«Фазенда» зіграла у півфіналі аматорського Кубку України (ВІДЕО)

Thursday, 06 April 2023 11:40
«Фазенда» зіграла у півфіналі аматорського Кубку України. «Фазенда» зіграла у півфіналі аматорського Кубку України.

На київському стадіоні «Лівий берег» чернівецька «Фазенда» зіграла перший матч півфіналу аматорського Кубку України з командою Київської області «Дружба» (Мирівка).

Партнер рубрики — KOSTUMCHEK — Чоловічі костюми — бездоганний вигляд та висока якість

У першому таймі гравці «Фазенди» пропустили двічі. На 18 хвилині гри у боротьбі з Микитою Янковим у штрафному майданчику впав Максим Головко, а арбітр зустрічі призначив пенальті, яке реалізував Тимофій Листопад. Через 7 хвилин влучного удару завдав Артем Грищенко.

На 30 хвилині гри на «побачення» з Олегом Цурканом виходив Роман Мачуленко, однак голкіпер гостей врятував команду від голу.

На початку другого тайму шанс відзначитися втратив гравець «Фазенди» Сергій Пантєєв, який не зміг завдати удару по воротах суперника. А на 57 хвилині гри на удар Артема Грищенка головою зреагував Олег Цуркан. Через дві хвилини Андрій Шишигін вивів на ворота гостей Максима Соломяна, якому, на жаль, відзначитися не вдалося.

На 69 хвилині матчу у ворота «Фазенди» вдруге призначили пенальті - Роман Мачуленко не зміг переграти Олега Цуркана. Через три хвилини Олег Цуркан не зміг врятувати свою команду рісля удару головою Ігоря Юречка. А на третій доданій хвилині другого тайму четвертий гол у ворота чернівецької команди забив Олексій Бандурін - 0:4.

Матч - відповідь відбудеться 12 квітня у Чернівцях.

«Дружба» - «Фазенда» - 4:0 (2:0)

«Дружба»: Татаренко, Куба, Юзефович, К.Козлов (Юречко, 46), А.Козлов, Листопад, Доронін, Порохня (Шевчук, 65), Головко (Бандурін, 55), Мачуленко (Дедяєв, 75), Грищенко. Запасні: Бабійчук, Вдовика, Бороденко. Головний тренер: Дмитро Чирикал.

«Фазенда»: Цуркан, Рудич, Бербека, Гречко, Бобик (Фучинський, 78), Янков, Шишигін, Масікевич, Пантєєв (Б.Соломян, 55), Темерівський (Максимчук, 62), М.Соломян (Луцик, 71). Запасні: Мельников, Ільїн, Пислар. Головний тренер: Олександр Степанов.

Голи: Листопад (19, з пенальті), Грищенко (26), Юречко (72), Бандурін (90+3).

На 69 хвилині гри Мачуленко не забив пенальті - воротар.