Обласна футбольна Суперліга: «Фазенда» у результативному матчі перемогла «Брусницю», «Волока» розгромила «Волю» (РЕЗУЛЬТАТИ, СТАТИСТИКА)

Sunday, 21 May 2023 09:53
Обласна футбольна Суперліга: «Фазенда» у результативному матчі перемогла «Брусницю», «Волока» розгромила «Волю». Обласна футбольна Суперліга: «Фазенда» у результативному матчі перемогла «Брусницю», «Волока» розгромила «Волю».

Відбулися матчі 15 туру футбольної обласної Суперліги.

Партнер рубрики — KOSTUMCHEK — Чоловічі костюми — бездоганний вигляд та висока якість

Суперником «Фазенди» у 15 турі обласного чемпіонату була «Брусниця», яка минулого тижня зуміла відібрати очки у «Волоки».

Вже на 10 хвилині матчу рахунок був 3:0 на користь «Фазенди». Дубль оформив Андрій Шишигін, а ще один гол забив Максим Соломян. Згодом пенальті реалізував Віктор Масікевич, а Максим Соломян відзначився вдруге.

На 47 хвилині гри автором дублю вже став Віктор Масікевич. Через хвилину «суху» серію (про неї буде інформація пізніше) «Фазенди» у чемпіонаті та Кубку області перервав новачок «Брусниці» Олександр Жумига. На 67 хвилині гри гол у ворота господарів поля забив Владислав Андрієць. А згодом ще двічі відзначився Олександр Жумига та зробив рахунок 6:4. Однак останнє слово у матчі залишилося за «Фазендою». На 90 хвилині зустрічі Богдан Соломян встановив остаточний рахунок гри - 7:4 на користь чернівецької команди.

«Фазенда» - «Брусниця» - 7:4 (6:0)

20 травня 2023 р. Чернівці. ФОК «Олімпія»

Арбітр - Іван Марчук (Чернівці), асистенти арбітра - Сергій Дарійчук, Володимир Бамбурак (Чернівці), спостерігач арбітражу - Роман Гамаль (Чернівці).

«Фазенда»: Олег Цуркан, Микола Павлюк, Олександр Темерівський, Володимир Бербека, Андрій Фучинський, Сергій Максимчук, Валентин Рудич (Олександр Тодорович, 69), Віктор Масікевич (Богдан Соломян, 59), Дмитро Бобик (Сергій Ільїн, 65), Андрій Шишигін (Вадим Пислар, 83), Максим Соломян (Микита Янков, 46). Запасні: Владислав Мельников, Андрій Баюра.

«Брусниця»: Костянтин Гуцул, Вячеслав Пилишатий (Василь Купіна, 62), Ілля Стрільчук, Іван Молофій, Ілля Піцик, Ілля Зіновєв, Даніїл Борисенко (Микола Коваленко, 65), Руслан Філіпчук (Олександр Шевчук, 51), Олександр Жумига, Влад Базелюк (Владислав Андрієць, 27), Василь Варварюк (Андрій Жумига, 57). Запасні: Вадим Попович, Василь Савчук.

Голи: Максим Соломян (5,28), Андрій Шишигін (8,10), Віктор Масікевич (18-з пенальті, 47), Богдан Соломян (90) - Олександр Жумига (48,75,83), Владислав Андрієць (67).

Попередження: Микола Павлюк (84) - Ілля Зіновєв (31), Ілля Піцик (68), Ілля Стрільчук (89).

«Волока» розгромила у рідних стінах «Волю» - 8:0. Автором хет-трику став Василь Луцик. Дубль оформив Максим Ілюк. Відзначилися також Василь Томащук, Микола Геник і Богдан Столощук.

ФК «Волока» – ФК «Воля» – 8:0

Склад «Волоки»: Семено (Сладзевський), Томащук (Жижиян), Геник, Штефуник, Лалак (Столощук), Макотяк, Хандій, Савчук, Прокопець, Лахман, Ілюк (Луцик)

ФК «Бояни» – СФК «Магала» – 1:4

ФК «Кам’янка» – «Глибоцька ДЮСШ» – 7:2

ФК «Луко» – «Садгора» – 4:2