чернівецькому стадіоні «Електронмаш» ФК «Чагор» приймав «Ст.Вовчинець».

До 30 хвилини зустрічі командам відзначитися не вдавалося. Щобільше, гравці «Ст.Вовчинця» спочатку гідно виглядали у матчі з одним із лідерів чемпіонату.

На 30 хвилині гри перший гол у матчі забив Олександр Стефанюк. А кращий бомбардир чемпіонату Леонід Львов ще до перерви зумів оформити дубль. Тож після першого тайму гравці ФК «Чагор» вигравали з рахунком 3:0.

У другій половині зустрічі Вадим Шостак спромігся вразити ворота ФК «Чагор», однак підопічні Олександра Дейниченка зуміли відповісти ще двома результативними ударами. Автором хет-трику став Леонід Львов. Тепер на рахунку Леоніда 13 голів у чемпіонаті. Ще один гол забив Андрій Лесік.

ФК «Чагор» переміг з рахунком 5:1 та зберіг за собою другу сходинку.

ФК «Чагор» - «Ст.Вовчинець» - 5:1 (3:0)

Футбол: Чемпіонат ЧО-2020. Суперліга. «Чагор» — «Ст.Вовчинець» 5:1 (188 фото)

14 серпня 2020 р. Чернівці. Стадіон «Електронмаш».

Арбітр - Андрій Кошура (Чернівці), асистенти арбітра - Марія Сас (Чернівці), Максим Чебан (Кельменецький район), спостерігач арбітражу - Юрій Мосейчук (Чернівці).

ФК «Чагор»: Владислав Мельников, Олександр Булезюк (Богдан Туряк, 82), Богдан Рачинський, Владислав Павлович, Костянтин Мага, Анатолій Сопонару (Андрій Лесік, 71), Олександр Стефанюк, Роман Блажко (Ярослав Коблюк, 82), Артем Єлов, Микола Цепа, Леонід Львов (Максим Кисліцен, 82).

«Ст.Вовчинець»: Микола Гоменюк, Петро Баланюк, Михайло Баланюк (Іван Гавчук, 85), Василь Томащук, Григорій Романюк, Георгій Данилюк, Вадим Шостак, Микола Опаєць, Дмитро Лях, Максим Карпюк, Максим Лазурко (Борис Жижій, 32).

Голи: Олександр Стефанюк (30), Леонід Львов (33, 43, 78), Андрій Лесік (84) - Вадим Шостак (72).

Попередження: Богдан Рачинський (65) - Петро Баланюк (48), Максим Карпюк (50), Георгій Данилюк (75).

Лідер чемпіонату області - ФК «Нижні Станівці»  розгромив у рідних стінах аутсайдера змагань - новодністровський «Дністер» - 9:2.

Хет-трик на свій рахунок записав Артем Меркушов. Тепер на рахунку Артема 8 голів у чемпіонаті. Свій сьомий гол в обласній Суперлізі забив Василь Луцик. У «Дністра» дубль оформив його кращий бомбардир Андрій Архилюк.

Представники Глибоцького району після першого кола, випереджаючи ФК «Чагор» на два очка.

«Нижні Станівці» – «Дністер» - 9:2 (5:0)

Голи: Ростислав Ткачук (25, автогол), Артем Меркушов (29,44,51), Сергій Купріч (32), Микола Коваленко (39), Василь Луцик (66), Михайло Руснак (82), Андрій Шимчук (89) - Андрій Архилюк (76,84).

Попередження: Олександр Мельничук (71, «Н. Станівці»).

Драматичним вийшов матч між командою «TOM.Studio» та ФК «Глибока».

Після першого тайму гравці «TOM.Studio» вигравала з рахунком 2:0. Вже на 3 хвилині зустрічі відзначився Павло Мотуз. А на 40 хвилині гри пенальті реалізував досвідчений Олександр Степанов.

Однак вже на 51 хвилині матчу рахунок був нічийним - 2:2. Відзначилися гравці ФК «Глибока» Геннадій Куляк і Тарас Анжієвський. На 72 хвилині матчу Тарас Анжієвський оформив дубль та приніс перемогу ФК «Глибока» з рахунком 3:2.

Гості могли перемогти і з більшим рахунком, однак під завісу гри Олександр Тодорович не забив пенальті.

«ТОМ.studio» – ФК «Глибока» - 2:3 (2:0)

Голи: Павло Мотуз (3), Олександр Степанов (40, з пенальті) - Геннадій Куляк (48), Тарас Анжієвський (51,72).

На 87 хвилині гри Олександр Тодорович (ФК «Глибока») не забив пенальті.

Попередження: Павло Мотуз (29), Олег Молдован (55) - Андрій Букатар (58).

Другу перемогу у чемпіонаті здобула «Фазенда».

Підопічні Андрія Лахнюка перемогли ФК «Неполоківці» - 2:1. На 9 хвилині відзначився Іван Бузек, а на початку другого тайму власні ворота вразив Роман Дячук. Перемогу «Фазенді» приніс влучний «постріл» Івана Макотяка.

ФК «Фазенда» – ФК «Неполоківці» - 2:1 (1:0)

Голи: Іван Бузек (9), Іван Макотяк (75) - Роман Дячук (48, автогол).

Попередження: Іван Макотяк (24), Дмитро Перчула (44), Іван Оробець (90+1) - Василь Савчук (76), Іван Тащук (87).

УСК «Довбуш» – «ШкВал» - 1:0

Гол: Александру - Васілє Мунтян.