ДЮФЛУ: «Буковина» двічі перемогла «Покрову» (ВІДЕО, ФОТО)

Неділя, 18 квітня 2021 21:33
ДЮФЛУ: «Буковина» двічі перемогла «Покрову». ДЮФЛУ: «Буковина» двічі перемогла «Покрову». Фото Ліни Гарабажій.

На штучному полі ФОК «Олімпія» чернівецька «Буковина» у двох вікових групах зіграла матчі вищолігового чемпіонату України з командою «Покрова» (Львів).

Команда «Буковина» U16 (тренер - Микола Головачук) здобула перемогу з рахунком 5:0.

У першому таймі гравці «Покрови» чинили гідний опір господарям поля та мали шанси вразити ворота буковинської команди. На щастя, суперник відзначитися не зміг. А на 31 хвилині гри підопічні Миколи Головачука забили перший гол у зустрічі. Результативний удар на свій рахунок записав Дмитро Дущак.

У другій половині зустрічі наші земляки діяли краще та зуміли організувати чотири результативні атаки. На 65 хвилині гри рахунок став 5:0 на користь «Буковини». Дубль оформили Данило Чепишко та Арсеній Руснак, який вийшов на заміну.

Футбол: ДЮФЛУ-2020/21. Вища ліга U16. «Буковина» — «Покрова» 5:0. Фото Ліна Гарабажій (113 фото)

«Буковина» U16: Ярослав Берник, Марко Бойчук, Андрій Борденюк, Іван Клівіцький, Іван Гавчук (Данило Гакман, 70), Павло Ободяк, Андрій Добровольський (Олександр Гаврилюк, 65), Андрій Жумига (Ростислав Морар, 67), Ілля Москалюк (Марян Николайчук, 61), Дмитро Дущак (Арсеній Руснак, 48), Данило Чепишко. Запасні: Максим Нагірний, Максим Самошкін.

Голи: Дмитро Дущак (31), Арсеній Руснак (51,65), Данило Чепишко (53,57).

Чернівецька команда U14 переконливо переграла суперника - 4:0. Вже на 5 хвилині гри на ворота суперника вийшов кращий бомбардир господарів Антон Гарабажій та реалізував свій момент. А за чотири хвилини до завершення першого тайму той же Антон Гарабажій оформив дубль.

На 55 хвилині гри у ворота «Покрови» призначили пенальті. Одинадцятиметровий вдало виконав Антон Гарабажій. А переможну крапку у матчі через дві хвилини поклав Кіріл Мороз.

«Буковина» U14: Нікіта Балан (Максим Дутчак, 61), Максим Зінчук (Богдан Ганзіль, 58), Максим Кирияк, Іван Немец (Богдан Биковський, 58), Андрій Красноштан, Олександр Болгар (Максим Беленчук, 54), Володимир Джус (Олександр Стрільчук, 65), Кіріл Мороз, Антон Гарабажій, Микола Маляр (Олександр Ревуцький, 56), Назарій Фесюк (Богдан Бурлака, 48). Запасні: Сергій Колосюк, Ростислав Боднарчук.

Голи: Антон Гарабажій (5,31,55 - з пенальті), Кіріл Мороз (57).