«Буковина» програла на виїзді лідерові (ВІДЕО)

Saturday, 12 May 2018 22:39

Суперником «Буковини» у 26 – ому турі друголігової першості України був лідер змагань – колектив «Агробізнес» (Волочиськ).

На жаль, напередодні виїзної гри у буковинської команди існували серйозні проблеми зі складом. Зокрема, через дискваліфікацію не змогли зіграти Ладік Мелконян, Ігор Бойчук і Даніел Раулюк.

Вже на 4 хвилині зустрічі воротам «Буковини» загрожував Дмитро Юхимович. «Пострілові» Дмитра забракло влучності. Згодом були можливості відзначитися у гравців господарів Андрія Скакуна та Івана Когута. На щастя, м’яч оминав «рамку» «Буковини».

А на 16 хвилині зустрічі м’яч вперше опинився у сітці воріт чернівецької команди. Капітан «Буковини» Володимир Найко порушив правила у власному штрафному майданчику проти Віталія Груші. Пенальті реалізував кращий бомбардир господарів Богдан Семенець. Ще до перерви шанси збільшити перевагу «Агробізнесу» в рахунку втратили той же Богдан Семенець, Андрій Скакун, Віталій Груша. А найреальніший шанс відзначитися підопічні Віктора Мглинця мали на 37 хвилині гри. На жаль, м’яч після удару Вадима Українця влучив у стійку. Зрештою, команда екс-захисника «Буковини» Андрія Донця зуміла забити «гол у роздягальню» дубль оформив Богдан Семенець.

У другому таймі також забивали лише господарі поля. Спочатку у воротах «Буковини» «розписався» Віталій Груша, а згодом дубль оформив Микола Темнюк, який вийшов на заміну. Підсолодити гіркоту поразки чернівецької команди міг під завісу матчу Андрій Королянчук, однак на удар нашого гравця з близької відстані якимось дивом зреагував голкіпер «Агробізнесу» Сергій Чернобай, який ще минулого року захищав кольори «Буковини».

Чернівецька «Буковина» поступилася з рахунком 0:5, а ось «Агробізнес» достроково забезпечив собі перше місце у друголіговій першості України (група «А»).

«Агробізнес» (Волочиськ) – «Буковина» (Чернівці) – 5:0 (2:0)

12 травня 2018 р. Волочиськ. Стадіон «Юність».

Арбітр – Дубровець (Житомир), асистенти арбітра – Алавук, Сміляк (обидва – Київ), четвертий арбітр – Федунець (Тернопіль), спостерігач арбітражу – Кувік (Закарпатська область).

«Агробізнес»: Чернобай, Гагун, Полторацький, Курило, Слотюк, Юхимович (Шум, 80), Думанюк, Скакун (М. Когут, 55), Груша (Юрчак, 69), І. Когут (Шевчук, 46), Семенець (Темнюк, 57).

«Буковина»: Степаненко, Р. Кузів, Гусін, Найко, Нікифоряк, В. Кузів, Шишигін, Українець (Королянчук, 71), Немтінов, Батрак (Мунтян, 82), Зоря.

Голи: Семенець (16 – з пенальті, 45+1), Груша (52), Темнюк (64,88).

Попередження: Найко (16), Українець (23), Курило (66).