Мініфутбольний чемпіонат області («Еліт-раунд»): після трьох турів лідирують «Іванківці» і «ТОМ. Studio» (ВІДЕО, ФОТО, СТАТИСТИКА, ТАБЛИЦІ, БОМБАРДИРИ)

Субота, 20 лютого 2021 11:25
У «Маленькому Парижі» - матчі третього«Еліт-раунду» мініфутбольного чемпіонату області. У «Маленькому Парижі» - матчі третього«Еліт-раунду» мініфутбольного чемпіонату області.

У «Маленькому Парижі» відбулися матчі третього туру «Еліт-раунду» мініфутбольного чемпіонату Чернівецької області.

Партнер рубрики — KOSTUMCHEK — Чоловічі костюми — бездоганний вигляд та висока якість

Нагадаємо, що у групі 1 по шість очок набрали три команди - «Іванківці», «Золотий колос» (Строїнці) та «НДЕКЦ МВС».

У групі 2 лідирують колективи «Магістраль» та «TOM. Studio», які набрали по чотири очка.

Група 1

3 тур

20 лютого (субота)

Важку перемогу у матчі з «Клішківцями» здобула команда «НДЕКЦ МВС». У ході першого тайму гравці «НДЕКЦ МВС» поступалися з рахунком 1:2 (у «Клішківців» дубль оформив Андрій Пілецький, у «НДЕКЦ МВС» відзначився Дмитро Дучак). Зрештою, з 14 по 17 хвилини зустрічі гравці «НДЕКЦ МВС» Василь Луцик, Віталій Ткачук та Олександр Темерівський зробили рахунок 4:2 на користь своєї команди.

У другому таймі відзначився Віктор Галичанський.

Команда «НДЕКЦ МВС» святкувала перемогу з рахунком 4:3.

«НДЕКЦ МВС» – ФК «Клішківці» - 4:3 (4:2)

Міні-футбол: Чемпіонат області 2020-2021. Еліт-раунд. «НДЕКЦ МВС» – ФК «Клішківці» 4:3 (58 фото)

Арбітри: Василь Грушкевич, Микола Столярчук.

«НДЕКЦ МВС»: Богдан Рудак, Ігор Стефанишин, Василь Луцик, Ігор Дончак, Денис Зачиковський, Геннадій Куляк, Віталій Ткачук, Олександр Темерівський, Віталій Чехов.

«Клішківці»: Д. Данжанський, Віктор Галичанський, Дмитро Скрипник, Юрій Агузаров, Андрій Пілецький, Віталій Мельник, Сергій Кирилюк, Олег Чемерейко, Олег Продан, Михайло Василов.

Голи: Дмитро Дучак (10), Василь Луцик (14), Віталій Ткачук (15), Олександр Темерівський (17) - Андрій Пілецький (6,12), Віктор Галичанський (34).

Третю перемогу в «Еліт-раунді» здобула команда «Золотий Колос» (Строїнці). Представники Новоселицького району перемогли колектив «Ваш майстер» - 2:1.

У переможців дубль оформив Іван Пержун.

Єдиний гол у складі «Вашого майстра» забив Юрій Богайчук.

«Ваш майстер» – «Золотий Колос» - 1:2 (0:1)

Міні-футбол: Чемпіонат області 2020-2021. Еліт-раунд. «Ваш майстер» – «Золотий Колос» 1:2 (78 фото)

Арбітри: Микола Столярчук, Василь Грушкевич.

«Ваш майстер»: Нікіта Чоботар, Андрій Ільніцький, Андрій Бучацький, Юрій Богайчук, Оганес Казарян, Станіслав Довганюк, Віталій Мельник, Вадим Дидилюк, Богдан Луцяк.

«Золотий Колос»: Андрій Романюк, Валерій Кукуряк, Ігор Кристюк, Іван Пержун, Ренат Калараш, Марін Саука (?).

Голи: Юрій Богайчук (25) - Іван Пержун (20,30).

