У Чернівцях відбулася чергова конференція Асоціації футболу області (ВІДЕО, ФОТО)

Четвер, 29 квітня 2021 15:24
У Чернівцях відбулася чергова конференція Асоціації футболу області. У Чернівцях відбулася чергова конференція Асоціації футболу області.

У палаці «Академічний» відбулася четверта конференція ГС «АФЧО». 

Цей захід організували у Всеукраїнський день футболу - 29 квітня. Приємно, що конференцію відвідав перший капітан національної збірної України, наш земляк Юрій Шелепницький.

Футбол: Конференція ГС «АФЧО»-2021 (47 фото)

Присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять людей, які, на жаль, пішли з життя - Петра Кобичика, Василя Федорюка, Дмитра Тівіліка та Бориса Максимюка.

Для участі у роботі конференції зареєструвалося 27 делегатів з обраних 33. Серед запрошених гостей конференції були начальник Управління молоді та спорту Чернівецької облдержадміністрації Олександр Погодін та голова Чернівецького обласного відділення НОК України Іван Гешко.

У своєму звіті голова ГС «АФЧО» Василь Орлецький розповів про здобутки організації організації впродовж останнього року. Зокрема, вдале проведення чемпіонату та першості області, а також Кубку області, ветеранських чемпіонату і Кубку області, традиційного турніру пам яті Андрія Гусіна, мініфутбольних чемпіонату і Кубку області, відкритих чемпіонату та Кубку Чернівців з футзалу тощо.

За словами Василя Орлецького, у сезоні - 2021 вже практично сформовано три футбольні ліги: Суперліга - 9 команд, 1 А - 14, 1 Б - 13.

Зараз триває заявка команд у другій лізі першості області.

Старт Суперліги області та трьох зон другої ліги планується на 9-15 травня.

Асоціація організувала та провела тренерські курси за програмою УЄФА категорії «С» (керівник - Юрій Крафт). У 2020 році ліцензії за програмою УЄФА отримали – 23 тренера категорія «С», категорії «D» - 3 тренера.

Асоціація футболу Чернівецької області не стоїть осторонь розвитку дитячо-юнацького футболу. Звичайно, що карантин вніс свої корективи у футбольні плани проведення змагань серед дітей різних вікових категорій. У 2020 році подали заявки на участь 104 (!) футбольних колективи (88 - у міській лізі, 16 - у обласній), що є рекордом. Команди розділені на дев'ять вікових категорій (2005/2006, 2007 - обласна ліга і з 2008 по 2014 р.н. - міська дитяча ліга). Футбольні дитячо-юнацькі команди області такі, як «Буковина» та «Спарта» гідно представляють наш край у вищій та першій лігах ДЮФЛУ.

Покращилося і висвітлення подій у буковинському футболі. Зокрема, започатковано нові проекти. Серед них - програма «Футбольна Буковина» та «Флеш-гол».

Делегати конференції визнали роботу Асоціації футболу Чернівецької області задовільною.

Було внесено зміни у склад Виконавчого комітету ГС «АФЧО». До складу Виконкому АФЧО включили Степана Гакмана та Сергія Михайлину. А до складу КДК замість Дмитра Тівіліка (на жаль, пішов із життя) та Степана Гакмана включили Віталія Коломійця і Руслана Адамовича.

У постійні члени ГС «АФЧО» включили такі організації: ГС «Асоціація футболу Чернівецького району», ГС «Асоціація футболу Вижницького району», ГС «Асоціація футболу Дністровського району» та ГО «Асоціація футболу м.Чернівці».

У асоційовані члени ГС «АФЧО» включили організації: ГО «Всеукраїнська асоціація жіночого футболу» та ГО «Українська асоціація електронного футболу».

Під час конференції Відзнакою ГС «АФЧО» «За заслуги» нагородили Дмитра Макаренка, Івана Зайцева, Ігоря Наболотного, Василя Баланюка, Олексія Мамчука, Миколу Шевчука, Володимира Максимюка. 

 

Підписуйся на головний спортивний канал Буковини!

Прочитано 154 раз

Буковинський футбол. Партнер рубрики — KOSTUMCHEK

СДЮШОР «Буковина» м. Чернівці

Новини ФСК «Буковина». Партнер рубрики — піцерія-ресторан італійскої кухні Al Vesuvio

Майже усі Чернівці: події, афіша, спорт, культура, влада

Новини Буковини: усі райони Чернівецької області

Новини

Стеж за новинами
ЧернівціСпорт у соцмережах!

ЧернівціСпорт у Instagram ЧернівціСпорт у Facebook ЧернівціСпорт у YouTube

Нас 1733!

Нас 4071!

Нас 571!

Буковинський футбол. Партнер рубрики — KOSTUMCHEK

СДЮШОР «Буковина» м. Чернівці

Новини ФСК «Буковина». Партнер рубрики — піцерія-ресторан італійскої кухні Al Vesuvio

Стеж за новинами
ЧернівціСпорт у соцмережах!

ЧернівціСпорт у Instagram ЧернівціСпорт у Facebook ЧернівціСпорт у YouTube

Нас 1733!

Нас 4071!

Нас 571!

Майже усі Чернівці: події, афіша, спорт, культура, влада

Новини Буковини: усі райони Чернівецької області