Футзальний чемпіонат Чернівців: знову перемагають лідери (+ ТАБЛИЦЯ, КАЛЕНДАР)

Неділя, 10 лютого 2019 06:49
«Інстал ПРО» грає без поразок «Інстал ПРО» грає без поразок

Зіграно матчі десятого туру Відкритого футзального чемпіонату Чернівців.

Переконливі перемоги здобули лідери – «Урожай-Моцарелла» та «Волока-2». «Урожай-Моцарелла» розгромив «Чагор», а «Волока – 2» - «Leader team». 

На третій сходинці розташувався колектив «Інстал ПРО», який має одну гру в запасі. «Інстал ПРО» - єдина команда, яка виступає без поразок. 

Результати матчів:

«Урожай-Моцарелла» – ФК «Чагор» – 10:2 (6:1) 

Арбітри – Василь Фурман, Василь Грушкевич. 

«Урожай-Моцарелла»: Василь Біблюк, Андрій Онуфрієв, Сергій Янчик, Віталій Гончар, Михайло Рябий, Юрій Головачук, Вадим Українець, Олег Керчу, Олександр Мікулеску, Олександр Дележа, Дмитро Давидний. 

«Чагор»: Іван Загарюк, Вадим Бута, Микола Руснак, Микола Цепа, Максим Лукащук, Дмитро Постолакій, Ярослав Коблюк. 

Голи: Олександр Дележа (3,19), Вадим Українець (5), Юрій Головачук (12,29), Олег Керчу (12,14), Віталій Гончар (26), Олександр Мікулеску (40,40) – Микола Цепа (13,23).

«М’ясо Буковини-Золотий колос» – «Бук-Фам» – 7:6

«Моцарелла-ЧНУ» – «T.O.M.studio» – 3:4

«Чернівецький рятувальник» – «Політех» – 6:3

ФК «Волока-2» – «Leader team» – 8:1

«Інстал ПРО» – «Друзі» – 6:3

 

Команди

І

В

Н

П

М

О

1

«Урожай-Моцарелла»

9

7

1

1

57-16

22

2

ФК «Волока-2»

9

7

1

1

45-14

22

3

«Інстал ПРО»

8

6

2

0

47-22

20

4

«T.O.M.studio»

9

6

1

2

43-33

19

5

«Чернівецький рятувальник»

9

5

0

4

39-48

15

6

«Друзі»

9

4

1

4

39-41

13

7

«М’ясо Буковини-Золотий Колос»

9

4

0

5

39-57

12

8

«Leader team»

9

3

2

4

24-29

11

9

ФК «Чагор»

8

3

0

5

34-42

9

10

«Моцарелла-ЧНУ»

9

2

0

7

31-43

6

11

«Самопоміч-Бук-Фам»

8

1

0

7

24-45

3

12

«Політех»

8

0

0

8

25-54

0

 

Дата

Час

Гра

Рахунок

I тур

1

08.12.18

16.00

«М'ясо Буковини-Зол.Колос» - «Інстал ПРО»

2:3

2

08.12.18

17.00

«Моцарелла-ЧНУ» - ФК «Чагор»

4:10

3

08.12.18

18.00

«Чернівецький рятувальник» - «Бук-Фам»

8:3

4

08.12.18

19.00

ФК «Волока-2» - «T.O.M.studio»

4:2

5

08.12.18

20.00

«Leader team» - «Політех»

3:0

6

08.12.18

21.00

«Друзі» - «Урожай-Моцарелла»

2:2

II тур

7

15.12.18

19.00

ФК «Чагор» - «Чернівецький рятувальник»

4:0

8

16.12.18

 

«Бук-Фам» - ФК «Волока-2»

1:4

9

15.12.18

18.00

«T.O.M.studio» - «Leader team»

3:3

10

15.12.18

20.00

«Інстал ПРО» - «Моцарелла-ЧНУ»

7:3

11

15.12.18

21.00

«Урожай-Моцарелла» - «М'ясо Буковини-Зол.Колос»

14:3

12

16.12.18

 

«Політех» - «Друзі»

4:5

III тур

13

22.12.18

16.00

«Моцарелла-ЧНУ» - «Урожай-Моцарелла»

1:3

14

22.12.18

17.00

«Чернівецький рятувальник» - «Інстал ПРО»

2:4

15

22.12.18

18.00

ФК «Волока-2» - ФК «Чагор»

4:2

16

22.12.18

19.00

«Leader team» - «Бук-Фам»

5:3

17

22.12.18

20.00

«Політех» - «T.O.M.studio»

3:7

18

22.12.18

21.00

«М'ясо Буковини-Зол.Колос» - «Друзі»

8:5

IV тур

19

29.12.18

16.00

«М'ясо Буковини-Зол.Колос» - «Моцарелла-ЧНУ»

