«TOM.studio» - переможець Ліги чемпіонів районів області - 2019 (ФОТО, ВІДЕО)

Вівторок, 22 жовтня 2019 20:12
«TOM.studio» - переможець Ліги чемпіонів районів області - 2019 «TOM.studio» - переможець Ліги чемпіонів районів області - 2019

20 жовтня на стадіоні «Буковина» відбувся фінал Ліги чемпіонів районів області.

Партнер рубрики — KOSTUMCHEK — Чоловічі костюми — бездоганний вигляд та висока якість

У вирішальному матчі зіграли «TOM.studio» (Кіцманський район) та ФК «Волока» (Глибоцький район). Напередодні матчу більшість вболівальники прогнозували перемогу минулорічного володаря трофею – ФК «Волока», який цьогоріч зробив золотий дубль. Щодо «TOM.studio», то, звісно, що цей колектив не збирався втрачати шанс стати переможцем буковинської Ліги чемпіонів.

Футбол: Ліга чемпіонів ЧО-2019. Фінал. «TOMstudio» — «Волока» 4:3 (Фоторепортаж)

Футбол: Ліга чемпіонів ЧО-2019. Фінал. Нагородження (Фоторепортаж)

Дебют матчу був за «Волокою». Вже на 5 хвилині зустрічі результативний удар на свій рахунок записав Олександр Тодорович. Для того, щоби відігратися гравцям «T.O.M.studio» знадобилося 18 хвилин. Ворота представників Глибоцького району вразив Олександр Степанов. Зрештою, гравці ФК «Волока» ще до перерви зуміли вийти вперед М’яч у ворота «T.O.M.studio» відправив кращий бомбардир чемпіонату Чернівецької області (Суперліга) Артем Меркушов.

У дебюті другого тайму Максим Ілюк збільшив перевагу «Волоки» у рахункові – 3:1. Тоді здалося, що підопічні Руслана Гунчака вже не втратять перемогу та здобудуть свій третій трофей у сезоні. Однак, надалі матч відбувався за сценарієм футболістів «T.O.M.studio».

На 56 хвилині гри «Волока» залишилася у меншості – поле достроково залишив Михайло Гучик. Через 10 хвилин дубль оформив Олександр Степанов і колектив «T.O.M.studio» отримав шанс схилити шальки терезів на свій бік. Зрештою, на 74 хвилині гри Юрій Антонюк зрівняв результат – 3:3. А на 80 хвилині м’яч у ворота «Волоки» відправив Ілля Гуцуляк, який вийшов на заміну – 4:3 !

До речі, команда «T.O.M.studio» також залишилися у меншості. Цього разу поле залишив один із кращих гравців матчу Олександр Степанов. А врятувати «Волоку» від поразки намагалися футбольні ветерани Руслан Гунчак і Сергій Янчик, які під завісу матчу вийшли на заміну. Руслан зробив кілька небезпечних передач у штрафний майданчик «T.O.M.studio», однак це результату не принесло.

Команда «T.O.M.studio» святкувала перемогу з рахунком 4:3 та святкувала перемогу у цьогорічній Ліги чемпіонів районів області.

Кращим гравцем матчу визнано Олександра Степанова («T.O.M.studio»).

Під час церемонії нагородження цінний подарунок від президента ФК «Волока» Івана Семенюка отримав палкий буковинський вболівальник Марсель Павлюк.

«T.O.M.studio» (Кіцманський район) – ФК «Волока» (Глибоцький район) – 4:3 (1:2)

20 жовтня. Чернівці. Стадіон «Буковина»

Арбітр – Микола Байдюк (Хотинський район), асистенти арбітра – Євген Гашков, Ірина Рачинська (Чернівці), четвертий арбітр – Євген Маковій (Кіцманський район), спостерігач арбітражу – Юрій Скорейко (Чернівці).

«TOM.studio»: Іван Магіс, Юрій Агузаров (Ігор Строіч, 70), Павло Мотуз, Павло Бабій, Юрій Антонюк, Сергій Максимчук, Сергій Купріч (Ілля Гуцуляк, 63), Олександр Степанов, Мирослав Гаталяк, Андрій Лалак, Валентин Пантя. Запасні: Віктор Молдован, Денис Бульба, Сергій Павлович, Олег Молдован.

ФК «Волока»: Олег Цуркан, Михайло Гучик, Станіслав Вішніцький, Володимир Найко, Микола Геник, Вадим Пислар (Руслан Гунчак, 83), Олександр Тодорович, Артем Меркушов, Андрій Гордей (Сергій Янчик, 83), Сергій Ільїн, Максим Ілюк. Запасні: Віталій Мотреску, Віктор Крицан.

Голи: Олександр Степанов (23,66), Юрій Антонюк (74), Ілля Гуцуляк (80) – Олександр Тодорович (5), Артем Меркушов (43), Максим Ілюк (46).