Футзальний чемпіонат Чернівців: «Урожай – Моцарелла» став одноосібним лідером (+ ФОТО, ТАБЛИЦЯ, КАЛЕНДАР)

Субота, 05 січня 2019 15:15

У ФОК «Олімпія» зіграно чергові матчі Відкритого футзального чемпіонату Чернівців. 

У п’ятому турі відбулися матчі лідерів. Спочатку зіграли колективи  «Leader team» та «Інстал ПРО». У першому таймі відзначився гравець «Інстал ПРО» Сергій Купріч. У другій половині зустрічі результати зрівняв Віталій Чебан. Підсумок матчу – нічия 1:1. Команди «Leader team» та «Інстал ПРО» виступають без поразок.

Футзал: Чемпіонат Чернівців 2018-2019. 5-й тур. «Політех» — ФК «Чагор» 5:9 (Фоторепортаж)

Футзал: Чемпіонат Чернівців 2018-2019. 5-й тур. «Чернівецький рятувальник» — «М’ясо Буковини-Золотий колос» 10:7 (Фоторепортаж)

Футзал: Чемпіонат Чернівців 2018-2019. 5-й тур. «Leader team» — «Інстал ПРО» 1:1 (Фоторепортаж)

Футзал: Чемпіонат Чернівців 2018-2019. 5-й тур. ФК «Волока-2» — «Урожай-Моцарелла» 2:4 (Фоторепортаж)

Цікавим був матч за участю фаворитів чемпіонату – «Урожаю – Моцарелли» та «Волоки – 2». Після першої половини зустрічі результат був нічийним – 2:2. А героєм матчу став досвідчений гравець «Урожаю – Моцарелли» Сергій Янчик. Спочатку Сергій реалізував пенальті, а згодом вразив порожню «рамку» «Волоки-2». «Урожай – Моцарелла» переміг з результатом 4:2 та одноосібно очолив турнірну таблицю. 

У групі лідерів також перебувають команди «Друзі» та ФК «Чагор», які у п’ятому турі святкували перемогу.

Результати матчів п’ятого туру:

«T.O.M.studio» – «Бук-Фам - Самопоміч» -  8:2 (4:0) 

Арбітри – Олександр Плахов, Василь Грушкевич. 

«T.O.M.studio»: Степан Кушнір, Віктор Молдован, Олег Молдован, Сергій Максимчук, Павло Бабій, Василь Луцик, Денис Бульба, Віктор Ващук, Олександр Степанов, Володимир Смола, Юрій Антонюк, Станіслав Третяк. 

«Бук-Фам – Самопоміч»: Віталій Буздуган, Максим Нагірний, Олексій Сема, Андрій Рибарчук, Михайло Лазоряк, Олександр Боднар, Іван Паньків, Богдан Рачинський, Сергій Вишняк, Андрій Буздуган. 

Голи: Олег Молдован (3), Сергій Максимчук (12,13,35), Олександр Степанов (13,25,40), Василь Луцик (39) – Андрій Рибарчук (28), Богдан Рачинський (39). 

«Політех» – ФК «Чагор» - 5:9 (1:3)

Голи: Дмитро Гоменюк (18,24), Дмитро Баранюк (22,29), Андрій Морараш (40) - Максим Лукащук (8), Микола Цепа (13,29), Андрій Шишигін (14,28,38,39), Вадим Бута (36), Олександр Булезюк (38).

 «Leader team» – «Інстал ПРО» - 1:1 (0:1)

Арбітри – Олександр Плахов, Василь Грушкевич. 

«Leader team»: Владислав Мельников, Павло Хмара, Антон Червоний, Олександр Пікулін, Олег Херняк, Вадим Кікорош, Володимир Жуківський, Віталій Чехов, Андрій Корчак, Олександр Шевчук, Віталій Чебан, Олег Клевчук. 

«Інстал ПРО»: Андрій Житарюк, Павло Мотуз, Іван Малофій, Валерій Кривинчук, Микола Таріца, Сергій Купріч, Ладік Мєлконян, Олександр Назарко. 

Голи: Віталій Чебан (37) - Сергій Купріч (13). 

 ФК «Волока-2» – «Урожай-Моцарелла» - 2:4 (2:2)

Арбітри - Олександр Плахов, Андрій Телегей.

«Волока – 2»: Валентин Подольський, Сергій Ільїн, Вадим Пислар, Олександр Тодорович, Степан Маковійчук, Руслан Івашко, Олександр Темерівський, Олександр Руснак.

