Футбольний чемпіонат області: перемоги здобувають «Глибока», «Неполоківці», «ШкВал», «Нижні Станівці» та «Довбуш» (ФОТО, ВІДЕО, ТАБЛИЦЯ, СТАТИСТИКА, РОЗКЛАД)

Понеділок, 06 липня 2020 17:01
Петро Вайпан («ШкВал») забиває гол. Петро Вайпан («ШкВал») забиває гол.

4 липня зіграно матчі першого туру чемпіонату Чернівецької області у Суперлізі.

У першому матчі ігрового дня ФК «Глибока» приймала новодністровський «Дністер». Гості вийшли вперед завдяки влучному удару Тараса Новаковського, однак досить швидко підопічні Григорія Токара не тільки зрівняли результат, але й вийшли вперед. Результативні удари на рахунку Тараса Анжієвського та Андрія Мотовильця.

У другій половині зустрічі остаточний рахунок матчу встановив Олександр Завершенюк - 3:1 на користь ФК «Глибока».

ФК «Глибока» - «Дністер» (Новодністровськ) - 3:1 (2:1)

4 липня. Глибока. Стадіон «Колос».

Арбітр - Марія Сас (Чернівці), асистенти арбітра - Володимир Бамбурак (Чернівці), Іван Ткач (Новоселицький район), спостерігач арбітражу - Петро Кобичик (Чернівці).

ФК «Глибока»: Максим Мишковський, Денис Петруняк, Микола Фрунчак, Василь Нікифоряк, Богдан Соломян, Олександр Завершенюк, Олександр Тодорович (Олексій Бакалярик, 21), Юрій Соломян, Андрій Мотовилець (Максим Соломян, 54), Геннадій Куляк (Андрій Букатар, 86), Тарас Анжієвський (Григорій Романюк, 89). Запасні: Олександр Стрельчук, Іван Жук, Сергій Дуган.

«Дністер»: Віталій Вістовський, Олександр Шишмарьов, Дмитро Мартиненко, Петро Понич (Ярослав Білик, 86), Іван Тимофєєв (Артем Войцеховський, 71), Андрій Архілюк, Павло Шишмарьов, Тарас Новаковський, Олег Сваток (Віталій Телятніков, 46), Володимир Мороз, Максим Куляк (Максим Коломієць, 66).

Голи: Тарас Анжієвський (14), Андрій Мотовилець (19), Олександр Завершенюк (70) - Тарас Новаковський (8).

Попередження: Геннадій Куляк (60), Богдан Соломян (60), Юрій Соломян (90+3) - Олександр Шишмарьов (19).

Розпочав сезон із перемоги срібний призер минулорічного чемпіонату - ФК «Неполоківці». Вже на 9 хвилині гри ворота «TOM. Studio» вразив дебютант команди Кіцманського району Іван Молофій. Через 17 хвилин той же Іван Молофій не забив пенальті.

У другому таймі перевагу господарів у рахункові збільшив Вадим Симака. Згодом Павло Бабій подарував надію «TOM. Studio» на сприятливий результат, однак на 80 хвилині гри Дмитро Давидний реалізував пенальті та практично зняв питання щодо переможця зустрічі. Перемога ФК «Неполоківці» - 3:1.

ФК «Неполоківці» - «TOM. Studio» - 3:1 (1:0)

4 липня. Неполоківці. Стадіон «Колос»

Арбітр - Олександр Плахов (Чернівці), асистенти арбітра - Ірина Рачинська, Марта Звержицька (Чернівці), спостерігач арбітражу - Юрій Мосейчук (Чернівці).

ФК «Неполоківці»: Василь Біблюк (Юрій Лікар, 90), Вадим Попович, Володимир Бербека, Іван Тащук (Василь Савчук, 83), Іван Молофій, Дмитро Давидний, Вадим Українець, Микола Рябий, Вадим Симака (Віталій Чебан, 41), Олександр Шевчук, Василь Варварюк (Юрій Масікевич, 53). Запасний: Олександр Мартинюк.

«TOM. Studio»: Олег Цуркан, Андрій Лалак (Ілля Гуцуляк, 55), Володимир Смола, Олександр Степанов (Віктор Молдован, 81), Павло Бабій, Юрій Антонюк, Сергій Максимчук, Сергій Купріч, Денис Бульба (Сергій Павлович, 75), Олександр Мікулеску (Андрій Руснак, 55), Ярослав Гаталяк. Запасний: Ігор Руснак.

Голи: Іван Молофій (9), Вадим Симака (51), Дмитро Давидний (80, з пенальті) - Павло Бабій (59).

На 28 хвилині Іван Молофій не забив пенальті.

Попередження: Володимир Смола (21), Олександр Мікулеску (35), Андрій Руснак (71).

ФК «Нижні Станівці», який серйозно підсилився у міжсезоння, приймав у першому турі ФК «Чагор». У першому таймі команди голів не забивали.

А ось у другій половині зустрічі господарі поля відзначилися тричі. Голи на рахунку Василя Луцика, Андрія Шимчука та Владислава Венгринюка. Підсумок гри - 3:0 на користь господарів.

«Нижні Станівці» могли перемогти із більшим рахунком, однак Микола Коваленко не забив пенальті. Гравці ФК «Чагор» нереалізували два пенальті (Артем Єлов, Максим Гринько).

«Нижні Станівці» - ФК «Чагор» - 3:0 (0:0)

4 липня. Нижні Станівці.

