Обласна футбольна Суперліга: перемоги «Довбуша», «Брусниці» та «Глибокої», «Чагор» і «Магістраль» забили 7 голів (ТАБЛИЦЯ, СТАТИСТИКА, БОМБАРДИРИ)

Понеділок, 31 травня 2021 09:07
Гравці команди «Чагор» забили переможний гол у ворота «Магістралі». Гравці команди «Чагор» забили переможний гол у ворота «Магістралі».

Відбулися матчі четвертого туру обласної Суперліги.

Партнер рубрики — KOSTUMCHEK — Чоловічі костюми — бездоганний вигляд та висока якість

На штучному полі ФОК «Олімпія» зіграли команди «RADENT» та «Довбуш». Підопічні Віталія Куниці розгромили аутсайдера з рахунком 9:1. Після першого тайму гравці «Довбуша» вигравали з рахунком 7:0. У другому таймі номінальні гості відзначилися ще двічі.

Автором чотирьох голів став Дмитро Дучак. Дубль оформив Артем Меркушов. До того ж наприкінці першого тайму Артем не забив пенальті. По одному результативному удару на свій рахунок записали Олександр Жумига, Олександр Тодорович та Роман Придрик. Єдиний гол у складі команди «RADENT» під завісу гри забив Богдан Унгурян.

«RADENT» - «Довбуш» - 1:9 (0:7)

26 травня 2021 р. Чернівці. «Олімпія». 70 глядачів.

Арбітр - Максим Чебан (Чернівці), асистенти арбітра - Євген Гашков, Володимир Бамбурак (Чернівці), спостерігач арбітражу - Роман Гамаль (Чернівці).

«RADENT»: Юрій Волощук, Євген Єрмілов (Віталій Круглецький, 37), Валентин Якубовський (Іван Горащук, 56), Віктор Куляк (Віталій Клим, 38), Дмитро Кушнір (Іван Андрушко, 13), Володимир Жуківський (Степан Федоров, 37), Віталій Пайчик (Вадим Якубовський, 62), Денис Головко, Тарас Новаковський, Анатолій Євдощек, Богдан Унгурян. Запасний: Вадим Боднарашек.

«Довбуш»: Богдан Степаненко (Юрій Генцар, 46), Микола Геник, Ілля Стрільчук (Віталій Давидюк, 46), Юрій Шевчук, Дмитро Бобик, Віктор Масікевич (Роман Придрик, 55), Андрій Шишигін (Іван Поляков, 55), Олександр Тодорович (Вадим Бута, 46), Артем Меркушов (Роман Мельник, 46), Олександр Жумига (Юрій Василик, 55), Дмитро Дучак.

Голи: Богдан Унгурян (89) - Дмитро Дучак (2,28,37,54), Артем Меркушов (8,43), Олександр Жумига (9), Олександр Тодорович (31), Роман Придрик (90).

На 45 хвилині гри Артем Меркушов не забив пенальті.

Цікавим вийшов матч між командами «Чагор» та «Магістраль». Вже на 7 хвилині гри ворота господарів поля вразив Тарас Таріца. А на 26 хвилині зустрічі другий гол у «рамку» Владислава Мельникова відправив Олег Кіцен. «Магістраль» повела у матчі з рахунком 2:0, однак через дві хвилини свій перший гол у сезоні забив кращий бомбардир обласної Суперліги - 2020 Леонід Львов.

На 59 хвилині матчу Леонід Львов заробив пенальті та реалізував його. Вже через хвилину «Магістраль» знову вийшла вперед. Дубль оформив Тарас Таріца.

Гравці команди «Чагор» зуміли не тільки зрівняти рахунок, але й забити переможний гол. На 70 хвилині гри рахунок 3:3 зробив Богдан Столощук, який результативно грає у першій лізі першості Чернівецької області за «Чагор - 2». А згодои Артем Єлов (74 хвилина) влучним ударом приніс господарям поля перемогу - 4:3.

Команди «Довбуш» та «Чагор» після трьох матчів мають стовідсотковий результат - 9 очок.

«Чагор» - «Магістраль» - 4:3 (1:2)

29 травня 2021 р. Чернівці. Стадіон «Електронмаш». 115 глядачів.

Арбітр - Олександр Плахов (Чернівці), асистенти арбітра - Володимир Бамбурак, Марія Сас - Батрак (Чернівці), спостерігач арбітражу - Ігор Гітельман (Чернівці).

«Чагор»: Владислав Мельников, Богдан Рачинський, Олександр Чорней, Олександр Булезюк, Олег Циганчук, Анатолій Сопонару, Роман Блажко, Артем Єлов, Сергій Пантєєв (Олександр Дейнеко, 69), Микола Цепа (Богдан Столощук, 46), Леонід Львов (Дмитро Попович, 81). Запасні: Юрій Сопонару, Сергій Купріч, Віталій Стратейчук, Богдан Туряк.

