Чемпіонат Чернівецької області з міні-футболу 2023/24. Група B. Таблиця, результати, розклад

ЧернівціСпорт у Instagram ЧернівціСпорт у Facebook ЧернівціСпорт у YouTube

Таблиця

Місце проведення усіх матчів — готель «Mariletta» (Бояни)

Розклад та результати: 1 тур, 2 тур, 3 тур, 4 тур, 5 тур, 6 тур, 7 тур, 8 тур, 9 тур, 10 тур, 11 тур, 12 тур, 13 тур, 14 тур, 15 тур, 16 тур, 17 тур

 

Група В 2023/24. Після 16-го туру

М Команда М П Н П Гз Гп О
         
1 Магала 16 14 1 1 62 18 43
2 Драниця 16 13 0 3 71 24 39
3 DV TRANS (Недобоївці) 16 12 3 1 64 28 39
4 Садгора (Чернівці) 16 12 2 2 61 26 38
5 Берегомет 16 10 2 4 76 39 32
6 Бояни 16 9 2 5 66 38 29
7 Рідківці 16 8 4 4 65 34 28
8 Green Garden Chernivtsi 16 9 1 6 43 44 28
9 Рокитне 16 9 0 7 55 36 27
10 Хімік (Чернівці) 16 6 3 7 51 37 21
11 Новоселиця-2017 16 6 1 9 43 48 19
12 Топорівці 16 6 0 10 35 56 18
13 Прайм-Тек-Буковина 16 5 1 10 32 46 16
14 Горбова 16 4 1 11 48 76 13
15 Грозинці 16 4 1 11 25 53 13
16 Лавандова мрія (Білівці) 16 3 1 12 30 68 10
17 Колінківці 16 2 1 13 19 56 7
18 Козаки (Банчени) 16 0 0 16 20 139 0

 

Розклад. Місце проведення усіх матчів — готель «Mariletta» (Бояни)

1 тур

Дата Гра Рахунок
25.11 Грозинці – Прайм-Тек-Буковина 1:3 
25.11 Магала – DV TRANS 4:2 
25.11 Козаки – Колінківці 0:3 
25.11 Лавандова мрія – Горбова 6:5 
25.11 Рідківці – Хімік 5:2 
25.11 Садгора – Берегомет 3:2 
25.11 Новоселиця-2017 – Топорівці 3:0 
25.11 Green Garden Chernivtsi – Рокитне 2:1 
25.11 Бояни – Драниця 1:5 

2 тур

Дата Гра Рахунок
26.11 Садгора – Грозинці 6:1 
26.11 Топорівці – Бояни 0:5 
26.11 Хімік – Новоселиця-2017 3:1 
26.11 Берегомет – Горбова 10:2 
26.11 Драниця – Green Garden Chernivtsi 4:1 
26.11 DV TRANS – Рідківці 3:3 
26.11 Колінківці – Магала 1:9 
26.11 Прайм-Тек-Буковина – Козаки 3:1 
25.11 Рокитне – Лавандова мрія 5:1 

3 тур

Дата Гра Рахунок
02.12 Магала – Прайм-Тек-Буковина 5:2 
02.12 Новоселиця-2017 – DV TRANS 2:4 
02.12 Рідківці – Колінківці 5:1 
02.12 Грозинці – Берегомет 2:2 
02.12 Лавандова мрія – Драниця 1:10 
02.12 Green Garden Chernivtsi – Топорівці 3:2 
02.12 Козаки – Садгора 1:12 
02.12 Горбова – Рокитне 2:7 
02.12 Бояни – Хімік 5:3 

4 тур

Дата Гра Рахунок
02.12 Берегомет – Рокитне 3:2 
03.11 Прайм-Тек-Буковина – Рідківці 3:1 
03.11 Садгора – Магала 1:1 
03.11 DV TRANS – Бояни 1:1 
03.11 Хімік – Green Garden Chernivtsi 6:2 
03.11 Грозинці – Козаки 6:3 
03.11 Колінківці – Новоселиця-2017 3:5 
03.11 Драниця – Горбова 9:2 
03.11 Топорівці – Лавандова мрія 4:1 

