Обласна футбольна Суперліга: чергові перемоги «Довбуша» та «Брусниці», «Глибока» обіграла «Кам’янку» (ТАБЛИЦЯ, СТАТИСТИКА, БОМБАРДИРИ, РОЗКЛАД)

Неділя, 13 червня 2021 21:21
Матч «Довбуш» - «Волока». Матч «Довбуш» - «Волока».

Зіграно три матчі 6-го туру футбольної обласної Суперліги.

Партнер рубрики — KOSTUMCHEK — Чоловічі костюми — бездоганний вигляд та висока якість

Цікавим вийшов матч між одним із лідерів Суперліги та молодою командою «Волока». На 10 хвилині гри Артем Меркушов вивів «Довбуш» вперед. Через 10 хвилин капітан «Волоки» Віктор Ягнич зрівняв рахунок. Ще до перерви Микола Геник знову вивів підопічних Віталія Куниці вперед, а незадовго до перерви Артем Почтар відправив шкіряну кулю у власні ворота.

Щоправда, на 70 хвилині гри Артем Почтар вразив уже ворота «Довбуша» та забив свій 4 гол у сезоні. Зрештою, зрівняти рахунок «Волоці» не вдалося. «Довбуш» переміг з рахунком 3:2.

«Довбуш» - «Волока» - 3:2 (3:1)

12 червня 2021 р. Чернівці. ФОК «Олімпія».

Арбітр - Микола Столярчук (Чернівецький район), асистенти арбітра - Денис Круглецький (Чернівці), Мілош Петріч (Чернівці), спостерігач арбітражу - Ігор Гітельман (Чернівці).

«Довбуш»: Богдан Степаненко, Валентин Рудич, Ілля Стрільчук, Юрій Шевчук, Микола Геник, Андрій Шишигін (Роман Мельник, 46), Дмитро Бобик, Віктор Масікевич (Олександр Тодорович, 46; Вадим Бута, 61), Олександр Жумига (Роман Придрик, 89), Артем Меркушов, Дмитро Дучак. Запасні: Юрій Генцар, Андрій Мельничук, Юрій Василик.

«Волока»: Максим Бойко, Вячеслав Шевчук, Сергій Жижиян, Олег Штефуник, Іван Макотяк, Віктор Ягнич (Віталій Урсуляк, 70), Андрій Савчук (Володимир Шородок, 61), Андрій Філіпчук, Владислав Андрієць (Дмитро Лахман, 66), Іван Оробець (Вадим Гура, 82), Артем Почтар. Запасний: Анатолій Волощук.

Голи: Артем Меркушов (10), Микола Геник (32), Артем Почтар (43, автогол) - Віктор Ягнич (20), Артем Почтар (70).

Попередження:  Вячеслав Шевчук (30).

Один із претендентів на високі місця у Суперлізі команда «Брусниця» приймала колектив «RADENT». У першому таймі команді, яка на сьогоднішній день посідає останню сходинку, вдалося вразити ворота господарів. Відзначився Богдан Унгурян. Зрештою, у другому таймі гравці «Брусниці» забили тричі та святкували перемогу з рахунком 3:1.

«Брусниця» входить у трійку лідерів Суперліги, а «RADENT» залишається без очок.

«Брусниця» - «RADENT» - 3:1 (0:1)

12 червня 2021 р. Брусниця. 150 глядачів.

Арбітр - Олександр Семенніков (Дністровський район), асистенти арбітра - Сергій Буковей, Георгій Нікифоряк (Чернівецький район), спостерігач арбітражу - Микола Осадець (Чернівці).

«Брусниця»: Василь Біблюк, Сергій Жижиян (Микола Рябий, 75), Вячеслав Пилишатий, Ярослав Гаталяк (Андрій Фучинський, 87), Микола Коваленко, Андрій Лалак, Василь Варварюк, Руслан Філіпчук, Олександр Шевчук, Дмитро Давидний, Володимир Бербека. Запасні: Юрій Ковальчук, Василь Савчук, Андрій Фурега, Олександр Баланецький, Руслан Рябий.

«RADENT»: Юрій Волощук, Віктор Куляк, Валентин Якубовський, Вадим Боднарашек, Вадим Якубовський, Віталій Пайчик, Тарас Новаковський, Денис Головко, Віталій Круглецький (Степан Федоров, 76), Анатолій Євдощек, Богдан Унгурян. Запасні: Віталій Клим, Віорел Радукан.

Голи: Дмитро Давидний (49), Руслан Філіпчук (56), Ярослав Гаталяк (86) - Богдан Унгурян (21).

Попередження: Руслан Філіпчук (38), Дмитро Давидний (84) - Вадим Якубовський (50).

Виїзну перемогу здобула «Глибока». Підопічні Григорія Токара здолали «Кам’янку» - 2:0.

У першому таймі команди голів не забили. А ось у другій половині зустрічі результативні удари на свій рахунок записали Максим Соломян і Богдан Соломян. Максим забив свій третій гол у сезоні.

«Кам’янка» - «Глибока» - 0:2 (0:0)

13 червня 2021 р. Кам’янка. 500 глядачів.

Арбітр - Микола Столярчук (Чернівецький район), асистенти арбітра - Сергій Дарійчук, Марія Сас - Батрак (Чернівці), спостерігач арбітражу - Аркадій Томашевський (Чернівецький район).

«Кам’янка»: Мансур Хачаруєв, Юрій Карлійчук, Сергій Козачук, Андрій Карлійчук, Юрій Герасимюк (Анатолій Загорюк, 65), Максим Бош, Максим Долинюк, Анатолій Панцир (Максим Загорюк, 46), Петро Вайпан, Руслан Онофрійчук, Василь Білійчук. Запасні: Андрій Долинюк, Владислав Воробець, Василь Кузик.

«Глибока»: Степан Кушнір, Іван Молофій, Денис Петрусяк, Богдан Соломян, Василь Нікифоряк, Микола Фрунчак, Олексій Бакалярик (Михайло Телегуз, 84), Андрій Мотовилець (Олександр Букатар, 84), Максим Соломян (Богдан Микитюк, 79), Тарас Анжієвський, Владислав Ватаманюк. Запасні: Роман Майщук, Володимир Николайчук, Андрій Букатар.

Голи: Максим Соломян (74), Богдан Соломян (90+3).

Попередження: Петро Вайпан (43) - Андрій Мотовилець (64).