Матч «Динівці» – «Чагор» завершився переконливою перемогою другого колективу - 6:2. Автором хет-трику став Олександр Булезюк. А ось Олександр Боднарчук оформив дубль. Ще один гол (перший у матчі) на рахунку Миколи Цепи.

У «Динівців» дубль в активі Георгія Нікифоряка.

«Динівці» – «Чагор» - 2:6 (1:4)

Міні-футбол: Чемпіонат області 2020-2021. Еліт-раунд. «Динівці» – «Чагор» 2:6 (88 фото)

«Динівці»: Володимир Руссу, Ерік Хащук, Вадим Рябко, Олександр Сергєєв, Георгій Нікифоряк, Артем Рябко, Маріан Винту, Олександр Бабюк.

«Чагор»: Олег Цуркан, Олександр Булезюк, Микола Цепа, Олег Циганчук, Роман Блажко, Олександр Боднарчук, Олександр Чорней, Дмитро Попович, Богдан Столощук, Анатолій Сопонару.

Голи: Георгій Нікифоряк (8,30) - Микола Цепа (3), Олександр Булезюк (9,16,40), Олександр Боднарчук (16,24).

Знову здобули перемогу «Іванківці». У третьому турі цей колектив переграв пристойну команду «Кіцмань» - 6:1.

Ще у першому таймі дубль оформив Максим Ілюк. Два голи на свій рахунок записав Андрій Беженар. У переможців відзначилися також Василь Томащук і Святослав Лаврук.

Єдиний гол «Кіцманя» на рахунку досвідченого Олександра Маковійчука.

«Кіцмань» – «Іванківці» - 1:6 (0:3)

Міні-футбол: Чемпіонат області 2020-2021. Еліт-раунд. «Кіцмань» – «Іванківці» 1:6 (79 фото)

«Кіцмань»: Василь Мурга, Максим Мишковський, Андрій Гавриш, Сергій Рибак, Валентин Песаревський, Сергій Ільїн, Денис Петрусяк, Олександр Маковійчук, Іван Антонюк, Максим Колчаков.

«Іванківці»: Костянтин Гуцул, Богдан Степаненко, Андрій Беженар, Василь Томащук, Андрій Фучинський, Святослав Лаврук, Артем Меркушов, Максим Ілюк, Ілля Гуцуляк, Андрій Савчук, Валерій Кривинчук, Максим Максимюк, Тарас Сивка.

Голи: Олександр Маковійчук (24) - Максим Ілюк (2,21), Андрій Беженар (4,29), Василь Томащук (20), Святослав Лаврук (21).

3 тур

Команда «ТОМ. Studio» розгромила колектив «Весільний світ» - 7:0. Автором хет-трику став Павло Бабій. По два голи забили Олександр Карапка та Сергій Максимчук.

«Весільний світ» – «ТОМ. Studio» - 0:7 (0:2)

Міні-футбол: Чемпіонат області 2020-2021. Еліт-раунд. «Весільний світ» – «ТОМ. Studio» 0:7 (51 фото)

Арбітри: Василь Фурман, Денис Гуменюк.

«Весільний світ»: Михайло Скорейко, Владислав Базелюк, Сергій Бурлака, Тарас Новаковський, Михайло Гучик, Валерій Семанюк, Максим Беслюбняк.

«ТОМ. Studio»: Юрій Кисилиця, Олексій Бакалярик, Павло Бабій, Сергій Максимчук, Олександр Карапка.

Голи: Павло Бабій (12,27,34), Сергій Максимчук (24,36), Олександр Карапка (19,36).

Драматичним вийшов матч «Молодія» – «Чернівецький рятувальник».

У першому таймі «рятувальники» відзначилися двічі. Дубль оформив Вадим Українець. На жаль, згодом Вадим отримав ушкодження.