5 тур

Дата Гра Рахунок
09.12 Магала – Грозинці 7:0
09.12 Новоселиця-2017 – Прайм-Тек-Буковина 1:2
09.12 Горбова – Топорівці 1:2
09.12 Бояни – Колінківці 10:2
09.12 Green Garden Chernivtsi – DV TRANS 2:6
09.12 Козаки – Берегомет 3:9
09.12 Рокитне – Драниця 1:4
09.12 Рідківці – Садгора 1:1
09.12 Лавандова мрія – Хімік 2:2

6 тур

Дата Гра Рахунок
10.12 Колінківці – Green Garden Chernivtsi 3:6
10.12 Садгора – Новоселиця-2017 8:2
10.12 Козаки – Магала 0:6
10.12 Прайм-Тек-Буковина – Бояни 1:3
10.12 Грозинці – Рідківці 0:5
10.12 Берегомет – Драниця 2:4
10.12 Хімік – Горбова 4:5
10.12 Топорівці – Рокитне 1:6
10.12 DV TRANS – Лавандова мрія 7:2

7 тур

Дата Гра Рахунок
16.12 Рокитне – Хімік 1:4
16.12 Драниця – ФК Топорівці 6:3
16.12 Рідківці – Козаки 12:3
16.12 Green Garden Chernivtsi – Прайм-Тек-Буковина 5:3
16.12 Новоселиця-2017 – Грозинці 3:1
16.12 Лавандова мрія – Колінківці 1:2
16.12 Горбова – DV TRANS 2:7
16.12 Магала – Берегомет 6:3
16.12 Бояни – Садгора 1:2

8 тур

Дата Гра Рахунок
16.12 Берегомет – Топорівці 6:0
17.12 Хімік – Драниця 0:1
17.12 Козаки – Новоселиця-2017 1:5
17.12 Магала – Рідківці 3:1
17.12 Колінківці – Горбова 1:1
17.12 Прайм-Тек-Буковина – Лавандова мрія 0:1
17.12 Садгора – Green Garden Chernivtsi 3:2
17.12 DV TRANS – Рокитне 3:0
17.12 Грозинці – Бояни 0:3

9 тур

Дата Гра Рахунок
23.12 Рідківці – Берегомет 2:2
23.12 Новоселиця-2017 – Магала 3:4
23.12 Бояни – Козаки 13:1
23.12 Green Garden Chernivtsi – Грозинці 3:1
23.12 Лавандова мрія – Садгора 0:5
23.12 Горбова – Прайм-Тек-Буковина 5:2
23.12 Рокитне – Колінківці 8:1
23.12 Драниця – DV TRANS 1:3
23.12 Топорівці – Хімік 5:1

10 тур

Дата Гра Рахунок
30.12 Берегомет – Хімік 5:2
30.12 DV TRANS – Топорівці 7:2
30.12 Колінківці – Драниця -:+
30.12 Прайм-Тек-Буковина – Рокитне 1:3
30.12 Садгора – Горбова 7:2
30.12 Грозинці – Лавандова мрія 5:1
13.01 Козаки – Green Garden Chernivtsi 3:7
30.12 Магала – Бояни 3:1
30.12 Рідківці – Новоселиця-2017 3:2

11 тур

Дата Гра Рахунок
13.01 Новоселиця-2017 – Берегомет 1:5
13.01 Бояни – Рідківці 4:4
13.01 Green Garden Chernivtsi – Магала 2:1
13.01 Лавандова мрія – Козаки 12:1
13.01 Горбова – Грозинці 1:2
13.01 Рокитне – Садгора 2:1
13.01 Драниця – Прайм-Тек-Буковина 2:1
13.01 Топорівці – Колінківці 2:1
13.01 Хімік – DV TRANS 0:0

12 тур

Дата Гра Рахунок
14.01 Берегомет – DV TRANS 3:5
14.01 Колінківці – Хімік 1:3
14.01 Прайм-Тек-Буковина – Топорівці 2:3
14.01 Садгора – Драниця 3:1
14.01 Грозинці – Рокитне 0:2
14.01 Козаки – Горбова 0:5
14.01 Магала – Лавандова мрія 2:0
14.01 Рідківці – Green Garden Chernivtsi 1:2
14.01 Новоселиця-2017 – ФК «Бояни 3:2

