Міні-футбольний чемпіонат області: визначилися учасники 1/8 фіналу (ФОТО, ТАБЛИЦІ, ОНОВЛЮВАТИМЕТЬСЯ)

Субота, 12 січня 2019 15:29
«Чудей» — «Інстал ПРО» 2:4 «Чудей» — «Інстал ПРО» 2:4

12 січня на штучному майданчику стадіону «Буковина» та СК «Локомотив» відбулися матчі останнього, 9 туру, групового турніру чемпіонату Чернівецької області з міні-футболу.

За підсумками сьогоднішніх матчів визначилися усі учасники 1/8 фіналу змагань. Учасниками цієї стадії чемпіонату стали команди «Урожай», «Leader team», «Волока-2», «Університет», «T.O/M/studio», «RA-DENT», ФК «Бояни», «Ваш майстер», «Прутська корона», «Чудей», «Фазенда», УСК «Довбуш», «Вікторія-Везувій-Моцарелла», ФК «Волока», «Весільний світ» та «Інстал ПРО».

Міні-футбол: Чемпіонат області 2018-2019. 9-й тур. «Прутська корона» — «Old school» 4:4 (Фоторепортаж)

Міні-футбол: Чемпіонат області 2018-2019. 9-й тур. «Чудей» — «Інстал ПРО» 2:4 (Фоторепортаж)

Міні-футбол: Чемпіонат області 2018-2019. 9-й тур. «T.O.M.studio» — ФК «Мамаївці» 6:2 (Фоторепортаж)

Результати матчів: 

Група «А» 

ФК «Веренчанка» - «Спарта-U-17» - 1:0 (0:0)

ФК «Веренчанка»: Володимир Цісовський, Юрій Федорюк, Олександр Труфин, Богдан Янчик, Юрій Шевченко, Юрій Фесюк, Володимир Рихло. 

«Спарта-U-17»: Микола Палагнюк, Дмитро Гогоман, Петро Каралаш, Микита Чоботар, Віталій Урсуляк, Владислав Андрієць, Максим Канта, Михайло Боднар, Антон Горкун, Максим Гараміта, Роман Федірчик, Юрій Попюк.  

Гол: Олександр Труфин (25).

УСК «Довбуш» - «RA-DENT» - 3:2 (0:2)

Арбітри – Василь Грушкевич, Іван Марчук. 

«Довбуш»: Вадим Добрянський, Ладік Мєлконян, Андрій Шишигін, Антон Батрак, Валентин Рудич, Дмитро Лях, Євген Рошко, Юрій Букатар, Юрій Негрич, Роман Мельник, Станіслав Третяк. 

«RA-DENT»: Володимир Кифяк, Михайло Герцун, Ярослав Ілащук, Андрій Лукащук, Іван Пержун, Михайло Лазоряк, Дмитро Бараняк, Валерій Блажко, Олександр Чумак. 

Голи: Антон Батрак (21,30), Валентин Рудич (40) – Валерій Блажко (3), Володимир Кифяк (18).

«Моцарелла-ЧНУ»   - «Патрульна поліція» - 2:2 (0:0)

Арбітри – Іван Марчук, Василь Грушкевич. 

«Моцарелла – ЧНУ»: Андрій Танасійчук, Рустам Кадиров, Богдан Соломян, Андрій Петрусяк, Григорій Романюк, Георгій Нікифоряк, Андрій Архілюк, Юрій Остафійчук. 

«Патрульна поліція»: Андрій Паламар, Степан Тісногуз, Юрій Данелюк, М. Ілащук, Дан Коваль, Антон Мисько, В. Шевчук. 

Голи: Григорій Романюк (28), Георгій Нікифоряк (34) – Дан Коваль (26), М. Ілащук (36).

«Дрім-Тім» - «Урожай» - -:+

 

м

Назва команди

і

в

н

п

Р.м.

о

1

«Урожай»

8

8

0

0

42-2

24

2

«Весільний світ»

8

5

2

1

29-18

17

3

УСК «Довбуш»

8

5

2

1

20-12

17

4

«RA-DENT»

8

5

1

2

31-12

16

5

«Моцарелла-ЧНУ»

8

2

2

4

20-24

8

6

«Патрульна поліція»

8

2

2

4

18-26

8

7

«Дрім-Тім»

8

2

1

5

14-17

7

8

ФК «Веренчанка»

8

2

0

6

14-39

6

9

«Спарта-U-17»

8

0

0

8

9-47

0

 

Група «В» 

«Грозинці» - «Волока-2» - 3:5

«RA-DENT-2» - «BRUNO» - 4:0

«Чудей» - «Інстал ПРО» - 2:4

«T.O.M.studio» - ФК «Мамаївці» - 6:2

 

м

Назва команди

і

в

н

п

Р.м.