Арбітр - Микола Шевчук (Хотин), асистенти арбітра - Ольга Джмелик (Глибоцький район), Дмитро Злий (Сторожинецький район), спостерігач арбітражу - Віктор Кошура (Чернівці).

«Нижні Станівці»: Андрій Житарюк, Руслан Рябий (Віталій Ткачук, 89), Павло Партей, Юрій Сопко, Сергій Янчик, Андрій Шимчук, Іван Няйко (Владислав Венгринюк, 74), Микола Коваленко, Василь Луцик, Ілля Амарій, Юрій Головачук. Запасні: Юрій Ковальчук, Михайло Фартушняк, Михайло Руснак.

ФК «Чагор»: Владислав Мельников, Олександр Булезюк, Максим Гринько, Владислав Павлович, Максим Лукащук, Олександр Боднарчук, Анатолій Сопонару, Артем Єлов, Роман Блажко (Микола Ковальчук, 56), Микола Цепа, Леонід Львов (Богдан Рачинський, 72). Запасні: Юрій Сопонару, Дмитро Постолакій, Максим Микитюк, Едуард Чорней.

Голи: Василь Луцик (47), Андрій Шимчук (77), Владислав Венгринюк (90+2).

Пенальті не забили: Микола Коваленко (83) - Артем Єлов (18), Максим Гринько (63).

Попередження: Микола Коваленко (63), Владислав Венгринюк (90) - Максим Лукащук (80), Максим Гринько (83), Артем Єлов (90+1).

Бронзовий призер минулого сезону команда «ШкВал» (Чорнівка) приймала колектив «Фазенда» (Чернівці). Представники Новоселицького району перемогли з рахунком 2:0. Під завісу першого тайму влучного удару головою завдав Віталій Сорочан. А на початку другої половини зустрічі остаточний рахунок зустрічі встановив Петро Вайпан.

«ШкВал» - «Фазенда» - 2:0 (1:0)

4 липня. Садгора. Стадіон ДЮСШ №4.

Футбол: Чемпіонат ЧО-2020. Суперліга. «ШкВал» — «Фазенда» 2:о (Фоторепортаж — 260 фото)

Арбітр - Віталій Мельник (Кіцманський район), асистенти арбітра - Сергій Буковей, Іван Фурман (Кіцманський район), спостерігач арбітражу - Василь Фурман (Кіцманський район).

«ШкВал»: Іван Москалюк, Андрій Помпуш, Олександр Мазур, Михайло Старчук, Віталій Сорочан, Даніел Раулюк, Василь Гакман, Денис Мельничук, Максим Тринта (Віктор Сорочан, 62), Артем Почтар, Костянтин Малуш (Петро Вайпан, 21). Запасний: Микола Пекін.

«Фазенда»: Анатолій Волощук, Дмитро Перчула (Максим Продан, 71), Вячеслав Шевчук, Іван Паньків, Павло Дудлей (Олександр Івасюк, 46), Віктор Ягнич, Іван Бузек (Іван Павлик, 56), Іван Гавучак (Андрій Фурега, 56), Євген Квасниця, Володимир Столяр (Сергій Вишняк, 61), Микола Кавуля. Запасний: Віталій Єлінчук.

Голи: Віталій Сорочан (43), Петро Вайпан (46).

Попередження: Артем Почтар (16), Денис Мельничук (53) - Іван Бузек (34), Віктор Ягнич (40), Іван Паньків (90+1).

Переміг у першому матчі сезону УСК «Довбуш». Підопічні Віталія Куниці переграли на виїзді «Ст. Вовчинець». На 18 хвилині зустрічі господарі поля забили перший гол у матчі. Відзначився Максим Федорович. Через десять хвилин рахунок зрівняв Вадим Бута, а згодом новачок чернівецької команди Валентин Маковійчук вивів гостей вперед. А остаточний рахунок гри (3:1 на користь УСК «Довбуш») встановив Антон Батрак, який реалізував пенальті.

«Ст. Вовчинець» - УСК «Довбуш» - 1:3 (1:2)

4 липня. Ст. Вовчинець. Стадіон «Колос».

Арбітр - Андрій Кошура (Чернівці), асистенти арбітра - Денис Круглецький (Чернівці), Володимир Безборотько (Заставнівський район), спостерігач арбітражу - Ігор Гітельман (Чернівці).

«Ст. Вовчинець»: Микола Гоменюк, Петро Баланюк (Борис Жижій, 55), Михайло Баланюк, Георгій Данилюк, Василь Томащук, Володимир Воробець, Вадим Шостак, Георгій Хмельницький, Микола Опаєць, Дмитро Лях, Максим Федорович. Запасні: Петро Чапля, Микола Лазурко, Ярослав Янчик, Іван Гавчук.

УСК «Довбуш»: Дмитро Дутка, Дмитро Бобик, Віталій Давидюк, Володимир Найко, Микола Геник, Сергій Ільїн, Антон Батрак, Андрій Шишигін, Олександр Жумига, Валентин Маковійчук, Вадим Бута (Валентин Рудич, 57). Запасні: Юрій Генцар, Юрій Негрич, Роман Мельник, Микола Кузик, Сергій Богачук.

Голи: Максим Федорович (15) - Вадим Бута (28), Валентин Маковійчук (30), Антон Батрак (79, з пенальті).

Попередження: Дмитро Лях (7), Георгій Данилюк (55) - Микола Геник (57), Володимир Найко (60), Сергій Ільїн (79), Дмитро Дутка (82), Дмитро Бобик (83).