13 тур

Дата Гра Рахунок
20.01 Бояни – Берегомет 2:6
20.01 Green Garden Chernivtsi – Новоселиця-2017 1:1
20.01 Лавандова мрія – Рідківці 0:5
20.01 Горбова – Магала 1:3
20.01 Рокитне – Козаки 11:1
20.01 Драниця – Грозинці 7:1
20.01 Топорівці – Садгора 3:5
20.01 Хімік – Прайм-Тек-Буковина 2:2
20.01 DV TRANS – Колінківці +:-

14 тур

Дата Гра Рахунок
21.01 Берегомет – Колінківці 6:0
21.01 Прайм-Тек-Буковина – DV TRANS 3:7
21.01 Садгора – Хімік 2:1
21.01 Грозинці – Топорівці 3:1
21.01 Козаки – Драниця 1:13
21.01 Магала – Рокитне +:-
21.01 Рідківці – Горбова 6:3
21.01 Новоселиця-2017 – Лавандова мрія 6:1
21.01 Бояни – Green Garden Chernivtsi 3:0

15 тур

Дата Гра Рахунок
27.01 Green Garden Chernivtsi – Берегомет 1:6
27.01 Лавандова мрія – Бояни 1:5
27.01 Горбова – Новоселиця-2017 6:3
27.01 Рокитне – Рідківці 2:10
27.01 Драниця – Магала 1:2
27.01 Топорівці – Козаки 7:1
27.01 Хімік – Грозинці 3:1
27.01 DV TRANS – Садгора 6:2
27.01 Колінківці – Прайм-Тек-Буковина -:+

16 тур

Дата Гра Рахунок
28.01 Магала – Топорівці 6:0
28.01 Грозинці – DV TRANS 1:3
28.01 Рідківці – Драниця 2:3
28.01 Новоселиця-2017 — Рокитне 2:4
28.01 Берегомет – Прайм-Тек-Буковина 6:4
28.01 Садгора – Колінківці +:-
28.01 Козаки — Хімік 0:15
28.01 Green Garden Chernivtsi — Лавандова мрія 4:0
28.01 Бояни – Горбова 7:5

17 тур

Дата Гра Рахунок
     
     
     
     
     
     
     
     
     
 

Чемпіонат Чернівців з футзалу 2024. Таблиця, розклад та результати

Чемпіонат Чернівецької області з міні-футболу 2023/24. Група B. Таблиця, результати, розклад

Чемпіонат Чернівецької області з міні-футболу 2023/24. Група C. Таблиця, результати, розклад

Чемпіонат Чернівецької області з міні-футболу 2023/24. Група A. Підсумкова таблиця та результати

Чемпіонат Чернівецької області з міні-футболу 2023/24. Група D. Таблиця, результати, розклад

Чемпіонат України з волейболу Суперліга-Дмарт 2023-2024. Чоловіки. Таблиця, розклад та результати

Чемпіонат Чернівецької області з футболу 2023/24. Супер ліга. Таблиця, бомбардири, результати, розклад

Першість Чернівецької області з футболу 2023/24. Перша ліга. Таблиця, результати, розклад

Чемпіонат України з футболу 2023/24. Перша ліга. Група А

ФК «Магала» у Супер-лізі Буковини 2023/24: Детальна статистика щодо всіх гравців

Фото ФК «Магала»

Буковинський футбол / футзал / міні-футбол

Буковинський футбол. Партнер рубрики — KOSTUMCHEK

Новини

СДЮШОР «Буковина» м. Чернівці

 Футбол 2023/24. Супер-ліга

М Команда М РГ О
      
1 Фазенда 21 92-15 60
2 Брусниця 21 62-22 52
3 Луко 21 47-26 40
4 Кам'янка 21 32-52 25
5 Магала 21 29-49 24
6 Садгора 21 25-64 17
7 Берегомет 21 16-57 16
8 Довбуш 21 16-29 8

Детальніше...

 Футбол 2023/24. Перша ліга

М Команда М РГ О
      
1 Рідківці 20 49-31 45
2 Бояни 20 52-19 43
3 Станівці 20 53-31 43
4 Динівці 20 57-25 39
5 Дорогою життя 20 34-34 31
6 Топорівці 20 29-33 27
7 Клішківці 20 15-39 20
8 Глибоцька ДЮСШ 20 31-42 19
9 Новоселиця-2017 20 22-33 17
10 Горбова 20 20-46 16
11 Чорнівка 20 14-43 8

Детальніше...