6:4

20

29.12.18

17.00

«Урожай-Моцарелла» - «Чернівецький рятувальник»

13:0

21

29.12.18

18.00

«Інстал ПРО» - ФК «Волока-2»

2:2

22

29.12.18

19.00

ФК «Чагор» - «Leader team»

0:6

23

29.12.18

20.00

«Бук-Фам» - «Політех»

перенесено

24

29.12.18

21.00

«Друзі» - «T.O.M.studio»

7:5

V тур

25

05.01.19

16.00

«T.O.M.studio» - «Бук-Фам»

8:2

26

05.01.19

17.00

«Політех» - ФК «Чагор»

5:9

27

05.01.19

18.00

«Leader team» - «Інстал ПРО»

1:1

28

05.01.19

19.00

ФК «Волока-2» - «Урожай-Моцарелла»

2:4

29

05.01.19

20.00

«Чернівецький рятувальник» - «М'ясо Буковини-Зол.Колос»

10:7

30

05.01.19

21.00

«Моцарелла-ЧНУ» - «Друзі»

1:4

VI тур

31

12.01.19

16.00

«Моцарелла-ЧНУ» - «Чернівецький рятувальник»

4:6

32

12.01.19

17.00

«М'ясо Буковини-Зол.Колос» - ФК «Волока-2»

0:8

33

12.01.19

18.00

«Урожай-Моцарелла» - «Leader team»

2:1

34

12.01.19

19.00

«Інстал ПРО» - «Політех»

16:4

35

12.01.19

20.00

ФК «Чагор» - «T.O.M.studio»

2:4

36

12.01.19

21.00

«Друзі» - «Бук-Фам»

3:4

 

Дата

Час

Гра

Рахунок

VII тур

37

19.01.19

16.00

ФК «Волока-2» - «Моцарелла-ЧНУ»

 

38

19.01.19

17.00

«Leader team» - «М'ясо Буковини-Зол.Колос»

 

39

19.01.19

18.00

«Політех» - «Урожай-Моцарелла»

 

40

19.01.19

19.00

«T.O.M.studio» - «Інстал ПРО»

 

41

19.01.19

20.00

«Бук-Фам» - ФК «Чагор»

 

42

19.01.19

21.00

«Чернівецький рятувальник» - «Друзі»

 

VIII тур

43

26.01.19

16.00

«Інстал ПРО» - «Бук-Фам»

8:5

44

26.01.19

17.00

«Урожай-Моцарелла» - «T.O.M.studio»

4:5

45

26.01.19

18.00

«М'ясо Буковини-Зол.Колос» - «Політех»

3:2

46

26.01.19

19.00

«Моцарелла-ЧНУ» - «Leader team»

6:1

47

26.01.19

20.00

«Чернівецький рятувальник» - ФК «Волока-2»

1:7

48

26.01.19

21.00

«Друзі» - ФК «Чагор»

9:5

IX тур

49

02.02.19

16.00

«Leader team» - «Чернівецький рятувальник»

3:6

50

02.02.19

17.00

«Політех» - «Моцарелла-ЧНУ»

2:5

51

02.02.19

18.00

«T.O.M.studio» - «М'ясо Буковини-Зол.Колос»

5:3

52

02.02.19

19.00

«Бук-Фам» - «Урожай-Моцарелла»

 0:5

53

02.02.19

20.00

ФК «Чагор» - «Інстал ПРО»

перенесено

54

02.02.19

21.00

ФК «Волока-2» - «Друзі»

6:1

X тур

55

09.02.19

16.00

«Урожай-Моцарелла» - ФК «Чагор»

10:2

56

09.02.19

17.00

«М'ясо Буковини-Зол.Колос» - «Бук-Фам»

7:6

57

09.02.19

18.00

«Моцарелла-ЧНУ» - «T.O.M.studio»

3:4

58

09.02.19

19.00

«Чернівецький рятувальник» - «Політех»

6:3

59

09.02.19

20.00

ФК «Волока-2» - «Leader team»

8:1

60

09.02.19

21.00

«Інстал ПРО» - «Друзі»

6:3

XI тур

61

16.02.19

16.00

«Політех»   - ФК «Волока-2»

 

62

16.02.19

17.00

«T.O.M.studio» - «Чернівецький рятувальник»

 

63

16.02.19

18.00

«Бук-Фам» - «Моцарелла-ЧНУ»

 

64

16.02.19

19.00

ФК «Чагор» - «М'ясо Буковини-Зол.Колос»

 

65

16.02.19

20.00

«Інстал ПРО» - «Урожай-Моцарелла»

 

66

16.02.19

21.00

«Друзі» - «Leader team»

 

Прочитано 418 раз

Кращий спортсмен Буковини у січні-березні

Новини

Соцмережі