Обласна футбольна Суперліга: у ключовому матчі туру «Довбуш» переміг «Чагор», «Нижні Станівці» вийшли на другу сходинку (РЕЗУЛЬТАТИ, ТАБЛИЦЯ, БОМБАРДИРИ, РОЗКЛАД, ВІДЕО)

Понеділок, 07 вересня 2020 20:45
У ключовому матчі туру «Довбуш» переміг «Чагор». У ключовому матчі туру «Довбуш» переміг «Чагор».

Ключовою у дванадцятому турі чемпіонату Чернівецької області була зустріч УСК «Довбуш» - ФК «Чагор».

У першому колі ФК «Чагор» переміг УСК «Довбуш» з рахунком 2:0.

Нагадаємо, що до очного протистояння на полі ФОК «Олімпія», ці команди посідали у турнірній таблиці відповідно перше та друге місця.

Перший гол у матчі забили представники Глибоцького району. На 24 хвилині гри влучного удару головою завдав Олександр Булезюк. Через чотири хвилини підопічні Віталія Куниці зрівняли рахунок. Блискучого удару по «рамці» гостей завдав досвідчений Сергій Ільїн.

У першому таймі команди мали ще кілька шансів засмутити суперника. У цих ігрових епізодах вдало діяли голкіпери команд - Андрій Мельничук і Владислав Мельников.

На 57 хвилині гри господарі поля зуміли вийти вперед. Невдахою став Владислав Павлович, який відправив шкіряну кулю у власні ворота. Гравці ФК «Чагор» мали можливості зрівняти рахунок. В одному з ігрових епізодів Андрій Мельничук якимось дивом врятував свою команду від голу.

А на 80 хвилині гри футболісти УСК «Довбуш» зробив вагому заявку на перемогу. Свій шостий гол у чемпіонаті області забив Олександр Жумига. Щоправда, представники Глибоцького району зуміли скоротити перевагу чернівецької команди у рахункові. За три хвилини до завершення основного часу вдало виконав штрафний Олег Циганчук.

Підсумок матчу - 3:2 на користь УСК «Довбуш». Підопічні Віталія Куниці зробили ще один крок до перемоги в обласній Суперлізі. Зрозуміло, що команди «Нижні Станівці» та ФК «Чагор» також прагнутимуть здобути чемпіонське звання.

Один із претендентів на чемпіонське звання «Нижні Станівці» переміг на виїзді «Фазенду» - 2:1. Перший гол у зустрічі забили гості. Відзначився Андрій Філіпчук. Незадовго до перерви рахунок зрівняв Андрій Топчевський, який останнім часом виступав за коломийське «Покуття». А переможний гол у другому таймі забив досвідчений капітан «Нижніх Станівців» Сергій Янчик. Цікаво, що за команду Кіцманського району розпочав виступи 36-річний захисник із Кут Івано-Франківської області Микола Лазорик, який грав за професійні команди «Енергетик» (Бурштин) і «Нива» (Тернопіль).

Драматичним був матч «ТОМ.studio» – ФК «Ст.Вовчинець». У першому таймі команди голів не забивали. А на 63 хвилині гри Павло Бабій вивів «ТОМ.studio» вперед. Коли здавалося, що господарі здобудуть перемогу, гравці «Ст. Вовчинця» не тільки зрівняли рахунок, але й вийшли вперед. Спочатку Вадим Шостак реалізував пенальті, а на третій доданій хвилині оформив дубль та приніс перемогу «Ст. Вовчинцю» з рахунком 2:1.

ФК «Глибока» переконливо переміг у рідних стінах «ШкВал» із Чорнівки - 3:0. У першому таймі відзначився кращий бомбардир господарів Тарас Анжієвський, який забив свій 8-ий гол у чемпіонаті. У другій половині зустрічі результативні удари на свій рахунок записали Максим Соломян і Геннадій Куляк.

Результати матчів дванадцятого туру:

«Дністер» – ФК«Неполоківці» - -:+

УСК «Довбуш» – ФК «Чагор» - 3:2 (1:1)

Голи: Сергій Ільїн (30), Владислав Павлович (57, автогол), Олександр Жумига (80) - Олександр Булезюк (24), Олег Циганчук (87).

Попередження: Антон Батрак (9), Андрій Мельничук (53) - Владислав Мельников (9), Максим Гринько (27), Леонід Львов (75).

Вилучення: Юрій Семенюк (51, представник ФК «Чагор»).

ФК «Фазенда» – ФК «Нижні Станівці» - 1:2 (1:1)

Голи: Андрій Філіпчук (21) - Андрій Топчевський (44), Сергій Янчик (56).

Попередження: Микола Кавуля (8), Сергій Сороцький (56) - Сергій Купріч (60), Микола Лазорик (64).

«ТОМ.studio» – ФК «Ст.Вовчинець» - 1:2 (0:0)

Голи: Павло Бабій (63) - Вадим Шостак (90+2 - з пенальті, 90+3).

Попередження: Павло Мотуз (24), Олег Молдован (38) - Василь Томащук (15), Максим Карпюк (90+2).