«Буковина» (U19) вирвала перемогу у матчі з «Нікою» (ФОТО)

Середа, 19 вересня 2018 20:13

Чернівецька «Буковина» розпочала виступи у першоліговій першості України (U19, група 1).

У другому турі підопічні Віталія Куниці приймали команду «Ніка» (Івано-Франківськ). Нагадаємо, що перший тур наші земляки пропускали.

Футбол: Чемпіонат України з футболу U19. 2018-2019. Перша ліга. 2-й тур. «Буковина» U19 — «Ніка» U19 1:0 (Фоторепортаж)

Перевагою впродовж матчу володіли господарі поля. Ще у першому таймі гравці буковинської команди неодноразово могли вразити ворота суперника. Зокрема, на 20 хвилині м’яч після удару Олександра Жумиги влучив у стійку. Мали шанси відзначитися Владислав Ватаманюк та новий капітан «Буковини» (U19) Василь Гакман, однак перша половина зустрічі завершилася без голів.

У другому таймі запам’яталися штрафні у виконанні Даніела Раулюка, однак голкіпер «Ніки» Володимир Гнатковський залишався «сухим». А коли здавалося, що матч завершиться нульовою нічиєю, підопічні Віталія Куниці таки вирвали перемогу. Після подачі зі штрафного влучного удару головою завдав гравець 2001 року народження Євген Квасниця. Наші земляки святкували перемогу з рахунком 1:0.

«Буковина» (U19) – «Ніка» (U19) – 1:0 (0:0)

19 серпня. Чернівці. ФОК «Олімпія». 100 глядачів.

Арбітр – Ігор Садковський (Теребовля), асистенти арбітра – Юрій Гаврилюк (Чернівецька область), Ігор Горбатюк (Чернівці), спостерігач арбітражу – Микола Каланча (Чернівці).

«Буковина»: 1. Костянтин Гуцул, 13. Дмитро Постолакій (7. Євген Квасниця, 54), 2. Микола Кузик, 9. Ілля Томнюк, 4. Антон Шихайлов, 21. Даніел Раулюк, 19. Владислав Павлович (26. Артем Рябий, 61), 25. Вадим Бута (35. Роман Тридрик, 69; 5. Андрій Букатар, 90+1), 11. Василь Гакман, 20. Владислав Ватаманюк (14. Даніїл Полівцев, 81), 10. Олександр Жумига. Запасні: 12. Андрій Житарюк, 16. Денис Рябий, 18. Станіслав Колісник, 44. Ігор Єремічук. Головний тренер – Віталій Куниця.

«Ніка»: 1. Володимир Гнатковський, 21. Віталій Полозяк, 4. Володимир Коржак, 55. Денис Чеканський, 2. Назарій Нагірний, 31. Ярослав Семчук, 27. Валентин Лозицький, 8. Богдан Дриган (9. Олександр Тофан, 81), 19. Юрій Щербаков, 7. Андрій Боднарук, 6. Іван Урбанський (11. Євген Сокоренко, 62). Запасні: 20. Віталій Ходак, 17. Владислав Конрад, 5. Вадим Клочок, 14. Владислав Сидорко, Святослав Макарчук. Тренер – Анатолій Поляков.

Гол: Євген Квасниця (90+4).

Попередження: Даніел Раулюк (12), Євген Квасниця (82), Василь Гакман (90+4) - Віталій Полозяк (14), Володимир Коржак (18), Ярослав Семчук (45+1), Богдан Дриган (65), Назарій Нагірний (86).