Чернівецький фінал Кубку області виграв «Довбуш» (ФОТО, ВІДЕО)

Четвер, 14 жовтня 2021 18:07
Чернівецький фінал Кубку області виграв «Довбуш». Чернівецький фінал Кубку області виграв «Довбуш».

На стадіоні «Буковина» відбувся фінал Кубку Чернівецької області.

Партнер рубрики — KOSTUMCHEK — Чоловічі костюми — бездоганний вигляд та висока якість

У вирішальному матчі зіграли дві чернівецькі команди - УСК «Довбуш» та ФК «Фазенда».

Цікаво, що востаннє дві чернівецькі команди у кубковому фіналі зіграли ще у сезоні - 1998/99. Тоді колектив «Університет» переміг «Калинівський ринок».

Немає опису.

У День захисника України голова АФЧО Василь Орлецький від АФЧО та УАФ вручив подарунки учасникам АТО та ООС . Серед них - представник УСК «Довбуш» Олександр Ставчанський.

Відзнаку АФЧО «За заслуги» вручили президентові ФК «Фазенда» Василю Осачуку та почесному президентові УСК «Довбуш» Олексію Каспруку.

А начальник управління з фізичної культури та спорту Чернівецької міської ради Дмитро Макаренко вручив багаторічному директору ФОК «Олімпія», тренерові титулованої аматорської команди «Легмаш» (Чернівці) Євгенові Дзівідзінському медаль «На славу Чернівців».

Перший тайм не був багатим на небезпечні моменти. На 14 хвилині зустрічі після удару Андрія Шишигіна шкіряна куля опинилася у руках голкіпера «Фазенди» Олега Цуркана. Згодом на ударну позицію виходив Павло Бабій, однак завдати удару по воротах номінальних господарів Павлові не вдалося. А на 41 хвилині гри ніхто не зміг замкнути подачу Валентина Рудича.

У другій половині зустрічі небезпечні моменти створювали переважно підопічні Віталія Куниці. На 55 хвилині гри не зміг реалізувати свій момент Андрій Шишигін, який не влучив у ворота. Через 5 хвилин гравці «Довбуша» зуміли вийти вперед. Результативного удару завдав Дмитро Бобик. Згодом на вістрі атаки господарів опинявся Віктор Масікевич, який, зрештою, на 81 хвилині гри встановив остаточний рахунок гри - 2:0 на користь УСК «Довбуш».

Підопічні Віталія Куниці - цьогорічні володарі Кубку області. А для «Фазенди» вихід у фінал - теж вагоме досягнення.

Кращими гравцями фінального матчу визнано Сергія Ільїна («Фазенда») та Віктора Масікевича («Довбуш»).

УСК «Довбуш» - ФК «Фазенда» - 2:0 (0:0)

14 жовтня 2021 р. Чернівці. Стадіон «Буковина».

Арбітр - Олександр Плахов (Чернівці), асистенти арбітра - Володимир Безборотько (Чернівецький район), Георгій Мельничук (Чернівецький район), четвертий арбітр - Олександр Бурдужук (Чернівецький район), спостерігач арбітражу - Микола Левко (Чернівці), делегат - Євген Дзівідзінський (Чернівці).

УСК «Довбуш»: Богдан Степаненко, Валентин Рудич, Ілля Стрільчук, Микола Геник, Володимир Найко, Андрій Шишигін, Дмитро Бобик, Віктор Масікевич (Роман Мельник, 86), Олександр Жумига (Владислав Андрієць, 90+1), Віталій Давидюк, Леонід Львов (Олександр Тодорович, 59). Запасні: Андрій Мельничук, Вадим Бута, Максим Тодощук, Роман Придрик.

ФК «Фазенда»: Олег Цуркан, Павло Бабій (Максим Гринько, 84), Сергій Максимчук, Сергій Ільїн, Юрій Масікевич (Микола Кавуля, 68), Вадим Пислар, Дмитро Бараняк, Сергій Янчик (Іван Паньків, 82), Юрій Головачук, Олександр Руснак, Максим Бурденюк (Максим Василишин, 75). Запасні: Микола Коваль, Андрій Фурега, Дмитро Перчула.

Голи: Дмитро Бобик (60), Віктор Масікевич (81).

Попередження: Олег Цуркан (83), Максим Гринько (87).

Підписуйся на головний спортивний канал Буковини!