На 31 та 33 хвилинах відзначилися відповідно Михайло Парменов та Олександр Баланецький. Рахунок став 4:0 на користь «Чернівецького рятувальника». Здавалося, що «Чернівецький рятувальник» здобуде перемогу, однак «Молодія» зуміла зробити камбек. З 36 по 40 хвилину матчу гравці «Молодії» забили чотири голи. Дубль оформив Александру - Васілє Мунтян. По одному голу на рахунку Миколи Фрунчака та Олександра Жумиги.

Підсумок гри - нічия 4:4.

«Молодія» – «Чернівецький рятувальник» - 4:4 (0:2)

Міні-футбол: Чемпіонат області 2020-2021. Еліт-раунд. «Молодія» – «Чернівецький рятувальник» 4:4 (107 фото)

Арбітри: Денис Гуменюк, Василь Фурман.

«Молодія»: Яник Томюк, Андрій Глібочану, Владислав Ватаманюк, Микола Фрунчак, Владислав Павлович, Олександр Жумига, Александру - Васілє Мунтян, Михайло Даніло.

«Чернівецький рятувальник»: Василь Біблюк, Михайло Парменов, Сергій Урсуляк, Юрій Масікевич, Вадим Українець, Олександр Айсюк, Роман Григоришен, Олександр Баланецький, Юрій Гумен.

Голи: Микола Фрунчак (36), Александру - Васілє Мунтян (36,40), Олександр Жумига (36) - Вадим Українець (9,19), Михайло Парменов (31), Олександр Баланецький (33).

З нічийним рахунком 1:1 завершився матч «Магістраль» – «Ставчани».

У першому таймі відзначився гравець «Магістралі» Володимир Шородок. А на 31 хвилині гри рахунок зрівняв Іван Гавдун.

«Магістраль» – «Ставчани» - 1:1 (1:0)

Міні-футбол: Чемпіонат області 2020-2021. Еліт-раунд. «Магістраль» – «Ставчани» 1:1 (108 фото)

«Магістраль»: Олександр Руснак, Олег Добровольський, Тарас Таріца, Валентин Пантя, Віктор Ващук, Олександр Назарко, Володимир Шородок, Олег Кіцен.

«Ставчани»: Сергій Порушник, Віктор Масікевич, Ілля Піцик, Вадим Костюк, Василь Савчук, Іван Гавдун, Василь Мигалатюк, Василь Стефанчук, Сергій Іванюк.

Голи: Володимир Шородок (16) - Іван Говдун (31).

Переконливу перемогу у матчі з «Боянами» здобула «Глибока». У першому таймі вдало виконали штрафний Тарас Анжієвський та Андрій Мотовилець. Ще до перерви відзначилися той же Тарас Анжієвський та Юрій Соломян.

У другій половині зустрічі хет-трик оформив Тарас Анжієвський. Тепер на рахунку Тараса 9 голів у «Еліт-раунді». У воротах «Боян» також «розписалися» Ілля Стрільчук та Андрій Букатар. Єдиний гол у складі команди Новоселицького району забив Василь Нікифоряк.

«Глибока» перемогла з рахунком 7:1 та посідає у групі 2 другу сходинку.

«Глибока» – «Бояни» - 7:1 (4:0)

Міні-футбол: Чемпіонат області 2020-2021. Еліт-раунд. «Глибока» – «Бояни» 7:1 (92 фото)

«Глибока»: Олександр Стрільчук, Андрій Мотовилець, Ілля Стрільчук, Тарас Анжієвський, Юрій Соломян, Андрій Букатар, Іван Жук, Богдан Соломян, Артем Рябий.

«Бояни»: Олександр Почтар, Олексій Чекан, Максим Тринта, Василь Нікифоряк, Іван Жуміга, Віталій Сорочан, Віталій Тома.

Голи: Тарас Анжієвський (4,12,25), Андрій Мотовилець (6), Юрій Соломян (8), Ілля Стрільчук (30), Андрій Букатар (31) - Василь Нікифоряк (13).