Обласна футбольна Суперліга: перемоги ФК «Глибока», «Брусниці» та «Кам’янки» (ТАБЛИЦЯ, СТАТИСТИКА, БОМБАРДИРИ, ВІДЕО)

Понеділок, 24 травня 2021 08:30
Обласна футбольна Суперліга: перемоги ФК «Глибока» та «Брусниці». Обласна футбольна Суперліга: перемоги ФК «Глибока» та «Брусниці».

Зіграно три матчі третього туру обласної футбольної Суперліги.

Партнер рубрики — KOSTUMCHEK — Чоловічі костюми — бездоганний вигляд та висока якість

У смт. Глибока зустрічалися команди «Магістраль» та ФК «Глибока». Вже на 18 хвилині гри номінальних гостей уперед вивів Максим Соломян. Згодом шанс відзначитися втратив кращий бомбардир ФК «Глибока» минулого сезону Тарас Анжієвський. У «Магістралі» небезпечного удару завдав її дебютант Юрій Масікевич.

З 33 хвилини «Магістраль» грала у меншості. Через друге попередження поле залишив Вадим Попович.

А на 55 хвилині зустрічі кількість гравців на футбольному полі знову зменшилася. Червоні картки отримали Сергій Рибак і Микола Фрунчак. Через 10 хвилин результативний удар на свій рахунок записав капітан ФК «Глибока» Андрій Мотовилець.

На 78 хвилині гри пенальті, яке призначили за порушення проти Олексія Бакалярика, реалізував Геннадій Куляк. А через 5 хвилин Владислав Ватаманюк забив четвертий гол у ворота Дениса Купчанка.

Підсумковий рахунок матчу - 4:0 на користь ФК «Глибока».

«Магістраль» - ФК «Глибока» - 0:4 (0:1)

22 травня 2021 р. смт. Глибока.

Арбітр - Микола Байдюк (Чернівці), асистенти арбітра - Євген Гашков, Марія Сас - Батрак (Чернівці), спостерігач арбітражу - Юрій Мосейчук (Чернівці).

«Магістраль»: Денис Купчанко, Олександр Руснак, Олег Добровольський, Михайло Старчук, Валентин Пантя, Олександр Дележа, Денис Зачиковський, Тарас Таріца, Юрій Масікевич, Вадим Попович, Сергій Рибак. Запасні: Дмитро Барановський, Іван Бутук, Андрій Шинкар, Ігор Дончак, Олег Кіцен, Віктор Ващук, Віталій Гончар. Тренер - Олександр Дележа, представник - Володимир Білоус.

ФК «Глибока»: Степан Кушнір, Іван Молофій, Богдан Соломян, Василь Нікифоряк, Микола Фрунчак, Андрій Мотовилець, Владислав Ватаманюк, Геннадій Куляк, Максим Соломян, Денис Петрусяк, Тарас Анжієвський. Запасні: Олександр Стрільчук, Олексій Бакалярик, Михайло Телегуз, Володимир Николайчук, Андрій Букатар. Тренер - Григорій Токар.

Голи: Максим Соломян (18), Андрій Мотовилець (65), Геннадій Куляк (78, з пенальті), Владислав Ватаманюк (83).

Попередження: Вадим Попович (16), Тарас Таріца (23) - Богдан Соломян (37), Микола Фрунчак (45), Андрій Мотовилець (66).

Вилучення: Вадим Попович (33), Сергій Рибак (55) - Микола Фрунчак (55).

Другу перемогу у сезоні здобула «Брусниця». Цей колектив на виїзді переміг «Фазенду», яка зазнала третьої поразки. Наприкінці першого тайму відзначився Василь Варварюк, однак на 60 хвилині матчу Юрій Головачук зрівняв рахунок. Через 12 хвилин Василь Варварюк знову вивів «Брусницю» вперед. А остаточний рахунок гри - 3:1 на користь гостей встановив Олександр Шевчук.

ФК «Фазенда» – ФК «Брусниця» - 1:3 (0:1)

22 травня. Чернівці. Стадіон «Мальва».

Арбітр - Іван Марчук (Чернівці), асистенти арбітра - Ірина Рачинська, Марта Звержинська (Чернівці), спостерігач арбітражу - Василь Грушкевич (Чернівці).

«Фазенда»: Олег Цуркан, Юрій Антонюк, Максим Гринько (Віталій Ткачук, 56), Павло Бабій (Максим Тринта, 59), Сергій Янчик, Іван Паньків, Микола Кавуля, Вадим Пислар, Сергій Ільїн, Юрій Головачук, Дмитро Бараняк. Запасні: Сергій Сороцький, Дмитро Перчула, Максим Лукащук, Павло Дудлей, Микола Коваль.

«Брусниця»: Василь Біблюк, Олександр Баланецький, Володимир Бербека, Василь Варварюк (Микола Рябий, 80), Микола Коваленко, Дмитро Давидний (Андрій Фурега, 84), Ярослав Гаталяк, Андрій Лалак (Василь Савчук, 75), Вячеслав Пилишатий, Руслан Філіпчук, Олександр Шевчук. Запасний: Юрій Ковальчук.

Голи: Юрій Головачук (60) - Василь Варварюк (43,72), Олександр Шевчук (88).

Попередження: Микола Кавуля (84), Іван Паньків (90) - Андрій Лалак (59), Микола Шемчук (67), Вячеслав Пилишатий (80).

Команда «Камянка» перемогла одного з аутсайдерів Суперліги «RADENT» з рахунком 3:1. У переможців дубль оформив Анатолій Загарюк. Ще один гол забив Максим Долинюк. У команди «RADENT» пенальті реалізував Тарас Новаковський.

«Камянка» здобула другу перемогу у чемпіонаті, а «RADENT» залишається без очок.

«Камянка» - «RADENT» - 3:1 (0:0)

23 травня 2021 р. Камянка. 500 глядачів.

Арбітр - Євген Маковій (Вижницький район), асистенти арбітра - Володимир Безборотько (Чернівецький район), Сергій Дарійчук (Чернівецький район), спостерігач арбітражу - Микола Левко (Чернівецький район).

«Камянка»: Мансур Хачаруєв, Василь Кузик (Андрій Долинюк, 70), Максим Бош, Юрій Карлійчук, Андрій Карлійчук, Ілля Русу (Василь Русу, 60), Петро Вайпан, Анатолій Помпуш, Руслан Онофрійчук, Максим Долинюк, Анатолій Загарюк (Максим Загарюк, 74). Запасні: Вячеслав Воробець, Юрій Герасимюк.

«RADENT»: Михайло Герицун (Дмитро Кушнір, 19; Іван Горащук, 86), Вадим Якубовський (Степан Федоров, 89), Валентин Якубовський, Володимир Жуківський, Денис Головко, Віталій Клим, Віталій Круглецький, Віктор Куляк, Тарас Новаковський, Анатолій Євдощек, Богдан Унгурян. Запасні: Віорел Радукан, Віталій Пайчик, Юрій Волощук.

Голи: Анатолій Загарюк (49, з пенальті, 64), Максим Долинюк (82) - Тарас Новаковський (86, з пенальті).

Попередження: Петро Вайпан (38) - Віктор Куляк (60), Тарас Новаковський (72).

Матч УСК «Довбуш» - ФК «Чагор» перенесено на 16 червня (17:00, «Олімпія»).