«Ст.Вовчинець» та «Глибока» забивають 9 голів, лідери здобувають перемоги (ВІДЕО, СТАТИСТИКА, БОМБАРДИРИ, ТАБЛИЦЯ, РОЗКЛАД)

Неділя, 13 вересня 2020 21:05
«Ст.Вовчинець» та  «Глибока» забивають 9 голів, лідери здобувають перемоги. «Ст.Вовчинець» та «Глибока» забивають 9 голів, лідери здобувають перемоги.

Зіграно три матчі тринадцятого туру чемпіонату Чернівецької області у Суперлізі.

Одразу 9 (!) голів було забито у матчі «Ст.Вовчинець» - ФК «Глибока». Після першого тайму з рахунком 2:0 вигравали гості. Відзначилися кращий бомбардир ФК «Глибока» Тарас Анжієвський та Олексій Бакалярик. А на 63 хвилині гри досвідчений Олександр Тодорович довів рахунок до 3:0. Через хвилину гравець «Ст.Вовчинця» Олександр Омаров скоротив перевагу гостей у рахунку, однак згодом Геннадій Куляк забив четвертий гол у ворота господарів. А на 80 хвилині гри Богдан Соломян довів рахунок до 5:1 на користь ФК «Глибока». Гравці «Ст.Вовчинця» не припинили боротьбу та в останні хвилини зустрічі відзначилися тричі. Дубль оформив Володимир Воробець. Ще один гол на рахунку Григорія Романюка. Зрештою, ФК «Глибока» святкувала перемогу з рахунком 5:4.

Претендент на чемпіонське звання колектив «Нижні Станівці» приймав команду «ТОМ.studio». Вже на 2 хвилині гри відзначився гравець «Нижніх Станівців» Микола Коваленко. А згодом хет-рик оформив капітан господарів Сергій Янчик. А 5-ий гол у ворота команди «ТОМ.studio» забив її колишній гравець Сергій Купріч. Гості спромоглися відповісти лише двома влучними ударами Павла Бабія. «Нижні Станівці» перемогли з рахунком 5:2.

Один із лідерів чемпіонату ФК «Чагор» не мав особливих проблем у матчі з «Фазендою». Вже на 8 хвилині матчу представники Глибоцького району вигравали з рахунком 2:0. Результативними ударами відзначилися Артем Єлов і капітан ФК «Чагор» Олександр Булезюк. А ще до перерви Микола Цепа та кращий бомбардир чемпіонату Леонід Львов довели рахунок до 4:0.

У другому таймі команди обмінялися голами. Відзначилися Валерій Кукуряк та капітан «Фазенди» Микола Кавуля. Підсумок гри - 5:1 на користь ФК «Чагор».

«Ст.Вовчинець» - «Глибока» - 4:5 (0:2)

Голи: Олександр Омаров (63), Володимир Воробець (85,89), Григорій Романюк (90+3) - Тарас Анжієвський (13), Олексій Бакалярик (35), Олександр Тодорович (62), Геннадій Куляк (65), Богдан Соломян (80) .

Попередження: Олександр Омаров (15) - Андрій Букатар (90+2).

«Н. Станівці» - «ТОМ.studio» - 5:2 (3:0)

Голи: Микола Коваленко (2), Сергій Янчик (21,29,52), Сергій Купріч (79) - Павло Бабій (61,85).

ФК «Чагор» - ФК «Фазенда» - 5:1 (4:0)

Арбітр - Микола Байдюк (Чернівці), асистенти арбітра - Іван Ткач (Новоселицький район), Марія Сас - Батрак (Чернівці), спостерігач арбітражу - Юрій Мосейчук (Чернівці).

ФК «Чагор»: Владислав Мельников, Олександр Булезюк (Олег Циганчук, 46), Владислав Павлович, Богдан Рачинський, Максим Лукащук, Олександр Боднарчук, Анатолій Сопонару (Сергій Пантєєв, 40), Артем Єлов, Микола Цепа (Валентин Ерстенюк, 74), Олександр Стефанюк (Максим Кисліцен, 74), Леонід Львов (Валерій Кукуряк, 46).

ФК «Фазенда»: Юрій Пилипчук, Вячеслав Шевчук, Сергій Жижиян (Роман Дячук, 74), Олег Штефуник, Іван Паньків, Іван Макотяк (Павло Дудлей, 46), Віктор Ягнич (Іван Оробець, 63), Микола Кавуля, Володимир Шородок (Дмитро Перчула, 40), Олександр Карапка, Андрій Філіпчук (Іван Гавучак, 29).

Голи: Артем Єлов (5), Олександр Булезюк (8), Микола Цепа (18), Леонід Львов (36), Валерій Кукуряк (68) - Микола Кавуля (87).

Попередження: Дмитро Перчула (43), Микола Кавуля (43), Віктор Ягнич (48), Андрій Лахнюк (представник команди) - усі ФК «Фазенда».