Обласний футбольний чемпіонат у Суперлізі: перемоги ФК «Чагор» та «Старого Вовчинця», «Довбуш» знищив «Фазенду» (ФОТО, ТАБЛИЦЯ, РОЗКЛАД, СТАТИСТИКА, БОМБАРДИРИ)

Неділя, 26 липня 2020 22:46
«Чагор» здобув четверту перемогу поспіль. «Чагор» здобув четверту перемогу поспіль.

Відбулися матчі 5-го туру чемпіонату Чернівецької області серед команд Суперліги.

ФК «Чагор» приймав команду «ТОМ.studio». Представники Глибоцького району зуміли здобути у чемпіонаті четверту перемогу поспіль. Підопічні Олександра Дейниченка перемогли «ТОМ.studio» - 2:0.

Господарям поля вдалося відзначитися вже на 16 хвилині зустрічі. Результативний удар на свій рахунок записав Микола Цепа. Це другий гол Миколи в обласному чемпіонаті.

А на 38 хвилині гри команда «ТОМ.studio» залишалася у меншості - з поля вилучили Юрія Антонюка.

У другому таймі гравці ФК «Чагор» відзначилися вдруге. Цього разу забив Олександр Стефанюк (64 хвилина), який вийшов на заміну. А за 8 хвилин до завершення основного часу в меншості залишився і ФК «Чагор». Через друге попередження поле достроково залишив Богдан Рачинський.

На сьогоднішній день ФК «Чагор» очолює турнірну таблицю чемпіонату Чернівецької області.

ФК «Чагор» — «ТОМ.studio» - 2:0 (1:0)

Футбол: Чемпіонат ЧО-2020. Суперліга. «Чагор» — «ТОМ.studio» 2:0 (Фоторепортаж)

24 липня 2020 р. Чернівці. Стадіон «Електронмаш».

Арбітр - Микола Шевчук (Хотин), асистенти арбітра - Дмитро Злий, Артур Рудь (Сокирянський район), спостерігач арбітражу - Юрій Мосейчук (Чернівці).

ФК «Чагор»: Владислав Мельников, Олександр Булезюк (Максим Лукащук,76), Богдан Рачинський, Максим Гринько (Дмитро Постолакій, 72), Владислав Павлович, Роман Блажко (Богдан Туряк, 83), Олександр Боднарчук, Анатолій Сопонару, Андрій Лесік (Олександр Стефанюк, 59), Микола Цепа, Леонід Львов (Михайло Гучік, 70). Запасні: Юрій Сопонару, Максим Микитюк.

«ТОМ.studio»: Олег Цуркан, Павло Мотуз (Денис Бульба, 66), Юрій Антонюк, Сергій Купріч, Андрій Лалак (Сергій Павлович, 77), Павло Бабій, Ілля Гуцуляк (Валерій Блажко, 78), Олег Молдован, Ярослав Гаталяк, Володимир Смола, Сергій Максимчук. Запасні: Віктор Молдован, Олександр Мікулеску, Олег Клевчук.

Голи: Микола Цепа (16), Олександр Стефанюк (64).

Попередження: Богдан Рачинський (10), Анатолій Сопонару (43), Олександр Булезюк (73) - Олег Молдован (18), Юрій Антонюк (38), Сергій Купріч (72).

Вилучення: Юрій Антонюк (38) - Богдан Рачинський (82).

«ШкВал» — «Дністер» - перенесено

Сім голів було забито у матчі «Ст. Вовчинець» — ФК «Неполоківці». Після першого тайму представники Кіцманського району вигравали з рахунком 2:1. У гостей відзначилися Василь Варварюк і Вадим Українець, а у господарів - Вадим Шостак, який забив свій четвертий гол у чемпіонаті.

Вже на початку другої половині зустрічі гравці «Ст. Вовчинця» вийшли вперед. Голи на рахунку Максима Карпюка та Володимира Воробця. Вадим Сімака спромігся зрівняти рахунок, однак на 84 хвилині гри Василь Томащук приніс перемогу представникам Глибоцького району.