«Урожай» - Моцарелла»: Андрій Онуфрієв, Василь Біблюк, Сергій Янчик, Віталій Гончар, Михайло Рябий, Олег Керчу, Олександр Мікулеску, Дмитро Давидний, Вадим Українець, Олександр Дележа, Віталій Ткачук, Юрій Головачук.

Голи: Руслан Івашко (9), Андрій Гордей (15) – Юрій Головачук (10), Олександр Дележа (13), Сергій Янчик (36++, 39).

«Чернівецький рятувальник» – «М’ясо Буковини-Золотий колос» - 10:7 (4:4)

Арбітри – Ігор Горбатюк, Андрій Телегей.

«Чернівецький рятувальник: Сергій Урсуляк, Михайло Парменов, Олександр Айсюк, Іван Бутук, Вадим Попович, Юрій Масікевич, Павло Головко, Роман Григоришин, Павло Бабій.

«М’ясо Буковини-Золотий колос»: Олександр Кіфуляк, Олександр Боднарчук, Вадим Куті, Денис Мельничук, Артем Єлов, Давид Шутак, Андрій Танасійчук, Юрій Шелепницький, Олександр Стефанюк. 

Голи: Роман Григоришин (5,32), Юрій Масікевич (10, 18, 19, 28, 38, 40), Вадим Попович (31, 39) – Олександр Стефанюк (3, 6), Давид Шутак (12, 40++), Артем Єлов (16, 27, 40++) 

Не забив пенальті: Андрій Танасійчук (36).

«Моцарелла-ЧНУ» – «Друзі» - 1:4 (1:2)

Голи: Юрій Остафійчук (1) – Олександр Крохмалюк (17), Дмитро Дучак (19), Максим Ілюк (32,40).

 

Команди

І

В

Н

П

М

О

1

«Урожай-Моцарелла»

5

4

1

0

36-8

13

2

«Leader team»

5

3

2

0

18-7

11

3

«Інстал ПРО»

5

3

2

0

17-10

11

4

ФК «Волока-2»

5

3

1

1

16-11

10

5

«Друзі»

5

3

1

1

23-20

10

6

ФК «Чагор»

5

3

0

2

25-19

9

7

«T.O.M.studio»

5

2

1

2

25-19

7

8

«М’ясо Буковини-Золотий Колос»

5

2

0

3

26-36

6

9

«Чернівецький рятувальник»

5

2

0

3

20-31

6

10

«Політех»

4

0

0

4

12-24

0

11

«Самопоміч-Бук-Фам»

4

0

0

4

9-25

0

12

«Моцарелла-ЧНУ»

5

0

0

5

13-30

0

 

Дата

Час

Гра

Рахунок

I тур

1

08.12.18

16.00

«М'ясо Буковини-Зол.Колос» - «Інстал ПРО»

2:3

2

08.12.18

17.00

«Моцарелла-ЧНУ» - ФК «Чагор»

4:10

3

08.12.18

18.00

«Чернівецький рятувальник» - «Бук-Фам»

8:3

4

08.12.18

19.00

ФК «Волока-2» - «T.O.M.studio»

4:2

5

08.12.18

20.00

«Leader team» - «Політех»

3:0

6

08.12.18

21.00

«Друзі» - «Урожай-Моцарелла»

2:2

II тур

7

15.12.18

19.00

ФК «Чагор» - «Чернівецький рятувальник»

4:0

8

16.12.18

 

«Бук-Фам» - ФК «Волока-2»

1:4

9

15.12.18

18.00

«T.O.M.studio» - «Leader team»

3:3

10

15.12.18

20.00

«Інстал ПРО» - «Моцарелла-ЧНУ»

7:3

11

15.12.18

21.00

«Урожай-Моцарелла» - «М'ясо Буковини-Зол.Колос»

14:3

12

16.12.18

 

«Політех» - «Друзі»

4:5

III тур

13

22.12.18

16.00

«Моцарелла-ЧНУ» - «Урожай-Моцарелла»

1:3

14

22.12.18

17.00

«Чернівецький рятувальник» - «Інстал ПРО»

2:4

15

22.12.18

18.00

ФК «Волока-2» - ФК «Чагор»

4:2

16

22.12.18

19.00

«Leader team» - «Бук-Фам»

5:3

17

22.12.18

20.00

«Політех» - «T.O.M.studio»

3:7

18

22.12.18

21.00

«М'ясо Буковини-Зол.Колос» - «Друзі»

8:5

IV тур

19

29.12.18

16.00

«М'ясо Буковини-Зол.Колос» - «Моцарелла-ЧНУ»

6:4

20

29.12.18

17.00

«Урожай-Моцарелла» - «Чернівецький рятувальник»

