«Урожай» «розібрався» з «Патрульною поліцією» (+ ФОТО)

Неділя, 16 грудня 2018 06:58

На штучному майданчику стадіону «Буковина» та СК «Локомотив» відбулися матчі третього туру міні-футбольного чемпіонату Чернівецької області.

У групі «А» один із фаворитів змагань – «Урожай» розгромив «Патрульну поліцію» - 8:1. Цікаво, що напередодні третього туру «Урожай» отримав підсилення. За цей колектив першим матч у чемпіонаті зіграли Олег Керчу та Михайло Рябий, який провели вдалий сезон у Канадській лізі за «Воркуту». У матчі з «Патрульною поліцією» Олег та Михайло записали на свій рахунок по одному результативному удару.

А ось у групі «В» відзначимо перемогу ще однієї потужної команди – «Волока – 2». Один із лідерів групи «В» переміг непоганий колектив «Інстал ПРО» - 3:0. Голи на рахунку досвідчених гравців Руслана Гунчака (два) і Тараса Сивки.

Міні-футбол: Чемпіонат області 2018-2019. 3-й тур. «Бук-Фам» — «Old school» 1:1 (Фоторепортаж)

Міні-футбол: Чемпіонат області 2018-2019. 3-й тур. «Берегомет-Підкрай» — ФК «Мамаївці плюс» 4:1 (Фоторепортаж)

Міні-футбол: Чемпіонат області 2018-2019. 3-й тур. «Топорівці» — «Ваш майстер» 5:7 (Фоторепортаж)

Міні-футбол: Чемпіонат області 2018-2019. 3-й тур. «Буко 93» — «RA-DENT-2» 1:4

Міні-футбол: Чемпіонат області 2018-2019. 3-й тур. «T.O/M/studio» — «Чудей» 7:4

Результати матчів:  

Стадіон «Буковина» 

Група «А» 

«Патрульна поліція» - «Урожай» - 1:8 (0:4)

Арбітри - Олександр Плахов, Валерій Шпирко.

«Урожай»: Василь Біблюк, Андрій Онуфрієв, Юрій Головачук, Віталій Гончар, Олександр Дележа, Михайло Рябий, Олег Керчу, Дмитро Давидний, Віталій Ткачук, Вадим Українець, Андрій Шинкарь. 

«Патрульна поліція»: Олег Кіцен, Юрій Данелюк, Андрій Паламар, Антон Місько, Степан Тісногуз, Денис Коваль, Валентин Шевчук, Андрій Попеску, Василь Сорочан, Михайло Циганчук, Назар Григорійчук.

Голи: Олег Кіцен (23) – Олександр Дележа (1,18,26), Юрій Головачук (10,25), Михайло Рябий (11), Олег Керчу (22), Вадим Українець (35).

«Спарта-U-17» - «Дрім-Тім» - 2:5 (1:3)

Арбітри – Олександр Плахов, Валерій Шпирко. 

«Спарта-U-17»: Микита Чоботар, Михайло Боднар, Юрій Попюк, Станіслав Клюсик, Михайло Студінікін, Петро Каралаш, Вадим Гура, Антон Горкун, Віталій Урсуляк, Дмитро Гогоман, Владислав Андрієць. 

«Дрім-Тім»: Іван Павлюк, Микола Курик, Руслан Кувіла, Ігор Магурчак, Ігор Мігалатюк, Василь Кердей, Б. Рачинський, Михайло Мангер, Віталій Андоній, Анатолій Максимчук, Тижненко. 

Голи: Владислав Андрієць (15,35) – Василь Кердей (6), Микита Чоботар (11, автогол), Ігор Мігалатюк (12), Ігор Магурчак (28), Микола Курик (29).

«Весільний світ» - УСК «Довбуш» - 1:1 (0:0)

Арбітри - Олександр Плахов, Валерій Шпирко.

«Весільний світ»: Михайло Скорейко, Сергій Чорней, Сергій Богайчук, Станіслав Іоніцой, Денис Алекса, Тарас Новаковський, Ігор Гончар, Ян Валаш, Вадим Боднарашен.

«Довбуш»: Вадим Добрянський, Андрій Шишигін, Ладік Мєлконян, Юрій Букатар, Роман Мельник, Богдан Унгурян, Юрій Негрич, Станіслав Третяк, Євген Рошко, Владислав Куляк. 

Голи: Ян Валаш (28) – Ладік Мєлконян (36).