«Магістраль»: Денис Купчанко, Юрій Масікевич, Тарас Таріца, Олег Добровольський, Василь Кердей (Іван Бутук, 79), Олександр Дележа (Віктор Ващук, 76), Олег Кіцен, Олександр Руснак (Денис Зачиковський, 55), Михайло Старчук, Валентин Пантя, Вадим Попович. Запасні: Дмитро Барановський, Ігор Дончак, Андрій Аксенчук.

Голи: Леонід Львов (28, 59 - з пенальті), Богдан Столощук (70), Артем Єлов (74) - Тарас Таріца (7,60), Олег Кіцен (26).

Попередження: Леонід Львов (49), Дмитро Попович (85) - Василь Кердей (42), Олег Добровольський (76).

Третю перемогу у чемпіонаті здобула команда «Брусниця». Цей колектив переконливо переміг у рідних стінах «Кам’янку» - 5:1.

По два голи у переможців забили Микола Завацький та Руслан Філіпчук. Ще один результативний удар на рахунку Валерія Блажка. У гостей єдиний гол забив Петро Вайпан.

«Брусниця» - «Кам’янка» - 5:1 (2:1)

29 травня 2021 р. Брусниця. 200 глядачів.

Арбітр - Михайло Вітюк (Чернівці), асистенти арбітра - Денис Круглецький, Ірина Рачинська (Чернівці), спостерігач арбітражу - Микола Левко (Чернівці).

«Брусниця»: Василь Біблюк (Юрій Ковальчук, 87), Олександр Баланецький (Василь Савчук, 77), Микола Завацький (Андрій Фурега, 75), Руслан Філіпчук (Олександр Шевчук, 80), Валерій Блажко, Василь Варварюк, Ярослав Гаталяк, Дмитро Давидний, Володимир Бербека, Вячеслав Пилишатий (Микола Рябий, 77), Микола Коваленко.

«Кам’янка»: Мансур Хачаруєв, Максим Бош, Юрій Герасимюк, Андрій Карлійчук, Сергій Козачук (Максим Загарюк, 71), Анатолій Панцир, Ілля Русу, Петро Вайпан, Руслан Онофрійчук (Василь Кузик, 67), Максим Долинюк (Анатолій Загарюк, 62), Василь Білійчук. Запасні: Вячеслав Воробець, Василь Русу, Андрій Долинюк.

Голи: Микола Завацький (15,73), Руслан Філіпчук (25,59), Валерій Блажко (90+3) - Петро Вайпан (17).

Попередження: Руслан Філіпчук (49), Олександр Баланецький (57) - Василь Білійчук (58), Петро Вайпан (69).

Другу перемогу поспіль здобула команда «Глибока», яка на власному полі з рахунком 2:1 перемогла «Волоку». Вже на 16 хвилині гри господарі поля вигравали з рахунком 2:0. Відзначилися Іван Молофій та Максим Соломян. А на 81 хвилині гри у ворота «Глибокої» призначили пенальті, яке реалізував Віктор Ягнич.

«Глибока» - «Волока» - 2:1 (2:0)

30 травня. Глибока.

Арбітр - Микола Столярчук (Чернівецький район), асистенти арбітра - Євген Гашков, Марія Сас-Батрак (Чернівці), спостерігач арбітражу - Василь Маковій (Чернівецький район).

«Глибока»: Степан Кушнір, Іван Молофій, Богдан Соломян, Василь Нікифоряк, Денис Петрусяк, Олексій Бакалярик, Геннадій Куляк (Михайло Телегуз, 79), Андрій Мотовилець (Володимир Николайчук, 90), Владислав Ватаманюк, Максим Соломян (Андрій Букатар, 46), Тарас Анжієвський. Запасні: Іван Жук, Олександр Букатар, Богдан Микитюк.

«Волока»: Максим Бойко, Вячеслав Шевчук, Сергій Жижиян, Олег Штефуник, Іван Макотяк (Дмитро Лахман, 88), Владислав Андрієць (Віталій Урсуляк, 67), Андрій Савчук, Віктор Ягнич, Іван Оробець (Вадим Гура, 85), Володимир Шородок (Андрій Філіпчук, 41), Артем Почтар.

Голи: Іван Молофій (7), Максим Соломян (16) - Віктор Ягнич (81, з пенальті).

Попередження: Богдан Соломян (50) - Андрій Савчук (16), Олег Штефуник (29), Вадим Гура (90+3).