Цікаво, що з 62 хвилини гри господарі поля грали у меншості. Через друге попередження поле достроково залишив Вадим Шостак.

«Ст. Вовчинець» — ФК «Неполоківці» - 4:3 (1:2)

Голи: Вадим Шостак (19), Максим Карпюк (47), Вадим Воробець (50), Василь Томащук (84) - Василь Варварюк (31), Вадим Українець (36), Вадим Сімака (55).

Попередження: Вадим Шостак (12), Максим Карпюк (58) - Василь Савчук (10), Вадим Попович (64).

Вилучення: Вадим Шостак (62).

Один із претендентів на високі місця у чемпіонаті Чернівецької області - УСК «Довбуш» розгромив одного з аутсайдерів змагань - «Фазенду» (9:0). Вже на 8 хвилині гри рахунок був 2:0 на користь підопічних Віталія Куниці. Голи забили Олександр Жумига та Антон Батрак. А на 27 хвилині гри свій перший гол за УСК «Довбуш» забив досвідчений Сергій Ільїн. Щоправда, тут помилився голкіпер «Фазенди» Анатолій Волощук.

Другий тайм став бенефісом нападника УСК «Довбуш» Александру - Васілє Мунтяна, який з 57 по 67 хвилини гри забив чотири (!) голи. Дубль оформив Олександр Жумига. Ще один гол у господарів поля забив Юрій Негрич.

УСК «Довбуш» — ФК «Фазенда» - 9:0 (3:0)

Футбол: Чемпіонат ЧО-2020. Суперліга. «Довбуш» — «Фазенда» 9:0 (Фоторепортаж)

Арбітр - Іван Марчук (Глибоцький район), асистенти арбітра - Мілош Петріч (Чернівці), Григорій Мельничук (Глибоцький район), спостерігач арбітражу - Петро Кобичик (Чернівці).

УСК «Довбуш»: Юрій Генцар, Микола Геник, Віталій Давидюк, Володимир Найко (Вадим Бута, 33), Владислав Ватаманюк (Роман Мельник, 58), Сергій Ільїн, Андрій Шишигін, Олександр Жумига (Микола Кузик, 60), Дмитро Бобик (Юрій Негрич, 65), Антон Батрак (Ладік Мєлконян, 58), Александру - Васілє Мунтян.

«Фазенда»: Анатолій Волощук, Іван Паньків, Вячеслав Шевчук, Павло Дудлей (Роман Дячук, 56), Дмитро Перчула, Іван Бузек (Максим Продан, 58), Володимир Столяр (Володимир Єлінчук, 73), Іван Гавучак, Євген Маркін, Олександр Івасюк, Євген Квасниця. Запасні: Віктор Ягнич, Микола Кавуля.

Голи: Олександр Жумига (6,55), Антон Батрак (8), Сергій Ільїн (27), Александру-Васілє Мунтян (57,59,63,67), Юрій Негрич (76).

Попередження: Дмитро Перчула (47, «Фазенда»).

Немає опису.

Зберегли за собою першу сходинку «Нижні Станівці», які вдома перемогли ФК «Глибока» - 3:2. На 22 хвилині гри відзначився гравець гостей Максим Соломян, однак через хвилину рахунок зрівняв Артем Меркушов. А на 34 хвилині зустрічі Ілля Томнюк вивів «Нижні Станівці» вперед.

У другому таймі Андрій Шимчук довів рахунок до 3:1 на користь «Нижніх Станівців». Андрій Мотовилець спромігся лише скоротити розрив у рахункові.

«Нижні Станівці» продовжують очолювати турнірну таблицю обласної Суперліги.

«Нижні Станівці» — ФК «Глибока» -  3:2 (2:1)

Голи: Артем Меркушов (23), Ілля Томнюк (34), Андрій Шимчук (58) - Максим Соломян (22), Андрій Мотовилець (76).

Попередження: Микола Фрунчак (29), Денис Петрусяк (81), Максим Соломян (84).