Обласна футбольна Суперліга: «Фазенда» та «Магістраль» зіграли унічию, «Довбуш» та «Глибока» розгромили суперників (ТАБЛИЦЯ, СТАТИСТИКА, БОМБАРДИРИ, РОЗКЛАД)

Неділя, 04 липня 2021 08:26
 Матч «Магістраль» - «Фазенда». Матч «Магістраль» - «Фазенда».

Відбулися матчі 9-го туру обласної Суперліги.

Партнер рубрики — KOSTUMCHEK — Чоловічі костюми — бездоганний вигляд та висока якість

Перше коло обласної Суперліги «Фазенда» завершувала матчем з командою «Магістраль». У першому таймі зустрічі, яка відбулася у Сторожинці, колективам відзначитися не вдалося. А на 64 хвилині гри ворота гостей вразив Вадим Корсей. Підопічним Олександра Степанова вдалося уникнути поразки на третій доданій хвилині. Автором голу став Сергій Максимчук. Активну участь у результативній атаці «Фазенди» взяв досвідчений Сергій Янчик.

Підсумок матчу - нічия 1:1.

«Магістраль» - «Фазенда» - 1:1 (0:0)

3 липня 2021 р. Сторожинець. Стадіон «Дружба». 150 глядачів.

Арбітр - Олександр Семенніков (Дністровський район), асистенти арбітра - Сергій Дарійчук (Чернівці), Іван Ткач (Чернівецький район), спостерігач арбітражу - Віктор Кошура (Чернівці).

«Магістраль»: Денис Купчанко, Павло Гончар (Євген Маркін, 61), Вадим Попович (Вадим Корсей, 46), Віктор Ващук, Володимир Чобан, Тарас Таріца (Валентин Пантя, 46), Олег Добровольський, Василь Кердей, Олександр Дележа (Денис Зачиковський, 38; Олег Кіцен, 85), Юрій Масікевич, Олександр Руснак. Запасні: Дмитро Барановський, Андрій Аксенчук.

«Фазенда»: Олег Цуркан, Сергій Янчик, Павло Мотуз (Віталій Ткачук, 46), Іван Паньків (Микола Коваль, 67), Дмитро Бараняк, Вадим Пислар, Павло Бабій, Сергій Максимчук, Юрій Головачук, Микола Кавуля, Максим Гринько. Запасні: Дмитро Перчула, Максим Лукащук.

Голи: Вадим Корсей (64) - Сергій Максимчук (90+3).

Попередження: Павло Гончар (36) - Сергій Янчик (4), Юрій Головачук (70), Олег Цуркан (89).

Команда «Глибока» переконливо перемогла у рідних стінах аутсайдера змагань - колектив «RADENT» - 5:0. Вже на 25 хвилині зустрічі господарі поля вигравали з рахунком 3:0. Голи на рахунку Тараса Анжієвського, Геннадія Куляка та Максима Соломяна.

У другому таймі остаточний рахунок матчу встановили Олексій Бакалярик та Іван Молофій.

«Глибока» - «RADENT» - 5:0 (3:0)

3 липня 2021 р. Глибока. 400 глядачів.

Арбітр - Микола Байдюк (Чернівці), асистенти арбітра - Марія Сас - Батрак (Чернівці), Євген Гашков (Чернівці), спостерігач арбітражу - Василь Маковій (Чернівці).

«Глибока»: Степан Кушнір, Іван Молофій, Богдан Соломян (Олександр Букатар, 80), Денис Петрусяк, Василь Нікифоряк (Володимир Николайчук, 46), Геннадій Куляк (Андрій Букатар, 65), Микола Фрунчак, Олексій Бакалярик, Владислав Ватаманюк (Богдан Микитюк, 85), Максим Соломян (Андрій Мотовилець, 46), Тарас Анжієвський. Запасні: Іван Жук, Роман Майщук.

«RADENT»: Юрій Волощук, Іван Андрушко, Іван Бажанський (Михайло Прокопець, 42; Степан Федоров, 74), Анатолій Євдощек (Олександр Олійник, 72), Богдан Унгурян, Вадим Боднарашек (Іван Горащук, 42), Тарас Новаковський, Денис Головко, Олександр Івасюк, Віктор Куляк, Віталій Пайчик. Запасний: Віорел Радукан.

