Визначилися учасники чвертьфіналу футбольного Кубку області (РЕЗУЛЬТАТИ, СТАТИСТИКА, ВІДЕО)

Wednesday, 26 August 2020 23:25
Матч ФК «Брусниця» – УСК «Довбуш». Матч ФК «Брусниця» – УСК «Довбуш». Фото facebook.com/dovbushCV.

Відбулися матчі 1/8 фіналу футбольного Кубку Чернівецької області.

Виїзні перемоги здобули команди ФК «Неполоківці», «Ст.Вовчинець», УСК «Довбуш», ФК «Глибока». До речі, у кубковому матчі за «Довбуш» дебютував досвідчений футболіст Андрій Гордей. Вже у дебютному матчі за чернівецьку команду Андрій відзначився результативним ударом.

Команда «ТОМ.studio» перемогла у рідних стінах «Фазенду». За «ТОМ.studio» зіграли Олександр Темерівський та Денис Хандій, які нещодавно у складі коломийського «Покуття» стали чемпіонами Івано-Франківської області. За «Фазенду» зіграв Олександр Карапка, який останнім часом виступав за ще одну команду Івано-Франківської області «Пробій» (Городенка).

А ось у матчах ФК «Шипинці» – ФК «Чагор» та ФК «Луковиця» – ФК «ШкВал» переможця визначала серія пенальті. У футбольній лотереї кращими стали футболісти ФК «Чагор» і ФК «ШкВал». Цікаво, що один із лідерів обласної Суперліги ФК «Чагор» за 2 хвилини до завершення додаткового часу поступався з рахунком 2:3. Врятував представників Глибоцького району від поразки Леонід Львов, який оформив дубль.

Гра ФК  «Порубне» - ФК «Іванківці» не відбулася. Представники Кіцманського району на матч не прибули та отримали технічну поразку. ФК «Порубне» - єдина команда обласної першої ліги, яка ще продовжує боротьбу за Кубок. Усі інші чвертьфіналісти представляють Суперлігу.

«Дністер» – ФК «Неполоківці» – 0:2 (0:1)

Голи: Василь Варварюк (44,71).

Попередження: Василь Копитко (78, «Дністер»).

ФК «Коровія» – «Ст.Вовчинець» – 1:3 (0:1)

Голи: Олександр Діденко (56) - Василь Томащук (34), Володимир Воробець (80), Григорій Романюк (83).

Попередження: Георгій Данилюк (30) - Павло Голунга (58), Володимир Бельмега (87), Микола Усатий (89).

ФК «Брусниця» – УСК «Довбуш» – 0:5 (0:3)

Голи: Микола Геник (19), Артем Меркушов (26), Владислав Ватаманюк (44), Андрій Гордей (84), Сергій Богачук (89).

Попередження: Маріо Урсу (26, ФК «Брусниця»).

ФК «Порубне» – ФК «Іванківці» – +:-

ФК «Шипинці» – ФК «Чагор» – 3:3 (пен. – 2:4)

Голи: Іван Кошурба (52), Станіслав Довганюк (90+2), Дмитро Ганзюк (94) - Станіслав Довганюк (67, автогол), Леонід Львов (80,119).

Пенальті забили: Володимир Грекул, Юрій Пілат - Максим Гринько, Владислав Павлович, Микола Цепа, Леонід Львов.

Не забив: Владислав Канюк (ФК «Шипинці»).

Попередження: Станіслав Довганюк (37), Михайло Мангер (56), Сергій Андрійчук (60), Іван Бабюк (64), Юрій Пілат (64), Володимир Грекул (78), Владислав Канюк (84), Костянтин Мага (110)  - Анатолій Сопонару (43), Олександр Боднарчук (57), Богдан Рачинський (72), Леонід Львов (87).

Вилучення: Іван Бабюк (87).

«Нижні Станівці» – ФК «Глибока» – 0:2 (0:1)

Голи: Максим Соломян (33, з пенальті), Андрій Мотовилець (69).

«ТОМ.studio» – ФК «Фазенда» – 3:1 (1:1)

Голи: Олександр Степанов (44), Юрій Антонюк (71), Олександр Темерівський (90+2) - Олександр Карапка (12).

Попередження: Павло Мотуз (45+1), Денис Хандій (74) - Вячеслав Шевчук (22).

ФК «Луковиця» – ФК «ШкВал»  – 0:0 (пен. – 3:4)

Склад ФК «Луковиця»: Мотреску, Романюк (Грицку, 45; Котик, 60), Чибуряк, Шова, Папазов, Герман, Чехов, Ілащук, Буга, Кравчук (Давід, 57), Мага.

Пенальті забили: Адріан Герман, Віталій Чехов, Ярослав Ілащук - Михайло Старчук, Максим Тринта, Віталій Сорочан, Ігор Лозовінський.

Попередження: Давид Крістіан (80) - Андрій Помпуш (55), Костянтин Малуш (64), Віктор Сорочан (76), Віталій Сорочан (76),