Футзальний чемпіонат Чернівців: на першій сходинці розташувався «Урожай – Моцарелла» (+ ТАБЛИЦЯ, КАЛЕНДАР)

Субота, 12 січня 2019 21:24
Матч «Урожай – Моцарелла» - «Leader team» Матч «Урожай – Моцарелла» - «Leader team»

У ФОК «Олімпія» зіграно матчі шостого туру Відкритого футзального чемпіонату Чернівців.

Турнірну таблицю продовжує очолювати команда «Урожай – Моцарелла». Цей колектив переміг команду «Leader team», яка перебувала на другій сходинці – 2:1. У першому таймі відзначилися досвідчені Олег Керчу та Олександр Дележа. У другій половині зустрічі гол на свій рахунок записав Антон Червоний. 

Перемоги з великим рахунком здобули команди «Інстал ПРО» та «Волока – 2». «Інстал ПРО» розгромив «Політех», а «Волока – 2» -  «М’ясо Буковини-Золотий колос». У складі команди «М’ясо Буковини-Золотий колос» на майданчик вийшов перший капітан футбольної національної збірної України Юрій Шелепницький.

Результати матчів: 

«Моцарелла-ЧНУ» – «Чернівецький рятувальник» – 4:6 (2:4)

«Моцарелла – ЧНУ»: Андрій Лалак, Олександр Жумига, Дмитро Пентелейчук, Василь Нікифоряк, Богдан Соломян, Юрій Соломян, Григорій Романюк, Андрій Петрусяк. 

«Чернівецький рятувальник»: Юрій Масікевич, Павло Головко, Павло Бабій, Вадим Попович, Олександр Айсюк, Роман Григоришен, Іван Бутук, Олександр Баланецький.

Голи: Дмитро Пентелейчук (10,40), Андрій Лалак (13), Василь Нікифоряк (21) – Павло Головко (2), Юрій Масікевич (13), Олександр Баланецький (16,19,40), Роман Григоришен (30).

«М’ясо Буковини-Золотий колос» – ФК «Волока-2» – 0:8 (0:3)

«М’ясо Буковини-Золотий колос»: Олександр Кифуляк, Денис Мельничук, Давид Шутак, Андрій Танасійчук, Артем Єлов, Олександр Стефаняк, Юрій Шелепницький, Андрій Королянчук. 

«Волока – 2»: Валентин Подольський, Віталій Мотреску, Володимир Найко, Вадим Пислар, Олександр Тодорович, Руслан Івашко, Андрій Гордей, Олександр Темерівський, Степан Маковійчук, Олександр Руснак, Сергій Ільїн. 

Голи: Руслан Івашко (14), Вадим Пислар (15,23,30), Олександр Тодорович (16,33), Олександр Темерівський (29), Андрій Гордей (35).

«Урожай-Моцарелла» – «Leader team» – 2:1 (2:0)

«Урожай – Моцарелла»: Андрій Онуфрієв, Василь Біблюк, Сергій Янчик, Віталій Гончар, Михайло Рябий, Олег Керчу, Юрій Головачук, Олександр Дележа, Віталій Ткачук, Дмитро Давидний, Олександр Мікулеску, Вадим Українець. 

«Leader team»: Владислав Мельников, Павло Хмара, Антон Червоний, Олександр Шевчук, Андрій Херняк, Вадим Кікарош, Олег Клевчук, Володимир Жуківський, Віталій Чехов, Олександр Пікулін, Андрій Корчак, Єгор Спірідонов, Віталій Чебан. 

Голи: Олег Керчу (8), Олександр Дележа (13) – Антон Червоний (32).

«Інстал ПРО» – «Політех» – 16:4

ФК «Чагор» – «T.O.M.studio» – 2:4

«Друзі» – «Бук-Фам» – 3:4

 

Команди

І

В

Н

П

М

О

1

«Урожай-Моцарелла»

6

5

1

0

38-9

16

2

«Інстал ПРО»

6

4

2

0

33-14

14

3

ФК «Волока-2»

6

4

1

1

24-11

13

4

«Leader team»

6

3

2

1

19-9

11

5

«T.O.M.studio»

6

3

1

2

29-21

10

6

«Друзі»

6

3

1

2

26-24

10

7

ФК «Чагор»

6

3

0

2

27-23

9

8

«Чернівецький рятувальник»

6

3

0

3

26-35

9

9

«М’ясо Буковини-Золотий Колос»

6

2

0

4

26-44

6

10

«Самопоміч-Бук-Фам»

5

1

0

4

13-28

3

11

«Моцарелла-ЧНУ»

6

0

0

6

17-36

0

12

«Політех»

5

0

0

5

16-40

0

 

Дата

Час

Гра

Рахунок

I тур

1

08.12.18

16.00

«М'ясо Буковини-Зол.Колос» - «Інстал ПРО»

2:3

2

08.12.18

17.00

«Моцарелла-ЧНУ» - ФК «Чагор»

4:10

3

08.12.18

18.00

«Чернівецький рятувальник» - «Бук-Фам»

8:3

4

08.12.18

19.00

ФК «Волока-2» - «T.O.M.studio»

4:2

5

08.12.18

20.00

«Leader team» - «Політех»

3:0

6

08.12.18

21.00

«Друзі» - «Урожай-Моцарелла»

2:2

II тур

7

15.12.18

19.00

ФК «Чагор» - «Чернівецький рятувальник»

4:0

8

16.12.18

 

«Бук-Фам» - ФК «Волока-2»

1:4

9

15.12.18

18.00

«T.O.M.studio» - «Leader team»

3:3

10

15.12.18

20.00

«Інстал ПРО» - «Моцарелла-ЧНУ»