Голи: Тарас Анжієвський (18), Геннадій Куляк (19), Максим Соломян (25), Олексій Бакалярик (60), Іван Молофій (88).

Попередження: Іван Бажанський (37), Анатолій Євдощек (51), Богдан Унгурян (71).

Виїзну перемогу здобула команда «Брусниця». Цей колектив переміг «Волоку» - 3:1. Щоправда, перший гол у зустрічі забили господарі поля. На 14 хвилині гри відзначився Володимир Шородок. Через шість хвилин рахунок зрівняв досвідчений Руслан Рябий.

А схилити шальки терезів на свій бік гості зуміли вже у другій половині зустрічі. Впродовж двох (!) хвилин (75-76) Дмитро Давидний та Олександр Баланецький вразили ворота «Волоки».

«Брусниця» закріпилася у верхній частині турнірної таблиці, а «Волока» зазнала другої поразки поспіль.

«Волока» - «Брусниця» - 1:3 (1:1)

3 липня 2021 р. Волока. 50 глядачів.

Арбітр - Андрій Кошура (Чернівці), асистенти арбітра - Володимир Бамбурак (Чернівці), Марта Звержинська (Чернівці), спостерігач арбітражу - Віктор Антимійчук (Чернівці).

«Волока»: Максим Бойко, Віталій Урсуляк, Сергій Жижиян, Вячеслав Шевчук, Іван Макотяк, Володимир Шородок, Віктор Ягнич, Андрій Філіпчук (Вадим Гура, 68), Іван Оробець, Дмитро Лахман, Артем Почтар. Запасний: Анатолій Волощук.

«Брусниця»: Василь Біблюк, Володимир Бербека, Олександр Баланецький (Василь Савчук, 88), Ярослав Гаталяк, Вячеслав Пилишатий, Руслан Філіпчук, Дмитро Давидний, Сергій Жижиян (Андрій Фурега, 84), Василь Варварюк, Руслан Рябий (Микола Рябий, 81), Микола Коваленко (Олександр Шевчук, 73). Запасні: Юрій Ковальчук, Андрій Фучинський.

Голи: Володимир Шородок (14) - Руслан Рябий (20), Дмитро Давидний (75), Олександр Баланецький (76).

Попередження: Віктор Ягнич (34), Сергій Жижиян (65) - Дмитро Давидний (25), Микола Коваленко (57).

Лідер обласної Суперліги УСК «Довбуш» не мав проблем у домашньому матчі з ФК «Кам’янка». Підопічні Віталія Куниці перемогли суперника з рахунком 7:0. Три голи на рахунку Дмитра Дучака, дубль оформив Олександр Жумига.

Результативні удари у свій актив також записали Олександр Тодорович та Артем Меркушов.

Немає опису.

УСК «Довбуш» - ФК «Кам’янка» - 7:0 (3:0)

3 липня 2021 р. Чернівці. «Олімпія». 100 глядачів.

Арбітр - Віталій Мельник (Чернівецький район), асистенти арбітра - Сергій Буковей (Чернівецький район), Олександр Горбатюк (Чернівці), спостерігач арбітражу - Василь Фурман (Чернівецький район).

УСК «Довбуш»: Богдан Степаненко (Юрій Генцар, 73), Дмитро Бобик, Валентин Рудич, Микола Геник, Ілля Стрільчук, Віктор Масікевич (Віталій Давидюк, 62), Андрій Шишигін (Артем Меркушов, 46), Олександр Жумига (Роман Мельник, 62), Олександр Тодорович (Вадим Бута, 66), Юрій Шевчук (Юрій Василик, 68), Дмитро Дучак (Роман Придрик, 68).

ФК «Кам’янка»: Мансур Хачаруєв, Максим Бош, Юрій Герасимюк, Василь Кузик, Андрій Карлійчук, Анатолій Панцир, Володимир Звоздецький, Сергій Козачук (Максим Долинюк, 57), Петро Вайпан, Василь Білійчук, Руслан Онофрійчук (Андрій Долинюк, 70). Запасний: Вячеслав Воробець.

Голи: Дмитро Дучак (5,61,65), Олександр Тодорович (6), Олександр Жумига (36,47), Артем Меркушов (86).

Попередження: Юрій Шевчук (51) - Володимир Звоздецький (53), Юрій Герасимюк (70), Андрій Карлійчук (73), Василь Кузик (79).