«Довбуш» переміг «Карпати» та вийшов на третє місце в аматорському чемпіонаті України (ФОТО)

Середа, 28 жовтня 2020 21:09
«Довбуш» переміг львівські «Карпати» «Довбуш» переміг львівські «Карпати»

Футболісти УСК «Довбуш» зіграли черговий матч аматорського чемпіонату України.

Партнер рубрики — KOSTUMCHEK — Чоловічі костюми — бездоганний вигляд та висока якість

Підопічні Віталія Куниці грали на полі ФОК «Олімпія» з львівськими «Карпатами». Нещодавно цей колектив приєднався до команд, які виступають у групі 1. Львівську команду тренує колишній голкіпер «Карпат», запорізького «Металурга» та луганської «Зорі» Андрій Тлумак, який донедавна працював із луцькою «Волинню». До складу «Карпат» входять такі досвідчені виконавці, як Юрій Войтович, Михайло Гурка, Костянтин Деревльов, Юрій Фурта, Юрій Кудінов.

На 6 хвилині гри воротам господарів загрожував досвідчений Юрій Войтович, однак шкіряна куля опинилася у руках Андрія Мельничука. Через хвилину Андрій Мельничук зреагував на «постріл» Костянтина Деревльова.

А вже на 8 хвилині зустрічі небезпечний момент виник у воріт гостей. Артем Меркушов віддав передачу на Андрія Шишигіна, який влучив у стійку. Згодом не зміг влучити у ворота «Карпат» Владислав Ватаманюк.

У першому таймі шанс відзначитися мав Олександр Жумига. На 18 хвилині гри Олександр після подачі Андрія Шишигіна не зміг головою переправити шкіряну кулю у ворота гостей. Львівську команду від голу врятував воротар Остап-Михайло Дяків. А потім свій момент не використав захисник чернівецької команди Ілля Стрільчук.

На 43 хвилині гри футболісти «Карпат» зуміли забити гол. Після виконання штрафного з лівого флангу Андрієм Бориком влучного удару головою завдав Костянтин Деревльов.

У другому таймі підопічним Віталія Куниці вдалося зрівняти результат. На 70 хвилині матчу на ворота «Карпат» вийшов Артем Меркушов, якого у штрафному майданчику збив голкіпер львівської команди Остап - Михайло Дяків. Пенальті реалізував Сергій Ільїн.

Під завісу гри підопічні Андрія Тлумака мали шанс знову вийти вперед. Досвідчений Юрій Фурта виграв боротьбу у Іллі Стрільчука та зробив гострий пас на партнера. На щастя, Андрій Мельничук спромігся зреагувати на удар Степана Сологуба. Одразу після цього підопічні Віталія Куниці організували результативну атаку. Артем Меркушов створив гостроту у воріт львівської команди, а Сергій Богачук, який вийшов на заміну, встановив остаточний рахунок зустрічі - 2:1 на користь УСК «Довбуш».

Чернівецька команда в аматорському чемпіонаті України (група 1) вийшла на третє місце.

«Довбуш» (Чернівці) - «Карпати» (Львів) - 2:1 (0:1)

Футбол: Чемпіонат України серед аматорів-2020/21. «Довбуш» — «Карпати» 2:1 (129 фото)

28 жовтня 2020 р. Чернівці. ФОК «Олімпія»

Арбітр - Микола Александренко (Вінниця), асистенти арбітра - Дмитро Кіцкай (Бучач, Тернопільська область), Ігор Брик (Тернопіль), четвертий арбітр - Андрій Котов (Чернівецька область), спостерігач арбітражу - Іван Карпина (Київська область).

«Довбуш»: Андрій Мельничук, Віталій Давидюк, Микола Геник, Ілля Стрільчук, Дмитро Бобик, Сергій Ільїн, Андрій Шишигін, Артем Меркушов, Андрій Гордей (Сергій Богачук, 83), Олександр Жумига (Вадим Бута, 90+3), Владислав Ватаманюк (Антон Батрак, 54). Запасні: Костянтин Гуцул, Юрій Генцар, Роман Мельник, Валентин Рудич.

«Карпати»: Остап - Михайло Дяків, Юрій Войтович, Олександр Медведєв, Олександр Кенийз (Ігор Лісніченко, 4), Віталій-Дмитро Теплий (Михайло Гурка, 72), Остап Ілюк (Костянтин Котовенко, 69), Костянтин Деревльов (Степан Сологуб, 50), Анатолій Тітунін, Андрій Борик, Андрій Протасенко (Юрій Фурта, 51), Назарій Малецький (Юрій Кудінов, 72). Запасний: Іван Сілецький.

Голи: Сергій Ільїн (71, з пенальті), Сергій Богачук (88) - Костянтин Деревльов (43).

Попередження: Андрій Мельничук (44), Дмитро Бобик (46), Андрій Шишигін (50) - Остап-Михайло Дяків (71).