Обласна футбольна Суперліга: «Фазенда» обіграла «Кам’янку», виїзні перемоги «Волоки» та «Магістралі» (ФОТО, СТАТИСТИКА, ТАБЛИЦЯ, БОМБАРДИРИ)

Неділя, 22 серпня 2021 08:12
«Фазенда» обіграла «Кам’янку», виїзні перемоги «Волоки» та «Магістралі». «Фазенда» обіграла «Кам’янку», виїзні перемоги «Волоки» та «Магістралі».

Зіграно три матчі 11-го туру обласної Суперліги.

Партнер рубрики — KOSTUMCHEK — Чоловічі костюми — бездоганний вигляд та висока якість

Команда «Фазенда» грала у Ленківцях із ФК «Кам’янка». Господарі поля вийшли вперед вже на 10 хвилині зустрічі. Результативний удар на свій рахунок записав Павло Бабій. Гравці «Кам’янки» у першому таймі мали шанс зрівняти рахунок. У двох ігрових епізодах вдало діяв голкіпер «Фазенди» Олег Цуркан.

На початку другого тайму гравці «Фазенди» збільшили свою перевагу у рахункові. Після передачі Юрія Масікевича дубль оформив Павло Бабій. А на 57 хвилині зустрічі гості у штрафному майданчику порушили правила проти Юрія Масікевича - пенальті реалізував Сергій Ільїн.

Підсумковий рахунок матчу - 3:0 на користь «Фазенди».

ФК «Фазенда» – ФК «Кам’янка» - 3:0 (1:0)

ФУТБОЛ: ЧЕМПІОНАТ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ-2021. СУПЕРЛІГА. «ФАЗЕНДА» – «КАМ’ЯНКА» 3:0 (196 ФОТО)

21 серпня 2021 р. Ленківці. 100 глядачів.

Арбітр - Олександр Семенніков (Дністровський район), асистенти арбітра - Георгій Нікифоряк (Чернівецький район), Максим Чебан (Чернівці), спостерігач арбітражу - Микола Левко (Чернівці).

ФК «Фазенда»: Олег Цуркан, Олександр Руснак, Юрій Антонюк (Максим Гринько, 32), Микола Кавуля, Дмитро Бараняк (Іван Паньків, 76), Юрій Масікевич (Дмитро Перчула, 88), Сергій Ільїн (Микола Коваль, 79), Вадим Пислар (Максим Бурденюк, 46), Павло Бабій, Сергій Максимчук (Андрій Фурега, 64), Станіслав Вішніцький. Запасний: Максим Лукащук.

ФК «Кам’янка»: Мансур Хачаруєв, Юрій Карлійчук, Андрій Карлійчук, Василь Кузик, Максим Баш, Юрій Герасимюк (Руслан Онуфрійчук, 46), Василь Фретеучан, Анатолій Панцир, Василь Бождуга, Олександр Бождуга (Анатолій Загарюк, 62), Олексій Вишняк.
Запасні: Вячеслав Воробець, Іван Гуцуляк, Василь Білійчук.

Голи: Павло Бабій (10,48), Сергій Ільїн (57, з пенальті).

Попередження: Максим Гринько (37), Максим Бурденюк (70), Станіслав Вішніцький (89) - Олександр Бождуга (18), Василь Кузик (41), Максим Баш (58), Руслан Онуфрійчук (79).

Виїзну перемогу здобули гравці «Волоки». Підопічні Андрія Лахнюка та Олега Керчу перемогли на «Хет-трик Арені» «Чагор» - 2:1.

У складі гостей знову відзначився Артем Почтар. Спочатку Артем зрівняв рахунок, а на 64 хвилині матчу забив переможний гол.

Тепер на рахунку перспективного футболіста 15 голів в обласній Суперлізі.

ФК «Чагор» – ФК «Волока» - 1:2 (1:1)

21 серпня 2021 р. Чернівці. «Хет-трик Арена». 444 глядачів.

Арбітр - Андрій Кошура (Чернівці), асистенти арбітра - Іван Ткач (Чернівецький район), Марія Сас - Батрак (Чернівці), спостерігач арбітражу - Микола Каланча (Чернівці).

ФК «Чагор»: Микита Чоботар, Дмитро Попович (Олександр Дейнеко, 71), Олександр Булезюк, Олександр Чорней, Богдан Рачинський, Максим Микитюк (Микола Палагнюк, 57), Денис Вашній (Артем Єлов, 71), Віталій Стратейчук (Анатолій Сапонару, 58), Ігор Клічук (Андрій Гульчак, 46), Микола Цепа, Артем Рябко (Едуард Чорней, 46). Запасний: Олександр Чепишко.

ФК «Волока»: Анатолій Волощук, Олександр Скутельник, Сергій Жижиян, Олег Штефуник, Іван Макотяк, Андрій Савчук, Віктор Ягнич, Дмитро Лахман (Вадим Гура, 90), Іван Оробець (Віталій Урсуляк, 77; Олександр Божескул, 90), Богдан Столощук (Володимир Шородок, 71), Артем Почтар (Андрій Філіпчук, 85). Запасний: Іон - Каталін Токар.

Голи: Ігор Клічук (15) - Артем Почтар (29,64).

Попередження: Артем Рябко (28), Дмитро Попович (44), Богдан Рачинський (70), Олександр Дейнеко (88) - Олександр Скутельник (26), Андрій Савчук (44), Віктор Ягнич (75), Олег Штефуник (77).

Колектив «Магістраль» переміг на виїзді аутсайдера змагань - «RADENT» (2:1).

Усі голи команди забили у другому таймі. У переможців автором дублю став Ігор Гаврилиця. Цікаво, що з 36 хвилини зустрічі «Магістраль» грала у меншості - з поля вилучили Андрія Герасимчука.

ФК «RADENT» – ФК «Магістраль» - 1:2 (0:0)

21 серпня 2021 р. Чернівці. «Гарт». 70 глядачів.

Арбітр - Іван Райлян (Чернівецький район), асистенти арбітра - Ірина Рачинська (Чернівецький район), Марта Звержинська (Чернівці), спостерігач арбітражу - Василь Фурман (Чернівецький район).

ФК «RADENT»: Михайло Герицун, Володимир Жуківський, Владислав Мироник, Василь Кочет (Олександр Олійник, 71), Михайло Кузик (Іван Горащук, 63), Денис Головко, Андрій Руснак, Анатолій Євдощек, Степан Федоров (Микола Сочован, 46), Вячеслав Гончерюк (Олександр Білоус, 46), Максим Коломієць (Станіслав Продан, 67).

ФК «Магістраль»: Андрій Герасимчук, Олег Кіцен (Віталій Гончар, 82), Віктор Ващук, Павло Гончар, Олександр Доскалюк (Іван Бажанський, 59), Сергій Рибак, Віктор Куляк (Дмитро Барановський, 36), Олександр Таневський, Максим Куляк (Ігор Дончак, 62), Ігор Гаврилиця, Василь Кердей (Андрій Шинкар, 82).

Голи: Олександр Білоус (86) - Ігор Гаврилиця (62,82).

Попередження: Микола Сочован (68), Анатолій Євдошек (78) - Олександр Доскалюк (56), Олександр Таневський (77), Ігор Гаврилиця (90+1).

Вилучення: Андрій Герасимчук (36).