ФК «Веренчанка» - «Моцарелла-ЧНУ» - 1:4 (0:2)

Арбітри - Олександр Плахов, Валерій Шпирко. 

ФК «Веренчанка»: Володимир Цісовський, Юрій Федорюк, Андрій Чикановський, Назар Гливка, Максим Гливка, Володимир Рихло, Дмитро Боблік.

«Моцарелла – ЧНУ»: Руслан Крицький, Андрій Танасійчук, Богдан Соломян, Валентин Павловський, Станіслав Одайний, Юрій Остафійчук, Микола Нечипорук, Андрій Петрусяк, Григорій Романюк, Максим Коломієць, Андрій Архілюк, Георгій Нікифоряк.

Голи: Юрій Остафійчук (6), Максим Коломієць (16,22), Андрій Архілюк (35) – Володимир Цісовський (37).

Вихідний - «RA-DENT» 

Група «В» 

«Інстал ПРО» - «Волока-2» - 0:3 (0:0)

Арбітри - Микола Столярчук, Денис Круглецький.

«Інстал ПРО»: Костянтин Гуцул, Ростислав Храпко, Павло Мотуз, Андрій Савчук, Валерій Кривинчук, Таріца, Вадим Бута, Микола Цепа, Зварич, Іван Малофій. 

ФК «Волока – 2»: Валентин Подольський, Віталій Мотреску, Олександр Тодорович, Володимир Найко, Руслан Івашко, Олександр Руснак, Сергій Ільїн, Андрій Гордей, Тарас Сивка, Олександр Темерівський, Руслан Гунчак, Степан Маковійчук. 

Голи: Руслан Гунчак (22,29), Тарас Сивка (33).

ФК «Мамаївці» - «Грозинці» - 3:7

Арбітри - Денис Круглецький, Микола Столярчук.

ФК «Мамаївці»: Василь Мурга, Юрій Лікар, Олександр Клевчук, Василь Кабюк, Олександр Митринюк, Володимир Грекул, Олександр Філіпчук, Богдан Гайдук, Валентин Салига, Іван Гайдук, Валентин Боднар.  

«Грозинці»: Ігор Коташ, Михайло Василов, Михайло Білик, Степан Літовський, Богдан Продан, Юрій Кожулянко. 

Голи: Богдан Гайдук (11), Валентин Боднар (16,30) – Михайло Білик (6,17,22), Степан Літовський (13,25,38,40).

«Буко 93» - «RA-DENT-2» - 1:4 (0:2)

Арбітри - Денис Круглецький, Микола Столярчук.

«Буко-93: Дмитро Савчук, Вадим Яшан, Володимир Логвінов, Артем Семенюк, Михайло Постолакій, Дмитро Постолакій, Юрій Слободян, Максим Гуцуляк, Євген Пентелюк.

«RA-DENT-2»: Іван Магіс, Валерій Горда, Олександр Білоус, Олександр Попов, Вадим Мельничук, Юрій Турлай, Ігор Руснак, Іван Гнат, Роман Гнат, Володимир Николайчук, Степан Федоров, Сергій Ковтун.

Голи: Микола Тягній (38) – Роман Гнат (9), Олександр Білоус (16,30), Ігор Руснак (25).

«T.O/M/studio» - «Чудей» - 7:4

Арбітр - Микола Столярчук, Денис Круглецький. 

«T.O/M/studio»: Степан Кушнір, Віктор Молдован, Володимир Смола, Олександр Степанов, Денис Бульба, Павло Бабій, Юрій Антоняк, Віктор Ващук, Василь Луцик, Сергій Павлович, Олександр Булезюк.

«Чудей»: Марян Косован, Дмитро Дучак, Ілля Стрільчук, Максим Ілюк, Юрій Ковальчук, Мансур Хачаруєв, Ілля Гуцуляк, Юрій Косован, Станіслав Вишніцький.

Голи: Олександр Степанов (3), Василь Луцик (7), Сергій Максимчук (11), Володимир Смола (13,33), Віктор Ващук (18), Юрій Антоняк (27) - Станіслав Вишніцький (4), Марян Косован (22), Юрій Косован (36,39). 

Вихідний - «BRUNO» 

СК «Локомотив» 

Група «С» 

«Університет» - «Прутська корона» - 0:4 (0:1)

Арбітри - Василь Фурман, Іван Фурман.