7:3

11

15.12.18

21.00

«Урожай-Моцарелла» - «М'ясо Буковини-Зол.Колос»

14:3

12

16.12.18

 

«Політех» - «Друзі»

4:5

III тур

13

22.12.18

16.00

«Моцарелла-ЧНУ» - «Урожай-Моцарелла»

1:3

14

22.12.18

17.00

«Чернівецький рятувальник» - «Інстал ПРО»

2:4

15

22.12.18

18.00

ФК «Волока-2» - ФК «Чагор»

4:2

16

22.12.18

19.00

«Leader team» - «Бук-Фам»

5:3

17

22.12.18

20.00

«Політех» - «T.O.M.studio»

3:7

18

22.12.18

21.00

«М'ясо Буковини-Зол.Колос» - «Друзі»

8:5

IV тур

19

29.12.18

16.00

«М'ясо Буковини-Зол.Колос» - «Моцарелла-ЧНУ»

6:4

20

29.12.18

17.00

«Урожай-Моцарелла» - «Чернівецький рятувальник»

13:0

21

29.12.18

18.00

«Інстал ПРО» - ФК «Волока-2»

2:2

22

29.12.18

19.00

ФК «Чагор» - «Leader team»

0:6

23

29.12.18

20.00

«Бук-Фам» - «Політех»

перенесено

24

29.12.18

21.00

«Друзі» - «T.O.M.studio»

7:5

V тур

25

05.01.19

16.00

«T.O.M.studio» - «Бук-Фам»

8:2

26

05.01.19

17.00

«Політех» - ФК «Чагор»

5:9

27

05.01.19

18.00

«Leader team» - «Інстал ПРО»

1:1

28

05.01.19

19.00

ФК «Волока-2» - «Урожай-Моцарелла»

2:4

29

05.01.19

20.00

«Чернівецький рятувальник» - «М'ясо Буковини-Зол.Колос»

10:7

30

05.01.19

21.00

«Моцарелла-ЧНУ» - «Друзі»

1:4

VI тур

31

12.01.19

16.00

«Моцарелла-ЧНУ» - «Чернівецький рятувальник»

4:6

32

12.01.19

17.00

«М'ясо Буковини-Зол.Колос» - ФК «Волока-2»

0:8

33

12.01.19

18.00

«Урожай-Моцарелла» - «Leader team»

2:1

34

12.01.19

19.00

«Інстал ПРО» - «Політех»

16:4

35

12.01.19

20.00

ФК «Чагор» - «T.O.M.studio»

2:4

36

12.01.19

21.00

«Друзі» - «Бук-Фам»

3:4

 

Дата

Час

Гра

Рахунок

VII тур

37

19.01.19

16.00

ФК «Волока-2» - «Моцарелла-ЧНУ»

 

38

19.01.19

17.00

«Leader team» - «М'ясо Буковини-Зол.Колос»

 

39

19.01.19

18.00

«Політех» - «Урожай-Моцарелла»

 

40

19.01.19

19.00

«T.O.M.studio» - «Інстал ПРО»

 

41

19.01.19

20.00

«Бук-Фам» - ФК «Чагор»

 

42

19.01.19

21.00

«Чернівецький рятувальник» - «Друзі»

 

VIII тур

43

26.01.19

16.00

«Інстал ПРО» - «Бук-Фам»

 

44

26.01.19

17.00

«Урожай-Моцарелла» - «T.O.M.studio»

 

45

26.01.19

18.00

«М'ясо Буковини-Зол.Колос» - «Політех»

 

46

26.01.19

19.00

«Моцарелла-ЧНУ» - «Leader team»

 

47

26.01.19

20.00

«Чернівецький рятувальник» - ФК «Волока-2»

 

48

26.01.19

21.00

«Друзі» - ФК «Чагор»

 

IX тур

49

02.02.19

16.00

«Leader team» - «Чернівецький рятувальник»

 

50

02.02.19

17.00

«Політех» - «Моцарелла-ЧНУ»

 

51

02.02.19

18.00

«T.O.M.studio» - «М'ясо Буковини-Зол.Колос»

 

52

02.02.19

19.00

«Бук-Фам» - «Урожай-Моцарелла»

 

53

02.02.19

20.00

ФК «Чагор» - «Інстал ПРО»

 

54

02.02.19

21.00

ФК «Волока-2» - «Друзі»

 

X тур

55

09.02.19

16.00

«Урожай-Моцарелла» - ФК «Чагор»

 

56

09.02.19

17.00

«М'ясо Буковини-Зол.Колос» - «Бук-Фам»

 

57

09.02.19

18.00

«Моцарелла-ЧНУ» - «T.O.M.studio»

 

58

09.02.19

19.00

«Чернівецький рятувальник» - «Політех»

 

59

09.02.19

20.00

ФК «Волока-2» - «Leader team»

 

60

09.02.19

21.00

«Інстал ПРО» - «Друзі»

 

XI тур

61

16.02.19

16.00

«Політех»   - ФК «Волока-2»

 

62

16.02.19

17.00

«T.O.M.studio» - «Чернівецький рятувальник»

 

63

16.02.19

18.00

«Бук-Фам» - «Моцарелла-ЧНУ»

 

64

16.02.19

19.00

ФК «Чагор» - «М'ясо Буковини-Зол.Колос»

 

65

16.02.19

20.00

«Інстал ПРО» - «Урожай-Моцарелла»

 

66

16.02.19

21.00

«Друзі» - «Leader team»

 

Прочитано 433 раз

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Кращий гравець Буковини у футзальному сезоні 2018/19

Новини

Соцмережі

Кращий гравець Буковини у міні-футбольному сезоні 2018/19