13:0

21

29.12.18

18.00

«Інстал ПРО» - ФК «Волока-2»

2:2

22

29.12.18

19.00

ФК «Чагор» - «Leader team»

0:6

23

29.12.18

20.00

«Бук-Фам» - «Політех»

перенесено

24

29.12.18

21.00

«Друзі» - «T.O.M.studio»

7:5

V тур

25

05.01.19

16.00

«T.O.M.studio» - «Бук-Фам»

8:2

26

05.01.19

17.00

«Політех» - ФК «Чагор»

5:9

27

05.01.19

18.00

«Leader team» - «Інстал ПРО»

1:1

28

05.01.19

19.00

ФК «Волока-2» - «Урожай-Моцарелла»

2:4

29

05.01.19

20.00

«Чернівецький рятувальник» - «М'ясо Буковини-Зол.Колос»

10:7

30

05.01.19

21.00

«Моцарелла-ЧНУ» - «Друзі»

1:4

VI тур

31

12.01.19

16.00

«Моцарелла-ЧНУ» - «Чернівецький рятувальник»

 

32

12.01.19

17.00

«М'ясо Буковини-Зол.Колос» - ФК «Волока-2»

 

33

12.01.19

18.00

«Урожай-Моцарелла» - «Leader team»

 

34

12.01.19

19.00

«Інстал ПРО» - «Політех»

 

35

12.01.19

20.00

ФК «Чагор» - «T.O.M.studio»

 

36

12.01.19

21.00

«Друзі» - «Бук-Фам»

 

 

Дата

Час

Гра

Рахунок

VII тур

37

19.01.19

16.00

ФК «Волока-2» - «Моцарелла-ЧНУ»

 

38

19.01.19

17.00

«Leader team» - «М'ясо Буковини-Зол.Колос»

 

39

19.01.19

18.00

«Політех» - «Урожай-Моцарелла»

 

40

19.01.19

19.00

«T.O.M.studio» - «Інстал ПРО»

 

41

19.01.19

20.00

«Бук-Фам» - ФК «Чагор»

 

42

19.01.19

21.00

«Чернівецький рятувальник» - «Друзі»

 

VIII тур

43

26.01.19

16.00

«Інстал ПРО» - «Бук-Фам»

 

44

26.01.19

17.00

«Урожай-Моцарелла» - «T.O.M.studio»

 

45

26.01.19

18.00

«М'ясо Буковини-Зол.Колос» - «Політех»

 

46

26.01.19

19.00

«Моцарелла-ЧНУ» - «Leader team»

 

47

26.01.19

20.00

«Чернівецький рятувальник» - ФК «Волока-2»

 

48

26.01.19

21.00

«Друзі» - ФК «Чагор»

 

IX тур

49

02.02.19

16.00

«Leader team» - «Чернівецький рятувальник»

 

50

02.02.19

17.00

«Політех» - «Моцарелла-ЧНУ»

 

51

02.02.19

18.00

«T.O.M.studio» - «М'ясо Буковини-Зол.Колос»

 

52

02.02.19

19.00

«Бук-Фам» - «Урожай-Моцарелла»

 

53

02.02.19

20.00

ФК «Чагор» - «Інстал ПРО»

 

54

02.02.19

21.00

ФК «Волока-2» - «Друзі»

 

X тур

55

09.02.19

16.00

«Урожай-Моцарелла» - ФК «Чагор»

 

56

09.02.19

17.00

«М'ясо Буковини-Зол.Колос» - «Бук-Фам»

 

57

09.02.19

18.00

«Моцарелла-ЧНУ» - «T.O.M.studio»

 

58

09.02.19

19.00

«Чернівецький рятувальник» - «Політех»

 

59

09.02.19

20.00

ФК «Волока-2» - «Leader team»

 

60

09.02.19

21.00

«Інстал ПРО» - «Друзі»

 

XI тур

61

16.02.19

16.00

«Політех»   - ФК «Волока-2»

 

62

16.02.19

17.00

«T.O.M.studio» - «Чернівецький рятувальник»

 

63

16.02.19

18.00

«Бук-Фам» - «Моцарелла-ЧНУ»

 

64

16.02.19

19.00

ФК «Чагор» - «М'ясо Буковини-Зол.Колос»

 

65

16.02.19

20.00

«Інстал ПРО» - «Урожай-Моцарелла»

 

66

16.02.19

21.00

«Друзі» - «Leader team»

 

Прочитано 418 раз

Наш спецпроект: 2018 рік. Досягнення буковинських спортсменів

Новини

Соцмережі