«Університет»: Микола Тупкало, Андрій Лалак, Олег Добровольський, Вячеслав Пилишатий, Олександр Жумига, Микола Геник, Дмитро Пентелейчук, Юрій Масікевич, Андрій Королянчук, Василь Нікифоряк, Микола Сочован, Максим Продан. 

«Прутська корона»: Юрій Кисилиця, Володимир Павлов, Сергій Гамаль, Сергій Карпін, Василь Томащук, Ілля Куруляк, Олександр Карапка, Віталій Соболевський, Андрій Лахнюк, Віталій Лутцак, Олександр Крохмалюк. 

Голи: Василь Томащук (11), Ілля Куруляк (22), Сергій Гамаль (31), Олександр Крохмалюк (38). 

«SEZON» - ФК «Бояни» - 5:0 (2:0)

Арбітри - Денис Гуменюк, Василь Фурман.

«SEZON»: Юрій Влох, Петро Ворсуляк, Олександр Шевчук, Валентин Пантя, Олександр Сема, Андрій Безбородько, Ілля Сорока, Дмитро Гаврилюк, Назарій Цінько, Сергій Пантєєв.

«Бояни»: Андрій Помпуш, Даніел Раулюк, Олександр Мазур, Петро Вайпан, Максим Тринта, Віктор Томащук, Вадим Ботнараш.

Голи: Олексій Сема (9), Ілля Сорока (12,28), Петро Ворсуляк (13), Валентин Пантя (38). 

ФК «Волока» - «Еко плюс» - 6:4 (3:2)

Арбітри - Василь Фурман, Іван Фурман.

«Волока»: Олег Цуркан, Каталін Токарь, Олександр Салогор, Микола Гучик, Роман Жижиян, Віктор Крицан, Андрій Блуй, Владислав Кулюк, Юрій Соломян, Георгій Ісарь, Владислав Ватаманюк, Максим Салогор.

«Еко плюс»: Андрій Житарюк, Михайло Руснак, Максим Руснак, Іван Григорець, Валентин Лисенко, Адріан Герман, Олександр Чибуряк, Володимир Унгурян, Сергій Ніжнік.

Голи: Олександр Салогор (9), Владислав Ватаманюк (11), Каталін Токарь (13,28,30,33) - Максим Руснак (1), Михайло Руснак (5), Сергій Ніжнік (34), Адріан Герман (35).

«Бук-Фам» - «Old school» - 1:1 (0:0)

Арбітри - Денис Гуменюк, Іван Фурман.

«Бук-Фам»: Олександр Пахольчук, Михайло Вітюк, Владислав Серебрєніков, Любомир Волянюк, Д. Гончарук, Максим Перепелиця, Сергій Вишняк, Олександр Стрільчук, Андрій Буздуган.

«Old school»: Володимир Басараба, Степан Брик, Максим Лукащук, Юрій Петрусяк, Іван Загарюк, Ігор Моргунов, Олександр Федулов, Олександр Сергєєв, Станіслав Шпак, Василь Кочерган.

Голи: Д. Гончарук (38) - Володимир Басараба (39).

Вихідний - ФК «Васловівці» 

Група «D» 

«Берегомет-Підкрай» - ФК «Мамаївці плюс» - 4:1 (0:0)

Арбітри – Іван Фурман, Денис Гуменюк.

«Берегомет – Підкрай»: Володимир Бевцик, Давид Шутак, Богдан Саїн, Василь Бузіян, Антон Шихайлов, Олександр Мельничук, Степан Шулдак, Олександр Чорней, Степан Марчук, Віталій Дитовський, Михайло Мельник (?).

«Мамаївці плюс»: Степан Шинкарук, Павло Молочков, Радіон Ончуленко, Назар Шкіра, Максим Шишковський, Данило Чепіль, Дмитро Прокопчук, Олександр Терлецький, Іван Бабюк, Іван Райлян.

Голи: Михайло Мельник ? (13), Володимир Бевцик (23, 27, 36) – Радіон Ончуленко (31).

«Топорівці» - «Ваш майстер» - 5:7

«Leader team» - «Вікторія-Везувій-Моцарелла» - 1:4

ФК «Фазенда» - «Мрія-Заставна» - 3:2

Вихідний - «Золотий колос-М'ясо Буковини»

Прочитано 1051 раз

Новини ФСК «Буковина». Партнер рубрики — піцерія-ресторан італійскої кухні Al Vesuvio

Буковинський футбол. Партнер рубрики — KOSTUMCHEK

Новини

Соцмережі