«Довбуш» зіграв із претендентом на вихід у першу лігу чемпіонату України (ВІДЕО)

Friday, 19 March 2021 02:37
«Довбуш» зіграв із претендентом на вихід у першу лігу чемпіонату України. «Довбуш» зіграв із претендентом на вихід у першу лігу чемпіонату України.

На штучному полі ФОК «Олімпія» свій черговий контрольний матч зіграв чемпіон Чернівецької області - 2020, учасник аматорського чемпіонату України УСК «Довбуш».

Партнер рубрики — KOSTUMCHEK — Чоловічі костюми — бездоганний вигляд та висока якість

Підопічні Віталія Куниці грали із командою другої ліги чемпіонату України «Епіцентр» (Дунаївці), яка претендує на підвищення у класі.

У першому таймі підопічні Ігоря Бадла забили три голи у ворота чернівецької команди. Спочатку відзначився Тарас Червонецький (6 хвилина), а згодом влучного удару головою завдав новачок команди з Хмельницької області Євген Захарченко (27 хвилина). Автором третього голу став капітан «Епіцентру» - досвідчений буковинський футболіст Руслан Івашко (36 хвилина).

У другому таймі ще один наш земляк із «Епіцентру» Андрій Беженар (56 хвилина) встановив остаточний рахунок матчу - 4:0 на користь гостей.

У другому таймі у складі «Епіцентру» на поле також вийшов буковинець Сергій Раца.

«Ми чудово розуміли, що гратимемо з пристойною командою, яка претендує на вихід у першу лігу. Щобільше, ми дуже хотіли зіграти з подібним суперником. Такі матчі дають нам змогу перевірити характер гравців, а також подивитися на їхні дії під постійним тиском суперника, зокрема, у захисній ланці. У нас виходило не все. Ми проаналізуємо гру та зробимо висновки з наших помилок», - сказав наставник «Довбуша» Віталій Куниця.

Склад «Довбуша»: потенційний новачок (Юрій Генцар, 75), Віталій Давидюк (Юрій Шевчук, 60), Ілля Стрільчук, Микола Геник, Валентин Рудич, Дмитро Бобик, Вадим Бута (Роман Мельник, 75), потенційний новачок, Олександр Жумига (Антон Батрак, 75), Александру - Васілє Мунтян (потенційний новачок, 60), потенційний новачок (Владислав Ватаманюк, 60).

У матчі з «Епіцентром» з різних причин за чернівецький колектив не змогли зіграти Андрій Мельничук, Артем Меркушов, Андрій Шишигін і Дмитро Постолакій.

Наступний контрольний матч УСК «Довбуш» зіграє 21 березня на штучному полі ФОК «Олімпія». Суперник - один із лідерів першої ліги чемпіонату Івано-Франківської області «Покуття» (Коломия).

Початок гри - 16:00.