ДЮФЛУ: у чемпіонаті України «Буковина» U17 вийшла на перше місце (ВІДЕО)

Четвер, 08 квітня 2021 05:11
ДЮФЛУ: у чемпіонаті України «Буковина» U17 вийшла на перше місце. ДЮФЛУ: у чемпіонаті України «Буковина» U17 вийшла на перше місце.

На штучному полі ФОК «Олімпія» чернівецька «Буковина» у двох вікових групах зіграла матчі перенесеного 9-го туру вищолігового чемпіонату України з представниками ФА «Тернопіль».

Stadium Sports Bar — це місце, де панує американська атмосфера, де можна вдало посидіти з друзями, переглядаючи спортивні трансляції

Команда «Буковина» U17 здобула переконливу перемогу - 3:0. Вже на 11 хвилині гри вихованці Юрія Шелепницького вигравали з рахунком 2:0. На 3 та 11 хвилинах зустрічі відзначився Олег Криницький. А у другому таймі наші земляки забили третій гол. На 62 хвилині матчу суперник порушив правила у штрафному майданчику проти Олега Криницького - арбітр зустрічі вказав на одинадцятиметрову позначку. Пенальті реалізував Андрій Фучинський.

Після цієї перемоги буковинська команда вийшла у групі 4 на перше місце.

Чернівецька команда U15 (тренери - Андрій Телегей, Олександр Бужак), на жаль, поступилася суперникові з рахунком 0:2. На 23 хвилині гри ворота господарів вразив Тарас Паращак. А під завісу зустрічі результативний удар на свій рахунок записав Володимир Кикіш. У групі 4 підопічні Андрія Телегея та Олександра Бужака посідають друге місце.