Футбольний Кубок області: «Глибока» перемогла на виїзді «Чагор», «Довбуш» впевнено здолав «Ст. Вовчинець» (ФОТО, СТАТИСТИКА, РОЗКЛАД)

Четвер, 17 вересня 2020 10:05
«Глибока» перемогла на виїзді «Чагор». «Глибока» перемогла на виїзді «Чагор».

На полі ФОК «Олімпія» відбулися перші півфінальні матчі Кубку Чернівецької області.

Зустрілися команди ФК «Чагор» та ФК «Глибока». На 19 хвилині гравці ФК «Глибока» провели результативну атаку. Гол на свій рахунок записав кращий бомбардир гостей Тарас Анжієвський.

Господарям поля вдалося зрівняти рахунок на 59 хвилині гри. Богдан Рачинський віддав хорошу передачу на Леоніда Львова, який зробив рахунок нічийним. Зрештою, через 8 хвилин підопічні Григорія Токара знову вийшли вперед. Капітан ФК «Глибока» Андрій Мотовилець, якому 15 вересня виповнилося 29 років, зумів засмутити Владислава Мельникова. Автором результативної передачі став Тарас Анжієвський. До речі, Андрій міг оформити дубль, однак після його удару шкіряна куля влучилв у поперечину.

ФК «Глибока» переміг з рахунком 2:1 та напередодні матчі-відповіді має непогані шанси стати учасником фінальної зустрічі.

ФК «Чагор» - ФК «Глибока» - 1:2 (0:1)

15 вересня 2020 р. Чернівці. ФОК «Олімпія».

Арбітр - Олександр Плахов (Чернівці), асистенти арбітра - Іван Ткач (Новоселицький район), Марта Звержинська (Чернівці), спостерігач арбітражу - Микола Осадець (Чернівці).

ФК «Чагор»: Владислав Мельников, Владислав Павлович (Олександр Чорней, 85), Максим Гринько, Олександр Булезюк, Богдан Рачинський, Олександр Боднарчук (Олег Стефанюк, 51), Анатолій Сопонару, Роман Блажко, Валерій Кукуряк (Артем Єлов, 51), Микола Цепа, Леонід Львов. Запасні: Юрій Сопонару, Максим Кисліцен, Олег Циганчук, Сергій Пантєєв.

ФК «Глибока»: Степан Кушнір, Іван Молофій, Микола Фрунчак, Василь Нікифоряк, Денис Петрусяк, Олександр Тодорович, Олександр Завершенюк, Олексій Бакалярик, Андрій Мотовилець, Юрій Соломян (Геннадій Куляк, 81), Тарас Анжієвський. Запасні: Максим Мишковський, Олександр Стрельчук, Богдан Соломян, Максим Соломян.

Голи: Леонід Львов (59) - Тарас Анжієвський (19), Андрій Мотовилець (67).

Попередження: Роман Блажко (67), Богдан Рачинський (90+3) - Денис Петрусяк (64), Юрій Соломян (67).

У іншому півфінальному матчі чернівецький «Довбуш» переконливо переміг гравців «Ст. Вовчинця» - 4:0.

У першому таймі відзначився Валентин Рудич. А у другій половині зустрічі підопічні Віталія Куниці забили ще тричі. На 55 хвилині гри ворота представників Глибоцького району вразив Олександр Жумига, а згодом Андрій Гордей та Артем Меркушов встановили остаточний рахунок зустрічі.

Немає опису.

«Довбуш» - «Ст. Вовчинець» - 4:0 (1:0)

16 вересня 2020 р. Чернівці. ФОК «Олімпія».

Арбітр - Микола Байдюк (Чернівці), асистенти арбітра - Володимир Бамбурак, Євген Гашков (Чернівці), спостерігач арбітражу - Петро Кобичик (Чернівці).

«Довбуш»: Андрій Мельничук, Дмитро Бобик, Ілля Стрільчук, Микола Геник (Віталій Давидюк, 46), Валентин Рудич, Сергій Ільїн, Андрій Шишигін, Александру - Васілє Мунтян (Артем Меркушов, 55), Владислав Ватаманюк (Андрій Гордей, 46; Дмитро Постолакій, 75), Олександр Жумига (Роман Мельник, 79), Антон Батрак (Вадим Бута, 81). Запасний: Юрій Генцар.

«Ст. Вовчинець»: Микола Гоменюк, Петро Баланюк, Михайло Баланюк (Вадим Шостак, 46), Григорій Романюк, Максим Карпюк, Георгій Данилюк, Олександр Омаров, Володимир Воробець, Василь Томащук, Дмитро Лях (Ілля Сенко, 46), Василь Чапля. Запасні: Борис Жижій, Петро Чапля, Микола Лазурко.

Голи: Валентин Рудич (18), Олександр Жумига (55), Андрій Гордей (71), Артем Меркушов (83).

Попередження: Вадим Бута (90).

Матчі - відповіді (6-7 жовтня)