Представники малої ракетки змагалися у Кубку Чернівців (ФОТО)

Понеділок, 30 вересня 2019 08:32
Призери у найстаршій віковій категорії Призери у найстаршій віковій категорії

У ФОК «Олімпія» відбувся відкритий Кубок Чернівців з настільного тенісу.

Змагання проводилися у чотирьох юнацьких та п’яти ветеранських категоріях.

Настільний теніс: Кубок Чернівців 2019 (Фоторепортаж)

У юнацьких змаганнях взяло участь 144 спортсмени, у ветеранських – 51. 

Переможці та призери змагань: 

Юнаки 2010 р.н. і молодші

І місце – Владислав Бідочко (Івано-Франківськ)

ІІ  місце – Ігор Касим (Кишинів, Молдова)

ІІІ місце – Артем Мельник (Рогатин) 

Дівчата 2010 р.н. і молодші

І місце – Валерія Кравченко (Кишинів, Молдова)

ІІ  місце – Тетяна Пукало (Рогатин)

ІІІ місце – Віталіна Семенька (Рогатин) 

Юнаки 2008-2009 р.н.

І місце – Онуфрій Гоян (Косів)

ІІ  місце – Єгор Кабанюк (Кишинів, Молдова)

ІІІ місце – Матвій Третяк (Рогатин) 

Дівчата 2008-2009 р.н.

І місце – Камелія Табарча (Бричани, Молдова)

ІІ  місце – Тетяна Пукало  (Рогатин)

ІІІ місце – Валерія Кравченко (Кишинів, Молдова) 

Юнаки 2005-2007 р.н.

І місце – Онуфрій Гоян (Косів)

ІІ  місце – Габріель Співаченко (Кишинів, Молдова)

ІІІ місце – Руслан Руслан (Чернівці)

Дівчата 2005-2007 р.н.

І місце – Камелія Меренко (Кишинів, Молдова)

ІІ  місце – Валерія Лещук (Чернівці)

ІІІ місце – Камелія Табарча (Бричани, Молдова) 

Чоловіки 2004-1990 р.н.

І місце – Володимир Семипядний (Кишинів, Молдова)

ІІ  місце – Дмитро Григоряк (Чернівці)

ІІІ місце – Іван Сафроній  (Чернівці) 

Дівчата 2005-2007 р.н.

І місце – Анна Фукс (Чернівці)

ІІ  місце – Влада Караульная (Кишинів, Молдова)

ІІІ місце – Валерія Лещук (Чернівці)

Ветеранські категорії

Жінкии 30 років і старше

І місце – Інга Іжаковська (Чернівці)

ІІ  місце – Тетяна Волинкіна (Чернівці)

ІІІ місце – Ольга Пашкова (Чернівці) 

Чоловіки 30-39 років

І місце – Андрій Звінко (Чернівці)

ІІ  місце – Володимир Семипядний  (Кишинів)

ІІІ місце – Євген Тодорюк (Чернівці) 

Чоловіки 40-49 років

І місце – Володимир Семипядний (Кишинів, Молдова)

ІІ  місце – Руслан Ковальчук (Кам‘янець-Подільський)

ІІІ місце – Сергій Степанков (Кам‘янець-Подільський)

Чоловіки 50-59 років

І місце – Іван Курка (Чернівці)

ІІ  місце – Василь Степановський (Чернівці)

ІІІ місце – Василь Плешкан (Снятин) 

Чоловіки 60-64 років

І місце – Дмитро Рудейчук (Заставна)

ІІ  місце – Микола Рудей  (Заставна)

ІІІ місце – Олександр Куперман (Чернівці) 

Чоловіки 65 років і старше

І місце – Віктор Лугін (Чернівці)

ІІ  місце – Роман Богун  (Кам‘янець-Подільський)

ІІІ місце – Юрій Бозуленко (Чернівці)

Прочитано 220 раз

Буковинський футбол. Партнер рубрики — KOSTUMCHEK

Новини ФСК «Буковина». Партнер рубрики — піцерія-ресторан італійскої кухні Al Vesuvio

Новини

Випадкова зірка

Соцмережі

Випадкова персона
Випадкове фото
Випадкове відео