Мініфутбольний чемпіонат області (зона «А»): визначилися учасники півфіналу (ФОТО, ВІДЕО, СТАТИСТИКА)

Субота, 16 січня 2021 20:47
«Луківці»: за крок від сенсації. «Луківці»: за крок від сенсації.

У Волоці Глибоцького району відбулися чвертьфінальні матчі плей-офф чемпіонату Чернівецької області у зоні «А».

Партнер рубрики — KOSTUMCHEK — Чоловічі костюми — бездоганний вигляд та висока якість

У півфінал потрапили ФК «Молодія», ФК «Чагор», ФК «Глибока» та ФК «Магістраль».

У першому чвертьфінальному матчі зіграли команди ФК «Молодія» та ФК «Тереблече». У першій половині зустрічі гравці «Молодії» зуміли вийти вперед. Відзначився Василь Гакман.

На 24 хвилині гри Дмитрові Дучаку вдалося зрівняти рахунок, однак одразу ж Дмитро Лях відновив перевагу «Молодії» у рахункові. Згодом ще двічі відзначився Василь Гакман, який оформив хет-трик та встановив остаточний рахунок матчу - 4:1 на користь ФК «Молодія».

Зазначимо, що ФК «Тереблече» мав певні проблеми зі складом. Зокрема, не грав досвідчений Руслан Рябий.

ФК «Молодія» – ФК «Тереблече» - 4:1 (1:0)

Міні-футбол: Чемпіонат області 2020-2021. Зона А. ФК «Молодія» – ФК «Тереблече» 4:1 (153 фото)

Арбітри: Михайло Вітюк, Олег Сурменко.

ФК «Молодія»: Томнюк, Ковальчук, Павлович, Григораш, Боднараш, Гакман, Бульбук, Лях, Фрунчак, Постолакій, Ватаманюк.

ФК «Тереблече»: Хачаруєв, Вайпан, Коваль, Коваленко, Дучак, І. Савчук, Кожокар.

Голи: Василь Гакман (18,37,40), Дмитро Лях (24) - Дмитро Дучак (24).

Вже на стадії чвертьфіналу припинила виступи у чемпіонаті області «Волока», яка, напевно, має найкращий підбір виконавців у зоні «А». Кривдником «Волоки» став ФК «Чагор».

На 2 хвилині зустрічі ворота «Волоки» вразив Микола Павлюк. У другому таймі рахунок зрівняв Олександр Тодорович. Після цього гравці ФК «Волока» провели кілька небезпечних атак, однак наприкінці гри пропустили другий гол. Досвідчений Олександр Булезюк скористався помилкою суперника. Гравці ФК «Чагор» святкували перемогу з рахунком 2:1.

ФК «Чагор» – ФК «Волока» - 2:1 (1:0)

Міні-футбол: Чемпіонат області 2020-2021. Зона А. ФК «Чагор» – ФК «Волока» 2:1 (107 фото)

ФК «Чагор»: Цуркан, Павлюк, Єлов, Чорней, Булезюк, Боднарчук.

ФК «Волока»: Мотреску, Гордей, Жумига, Новотрясов, Молофій, Пислар, Тодорович, Найко, С. Маковійчук, Гунчак, Дележа.

Голи: Микола Павлюк (2), Олександр Булезюк (38) - Олександр Тодорович (22).

У матчі ФК «Глибока» – ФК «Ст. Вовчинець» у першому таймі команди голів не забили.

А ось у другій половині зустрічі гравці ФК «Глибока» зуміли схилити шальки терезів на свій бік. Результативні удари Максима Соломяна і Тараса Анжієвського принесли перемогу ФК «Глибока» з рахунком 2:0.

ФК «Глибока» – ФК «Ст. Вовчинець» - 2:0 (0:0)

Міні-футбол: Чемпіонат області 2020-2021. Зона А. ФК «Глибока» – ФК «Ст. Вовчинець» 2:0 (55 фото)

ФК «Глибока»: Кушнір, О. Стрільчук, Мотовилець, І. Стрільчук, Анжієвський, М. Соломян, Букатар, Ю. Соломян, Жук, Б. Соломян, Телегуз.

ФК «Ст. Вовчинець»: П. Баланюк, Воробець, Жижій, Карпюк, Омаров, Г. Данилюк, Шостак, Романюк, Чапля.

Голи: Максим Соломян (33), Тарас Анжієвський (35).

Цікавим вийшов останній чвертьфінальний матч між командами ФК «Луківці» та ФК «Магістраль». Фаворитом зустрічі вважався колектив «Магістраль», який у груповому етапі не зазнав жодної поразки.

На 8 хвилині зустрічі відзначився гравець «Магістралі» Микола Таріца. Однак через дві хвилини вдалося зрівняти рахунок - влучного удару зі штрафного завдав Вадим Корсей. Щобільше, Олександр Чибуряк зумів вивести ФК «Луківці» вперед. За 5 хвилин до завершення другого тайму Валентин Пантя зумів встановити остаточний рахунок основного часу - 2:2.

Долю останньої півфінальної путівки вирішувала серія післяматчевих пенальті. Усі гравці «Магістралі» виконали пенальті вдало (вирішальний пенальті реалізував Микола Таріца), а ось у ФК «Луківці» схибив Дан Грицку.

ФК «Магістраль» продовжує боротьбу за перемогу у зоні «А».

ФК «Луківці» – ФК «Магістраль» - 2:2 (пенальті - 4:5)

Міні-футбол: Чемпіонат області 2020-2021. Зона А. ФК «Луківці» – ФК «Магістраль» 2:2 (пенальті 4:5) (51 фото)

Арбітри: Олег Сурменко, Михайло Вітюк.

ФК «Луківці»: Корсей, Вад. Мага, Папазов, К. Мага, Чибуряк, Грицку, Кваснюк, Вол. Мага, Давід, Лободич.

ФК «Магістраль»: Герасимчук, О. Руснак, В. Пантя, Добровольський, Назарко, М. Таріца, Ващук, Шинкар, Шородок, В. Куляк, Кіцен, Маркін.

Голи: Вадим Корсей (10), Олександр Чибуряк (21) - Микола Таріца (8), Валентин Пантя (35).

Пенальті забили: Вадим Корсей, Іван Папазов, Олександр Чибуряк, Юрій Кваснюк - Валентин Пантя, Володимир Шородок, Віктор Куляк, Олег Добровольський, Микола Таріца.

Не забив: Дан Грицку.