×

Попередження

Помилка завантаження модуля Error writing file '[TMP]/MYfd=754' (OS errno 28 - No space left on device)

Мініфутбольний Кубок області (зона «С»): фіналісти - «Іванківці» та «TOM. Studio» (ФОТО, ВІДЕО, СТАТИСТИКА)

Неділя, 14 лютого 2021 19:25
Матч «Чернівецький рятувальник» - «TOM. Studio». Матч «Чернівецький рятувальник» - «TOM. Studio».

У «Маленькому Парижі» відбулися півфінальні матчі мініфутбольного Кубку області (зона «С»).

Партнер рубрики — KOSTUMCHEK — Чоловічі костюми — бездоганний вигляд та висока якість

Цікавим вийшов матч між колективами «Іванківці» - «НДЕКЦ МВС». До 17 хвилини гри команди голів не забивали. А на 17 хвилині зустрічі шкіряну кулю у ворота «НДЕКЦ МВС» відправив Артем Меркушов. На початку другого тайму рахунок зрівняв Геннадій Куляк.

Забити більше командам не вдалося, тому долю першої путівки у фінал вирішувала серія пенальті. Гравці «Іванківців» реалізували усі пенальті, а ось Дмитро Дучак не зміг переграти воротаря представників Кіцманського району.

«Іванківці» перемогли у серії пенальті з рахунком 5:3 та гратимуть у фіналі.

«Іванківці» - «НДЕКЦ МВС» - 1:1 (1:0), пенальті - 5:3

Міні-футбол: Кубок області 2021. Зона «С». «Іванківці» - «НДЕКЦ МВС» 1:1 (пен. 5:3) (111 фото)

Арбітри: Василь Фурман, Олександр Плахов.

«Іванківці»: Костянтин Гуцул, Василь Томащук, Тарас Сивка, Андрій Фучинський, Станіслав Лаврук, Максим Ілюк, Артем Меркушов, Ілля Гуцуляк, Максим Максимюк.

«НДЕКЦ МВС»: Богдан Рудак, Ігор Стефанишин, Василь Луцик, Геннадій Куляк, Олександр Темерівський, Денис Зачиковський, Віталій Ткачук, Ігор Дончак, Олександр Стефанюк, Віталій Чехов.

Голи: Артем Меркушов (17) - Геннадій Куляк (22).

Пенальті забили: Василь Томащук, Тарас Сивка, Андрій Фучинський, Максим Ілюк, Ілля Гуцуляк - Василь Луцик, Геннадій Куляк, Денис Зачиковський.

Не забив: Дмитро Дучак (воротар).

Ще одним учасником фіналу стала команда «TOM. Studio», яка перемогла «Чернівецький рятувальник» - 3:1. На 9 хвилині матчу гравці «TOM. Studio» вигравали з рахунком 2:0. Голи забили Олександр Карапка та Юрій Антонюк.

У другому таймі команди обмінялися результативними ударами. Спочатку відзначився Юрій Масікевич, а згодом Павло Бабій встановив остаточний рахунок зустрічі.

«Чернівецький рятувальник» - «TOM. Studio» - 1:3 (0:2)

Міні-футбол: Кубок області 2021. Зона «С». «Чернівецький рятувальник» - «TOM. Studio» 1:3 (113 фото)

Арбітри: Олександр Плахов, Василь Фурман.

«Чернівецький рятувальник»: Михайло Парменов, Сергій Урсуляк, Олександр Айсюк, Юрій Гумен, Богдан Братко, Юрій Масікевич, Вадим Попович, Вадим Українець, Олександр Баланецький.

«TOM. Studio»: Юрій Кисилиця, Сергій Максимчук, Павло Бабій, Олексій Бакалярик, Олександр Бакалярик, Олександр Карапка, Ігор Нагорний, Юрій Антонюк.

Голи: Юрій Масікевич (25) - Олександр Карапка (4), Юрій Антонюк (9), Павло Бабій (37).