Помилка завантаження модуля Error writing file '[TMP]/MYfd=752' (OS errno 28 - No space left on device)

«Буковинська Надія» поступилася харківській команді «Житлобуд -1» (ФОТО, ВІДЕО)

Понеділок, 16 листопада 2020 21:29
«Буковинська Надія» поступилася харківській команді «Житлобуд -1». «Буковинська Надія» поступилася харківській команді «Житлобуд -1».

У десятому турі вищолігового чемпіонату України ЖФК «Буковинська Надія» приймала у Великому Кучурові титулований колектив «Житлобуд-1».

Партнер рубрики — KOSTUMCHEK — Чоловічі костюми — бездоганний вигляд та висока якість

Гравці харківської команди виступають за національну збірну України. Вірменська легіонерка «Житлобуду-1» Крістіане Алексанян також має досвід гри за національну збірну своєї країни.

На 15 хвилині гри футболістки харківської команди організували першу результативну атаку. Після передачі Крістіане Алексанян м'яч у ворота господарок відправила Юлія Шевчук. На 27 хвилині та ж Крістіане Алексанян могла вже сама вразити ворота буковинського колективу, однак у «рамку» не влучила.

Згодом удару по воротах гостей завдавала Наталія Корнацька. На жаль, у ворота харківської команди Наталія не влучила. Не змогла вразити ворота суперниць і Діана Мущенська.

На 43 хвилині гри підопічні Валерія Сарафінчана зрівняли рахунок. Футболістка харківської команди Єлизавета Костюченко віддавала пас на Ірину Саніну, а Надія Бойчук зуміла випередити досвідченого голкіпера та відправити шкіряну кулю у ворота. Гості одразу організували небезпечну атаку - на удар головою Надії Куніної зреагувала воротар «Буковинської Надії» Альбіна Фомченко. До перерви Альбіна Фомченко також вдало діяла під час удару головою Ганни Вороніної. Перший тайм завершився з нічийним рахунком 1:1.

На 54 хвилині гри футболістки команди з Харкова знову вийшли вперед. Надія Куніна зробила хорошу передачу на Ольгу Овдійчук, яка використала свій момент. Через 11 хвилин Ольга Овдійчук віддала передачу на Юлію Шевчук, яка залишилася сама перед воротами господарок та оформила дубль.

За 5 хвилин до завершення основного часу у ворота буковинської команди призначили пенальті - Діана Кавацюк у власному штрафному майданчику порушила правила проти Ольги Овдійчук. Пенальті реалізувала Ольга Басанська.

«Буковинська Надія» поступилася з рахунком 1:4.

«Буковинська Надія» - «Житлобуд-1» - 1:4 (1:1)

Футбол: Чемпіонат України серед жінок. Вища ліга. «Буковинська надія» — «Житлобуд-1» 1:4 (264 фото)

16 листопада. Великий Кучурів. Стадіон «Маяк».

Арбітр - Інна Вакулко (Рівненська область), асистенти арбітра - Олександра Вдовіна (Львів), Оксана Паньків (Тернопіль), четвертий арбітр - Марта Звержинська (Чернівці) спостерігач арбітражу - Роман Гамаль (Чернівці).

«Буковинська Надія»: Альбіна Фомченко, Оксана Гриценок, Світлана Когут, Надія Вегерич, Кароліна Нагорняк, Наталія Корнацька, Діана Мущенська (Валентина Петіхачна, 82), Аліна Годунко, Поліна Мухлиніна, Анастасія Петрушко (Діана Кавацюк, 78; Олександра Сакаль, 86), Надія Бойчук. Запасна: Яна Глух. Головний тренер - Валерій Сарафінчан.

«Житлобуд-1»: Ірина Саніна, Крістіане Алексанян, Єлизавета Костюченко, Анастасія Вороніна (Алевтина Утицьких, 32), Софія Соломаха (Ольга Басанська, 46), Надія Хаванська, Таїсія Нестеренко (Ольга Овдійчук, 46), Анна Петрик (Ірина Кочнєва, 46), Ганна Вороніна, Юлія Шевчук, Надія Куніна. Запасні: Вероніка Шульга, Анна Сидоренко. Головний тренер - Валентина Котик.

Голи: Надія Бойчук (41) - Юлія Шевчук (15,65), Ольга Овдійчук (54), Ольга Басанська (85, з пенальті).

Попередження: Анастасія Петрушко (45+1), Діана Мущенська (60).