о

1

«T.O.M.studio»

8

7

1

0

42-13

22

2

«Волока-2»

8

7

0

1

50-11

21

3

«Інстал ПРО»

8

5

2

1

29-15

17

4

«Чудей»

8

4

1

3

33-26

13

5

«RA-DENT-2»

8

4

1

3

16-12

13

6

«Грозинці»

8

2

0

6

23-34

6

7

ФК «Мамаївці»

8

1

2

5

14-35

5

8

«BRUNO»

8

1

2

5

11-39

5

9

«Буко 93»

8

0

1

7

16-49

1

 

Група «С» 

ФК «Волока» - «Університет» - 0:1 (0:0)

Арбітри – Василь Фурман, Денис Гуменюк. 

ФК «Волока»: Олег Цуркан, Каталін Токарь, Олександр Салагор, Михайло Гучик, Роман Жижиян, Віктор Крицан, Андрій Блуй, Георгій Ісарь, Владислав Ватаманюк, Максим Салагор, Владислав Куляк. 

«Університет»: Микола Тупкало, Андрій Лалак, Олег Добровольський, Вячеслав Пилишатий, Олександр Жумига, Микола Геник, Дмитро Пентелейчук, Юрій Масікевич, Андрій Королянчук, Василь Нікифоряк, Микола Сочован. 

Гол: Олег Добровольський (32).

«Еко плюс» - «Бук-Фам» - 2:1 (2:0)

Арбітри – Іван Фурман, Денис Гуменюк. 

«ЕКО плюс»: Андрій Житарюк, Михайло Руснак, Ілля Томнюк, Іван Григорець, Михайло Фартушняк, Олексій Житарюк. 

«Бук-Фам»: Роман Житарюк, Андрій Буздуган, Віталій Буздуган, Максим Перепелиця, Михайло Вітюк, Сергій Вишняк, Олександр Пахольчук, Вадим Гуменюк, Олександр Стрільчук. 

Голи: Михайло Фартушняк (8), Олексій Житарюк (15) – Андрій Буздуган (25).

ФК «Бояни» - ФК «Васловівці» - +:-

«Прутська корона» - «Old school» - 4:4 

 

м

Назва команди

і

в

н

п

Р.м.

о

1

«Прутська корона»

8

6

2

0

31-9

20

2

ФК «Бояни»

8

5

2

1

21-14

17

3

«Університет»

8

5

1

2

18-12

16

4

ФК «Волока»

8

5

1

2

19-10

16

5

«SEZON»

8

5

1

2

35-19

16

6

«Old school»

8

2

2

4

23-29

8

7

«Бук-Фам»

8

1

1

6

9-19

4

8

ФК «Васловівці»

8

1

0

7

14-26

3

9

«Еко плюс»

8

1

0

7

11-43

3

 

Група «D» 

ФК «Фазенда» - «Топорівці» - +:-

«Мрія-Заставна» - «Берегомет-Підкрай» - 10:1

«Вікторія-Везувій-Моцарелла» - «Золотий колос-М'ясо Буковини» - +:-

«Ваш майстер» - ФК «Мамаївці плюс» - +:- 

 

м

Назва команди

і

в

н

п

Р.м.

о

1

«Вікторія-Везувій-Моцарелла»

8

7

1

0

39-12

22

2

ФК «Фазенда»

8

6

2

0

27-12

20

3

«Ваш майстер»

8

5

0

3

23-18

15

4

«Leader team»

8

4

0

4

21-20

12

5

«Мрія-Заставна»

8

4

0

4

30-19

12

6

«Берегомет-Підкрай»

8

3

1

4

17-29

10

7

«Золотий колос-М'ясо Буковини»

8

3

0

5

19-19

9

8

«Топорівці»

8

2

0

6

22-34

6

9

ФК «Мамаївці плюс»

8

0

0

8

14-49

0

 

У 1/8 фіналу зустрічаються: 

09.00. «Урожай» - «Leader team»

09.50. «Волока-2» - «Університет»

10.40. «T.O/M/studio» - «RA-DENT»

11.30. ФК «Бояни» - «Ваш майстер»

12.20. «Прутська корона» - «Чудей»

13.10. «Фазенда» - УСК «Довбуш»

14.00. «Вікторія-Везувій-Моцарелла» - ФК «Волока»

14.50. «Весільний світ» - «Інстал ПРО» 

Матчі 1/8 фіналу відбудуться на штучному майданчику стадіону «Буковина».

Прочитано 573 раз

Кращий спортсмен Буковини у квітні-травні

Новини

Соцмережі