«Іванківці» оформили переможний міні-футбольний дубль «Іванківці» оформили переможний міні-футбольний дубль

16 лютого визначився володар Кубку Чернівецької області з міні-футболу.

Партнер рубрики — KOSTUMCHEK — Чоловічі костюми — бездоганний вигляд та висока якість

ЧернівціСпорт у соцмережах!

Нас 1536!

Нас 3091!

Нас 326!

У вирішальному матчі зіграли команди «Урожай» та «Іванківці». Цьогоріч ці колективи зустрічалися у півфіналі обласного міні-футбольного чемпіонату. Основний час тієї зустрічі завершився з нічийним рахунком (1:1), а у захоплюючій серії післяматчевих пенальті кращими стали гравці «Іванківці», які, зрештою, і виграли чемпіонат.

Щодо фінального кубкового матчу, то до 5 хвилини зустрічі команди встигли обмінятися результативними ударами. Спочатку відзначився досвідчений гравець «Урожаю» Олег Керчу, а згодом Андрій Савчук зрівняв рахунок.

Команди змогли відзначитися і наприкінці матчу. На 37 хвилині гри «Іванківці» вивів уперед Максим Ілюк, а Сергій Рибак встановив остаточний рахунок основного часу матчу – 2:2.

Знову переможець фіналу визначався у серії післяматчевих пенальті, у якій схибив лише гравець «Урожаю» Олег Керчу – влучив у стійку. Перемігши у серії пенальті (3:1), «Іванківці» стали володарями Кубку та оформили переможний міні-футбольний дубль.

А команда «Урожай» знову втратила шанс на здобуття трофею, поступившись у серії післяматчевих пенальті.

Кращими гравцями матчу визнано Михайла Рябого («Урожай») та Максима Ілюка («Іванківці»), який забив гол, віддав результативний пас, а також реалізував вирішальний пенальті.

«Урожай» - «Іванківці» - 2:2 (1:1), пенальті – 1:3.

Міні-футбол: Кубок Чернівецької області 2020. Фінал. «Урожай» — «Іванківці» 2:2 (пен. 1:3) (ФОТО)

Арбітри: Олександр Плахов, Микола Столярчук.

«Урожай»: Денис Купчанко, Василь Біблюк, Андрій Онуфрієв, Сергій Янчик, Віталій Гончар, Юрій Головачук, Ярослав Гаталяк, Михайло Рябий, Олег Керчу, Сергій Рибак, Тарас Таріца, Олександр Дележа.

«Іванківці»: Богдан Степаненко, Максим Максимюк, Валерій Кривинчук, Ілля Гуцуляк, Максим Ілюк, Василь Томащук, Андрій Беженар, Андрій Савчук, Олександр Крохмалюк, Андрій Шишигін, Микола Пастухов.

Голи: Олег Керчу (3), Сергій Рибак (39) – Андрій Савчук (5), Максим Ілюк (37).

Пенальті забили: Олександр Дележа – Василь Томащук, Андрій Савчук, Максим Ілюк.

Не забив: Олег Керчу.