«Динівці-Малинівка» - володарі Кубку другої ліги Чернівецької області (ФОТО, ВІДЕО)

Sunday, 22 August 2021 17:53
«Динівці-Малинівка» - володарі Кубку другої ліги Чернівецької області. «Динівці-Малинівка» - володарі Кубку другої ліги Чернівецької області. Фото ffnov.cv.ua

У Новоселиці відбувся фінал Кубку другої ліги Чернівецької області (група Б), присвячений 30-річчю Незалежності України.

Партнер рубрики — KOSTUMCHEK — Чоловічі костюми — бездоганний вигляд та висока якість

У вирішальній зустрічі зіграли команди ФК «Колінківці» та ФК «Динівці-Малинівка». Основний час зустрічі завершився з нічийним рахунком 1:1. У ФК «Колінківці» відзначився Микола Гаць (79 хвилина), а у ФК «Динівці-Малинівка» - Ерік Софієць (51).

Вже у додатковий час Маріан Винту (103 хвилина) та Вадим Якубович (120+3, з пенальті) принесли ФК «Динівці-Малинівка» перемогу з рахунком 3:1.

Цікаво, що з 87 хвилини матчу ФК «Колінківці» грав у меншості. Через друге попередження поле достроково залишив Іван Лазар.

Склади команд:

«Колінківці»: Богдан Карпюк, Іван Ротар, Іван Унгурян, Євген Янчик, Валентин Танасев, Ерік Хащук, Денис Мельничук, Микола Гаць, Степан Городенський, Василь Гончарук, Іван Лазар, Іван Женерет, Валентин Урсатій, Василь Урсатій, Валентин Паскал, Михайло Чорний. Представник команди - Іван Лазар.

«Динівці - Малинівка»: Ігор Гингару, Вадим Якубович, Сергій Постолатій, Богдан Тодоріко, Юрій Бучко, Владислав Бучко, Віталій Андоній, Вадим Рябко, Марін Ілик, Ерік Софієць, Олександр Сергеєв, Володимир Руссу, Олександр Чубрей, Маріан Винту, Дмитро Паскарь, Сергій Софієць, Василь Штефлюк, Іван Чубрей. Представник команди - Владислав Динту.

Кращими гравцями фіналу визнано Івана Лазара (ФК «Колінківці») та Владислава Бучка (ФК «Динівці-Малинівка»).

Голова АФЧО Василь Орлецький вручив Івану Фоці Відзнаку АФЧО «За заслуги».

Підписуйся на головний спортивний канал Буковини!