Футзал 2024

М Команда М РГ О
         
1 Урожай 10 38-15 27
2 Radent 10 42-27 25
3 ТomStudio 10 43-25 24
4 DV-Trans 10 33-21 16
5 Аматор-Нива 10 30-26 15
6 Bado 10 28-27 15
7 Чернівецький рятувальник 10 17-28 9
8 Друзі 10 21-38 9
9 З-й тайм 10 31-41 8
10 Рокитне 10 21-33 5
11 Січ 10 19-43 4

Детальніше...

 Міні-футбол 2023/24. Група А

М Команда М РГ О
         
1 Іванківці 11 54-14 31
2 TOM.studio 11 47-14 27
3 Урожай 11 45-16 25
4 Вікторія-Буковина 11 38-28 23
5 Брусниця 11 45-11 23
6 Поліція Буковини 11 36-37 18
7 НДЕКЦ МВС 11 25-28 11
8 ДімТек 11 20-41 10
9 Патрульна Поліція 11 22-34 10
10 Фазенда 11 30-30 9
11 CupChernivtsi 11 30-53 6
12 Арсенал 11 20-106 0

Детальніше...

 Міні-футбол 2023/24.  Група В

М Команда М РГ О
         
1 Магала 17 70-19 46
2 DV TRANS 17 73-30 42
3 Драниця 17 71-24 42
4 Садгора 17 65-26 38
5 Берегомет 17 76-39 35
6 Бояни 17 66-37 32
7 Green Garden Chernivtsi 17 48-44 31
8 Рідківці 17 71-38 31
9 Рокитне 17 55-36 27
10 Хімік 17 52-43 21
11 Прайм-Тек-Буковина 17 32-40 19
12 Новоселиця-2017 17 43-48 19
13 Топорівці 17 39-63 18
14 Грозинці 17 24-50 16
15 Горбова 17 50-81 13
16 Лавандова мрія 17 32-68 10
17 Колінківці 17 20-56 7
18 Козаки 17 22-151 0

Детальніше...

Міні-футбол 2023/24. Група С

М Команда М РГ О
         
1 М-Тревел 12 70-0 36
2 Дорошівці 12 53-22 30
3 Лужани 12 43-22 27
4 ФК им. Ю.Царика 12 40-9 24
5 Славець 12 40-26 24
6 Лашківка 12 21-36 19
7 Заставна 12 26-36 15
8 Неполоківці 12 49-23 15
9 Дорогою життя 12 21-24 13
10 Валява 12 30-69 10
11 Дубівці А 12 25-62 9
12 Клокучка-Біла 12 19-40 5
13 Дубівці Б 12 14-73 3

Детальніше...

Міні-футбол 2023/24. Група D

М Команда М РГ О
         
1 Купка-Сучевени 10 39-18 28
2 Митник 10 65-33 22
3 Молодія 10 50-32 20
4 Горби 10 32-35 14
5 Ардан 10 36-32 13
6 Глибоцька ДЮСШ 10 43-50 12
7 Чагор 10 50-40 12
8 Черепківці 10 20-54 10
9 Луковиця 10 35-51 10
10 Волока 10 37-49 10
11 Тереблече 10 26-41 7

Детальніше...

Стеж за новинами
ЧернівціСпорт у соцмережах!

ЧернівціСпорт у Instagram ЧернівціСпорт у Facebook ЧернівціСпорт у YouTube

Нас 1901!

Нас 6277!

Нас 760!

Буковинський футбол. Партнер рубрики — KOSTUMCHEK

СДЮШОР «Буковина» м. Чернівці

Новини ФСК «Буковина». Партнер рубрики — піцерія-ресторан італійскої кухні Al Vesuvio

Стеж за новинами
ЧернівціСпорт у соцмережах!

ЧернівціСпорт у Instagram ЧернівціСпорт у Facebook ЧернівціСпорт у YouTube

Нас 1901!

Нас 6277!

Нас 760!

Реклама