«Меморіал Максимчука»: Гешко забив… «Шовковському», лідери зіграли унічию (+ ФОТО)

Понеділок, 18 березня 2019 09:01
Іван Гешко забиває гол у ворота «Вагонника» Іван Гешко забиває гол у ворота «Вагонника»

На штучному майданчику студмістечка ЧНУ відбувається 24-ий міні-футбольний турнір серед ветеранських колективів пам'яті колишнього гравця чернівецької «Буковини», випускника математичного факультету ЧНУ Віктора Максимчука. 

Цьогоріч змагання вперше відбуватимуться у трьох вікових групах: 35+, 45+ та 55+.  

Матч «Вікторія-Везувій-Моцарелла» - «Спарта»

17 березня відбувся у групі «А» (35+) відбувся матч між командами – лідерами «Спартою» та «Вікторією-Везувій – Моцареллою». Перший гол у зустрічі забив гравець «Вікторії – Везувія-Моцарелли» Сергій Рибак. Гравці «Спарти» спромоглися зрівняти результат. Відзначився Володимир Кифяк. Підсумок гри – нічия 1:1. 

Міні-футбол: «Меморіал Віктора Максимчука». «Вікторія-Везувій-Moцарелла» — «Спарта» 1:1 (35+) (Фоторепортаж)

Міні-футбол: «Меморіал Віктора Максимчука». «Вагонник» — «Заставна» 3:2 (35+) (Фоторепортаж)

Міні-футбол: «Меморіал Віктора Максимчука». «U-35 Чернівці» — «Червона Рута» 3:1 (35+)

Міні-футбол: «Меморіал Віктора Максимчука». «Матфак» — «Електронмаш» 2:1 (55+) (Фоторепортаж)

Знову відзначився результативним ударом титулований легкоатлет Іван Гешко. До речі, на футболці воротаря «Вагонника» було написано … «Шовковський». Зрештою, команда Івана – «Заставна» поступилася «Вагоннику» - 2:3. 

У групі «В» (45+) відзначимо перемогу «Буковини-Ретро», яка переграла «Динамо» - 3:1. Голи у переможців забили Валентин Заяць, Володимир Павлов і Сергій Карпін. 

5 тур 

16 березня

«Заставна» – «Берегомет» С 55+ – 1:7

«Освіта» – «Фазенда»  С 55+  – 0:5

«Вагонник» – «ДВС» А 35+  – 1:4

«Спарта» – «БукФАМ» А 35+ – 7:0

«Дрім-Тім» – «U-35 Чернівці» А 35+ – 4:0

«Червона Рута» – «Роша» А 35+ – 2:2

«Заставна» – «Вікторія-Везувій-Моцарелла» А 35+ – 1:4 

6 тур 

17 березня 

«Динамо» –  «Буковина - Ретро» В 45+ – 1:3 (1:0) 

«Буковина-Ретро»: Василь Столярчук, Артур Тижненко, Віктор Мглинець, Олег Голобуцький, Валентин Заяць, Григорій Токар, Віталій Соболевський, Володимир Павлов, Микола Лесик, Коваль, Сергій Карпін, Микола Задорожний, Василь Бадико. 

Голи: Віталій Банул (16) – Валентин Заяць (27), Володимир Павлов (33), Сергій Карпін (38). 

«Берегомет» – «Іва-Коровія» В 45+ – 2:0 (1:0) 

«Берегомет»: Іван Візнюк, Василь Іванюк, Ігор Грекул, Василь Віксич, Іван Блиндар, Юрій Циганчук, Малишевський, Киюк, Іван Рихло, Микола Грінка, ? 

Голи: Ігор Грекул (10), Іван Блиндар (23). 

«ДВС»- «Роша» А 35+ – 1:0 (0:0) 

«ДВС»: Василь Раковіца, М. Андрієць, В.Савчук, Юрій Савка, В. Дворський, Кибич, Танасійчук, Анатолій Киюк, Андрій Киюк, ? 

«Роша»: А. Маскал, А. Попеску, Р. Гавриш, М. Данилюк, Ю. Ткачук, О. Флондра, О. Хабайло, Д. Ткачук, О. Чепишко. 

Гол: М. Андрієць (35). 

«БукФАМ » – «Дрім-Тім» А 35+ – 2:3 

Голи: ?- Роман Нестеренко (8) Ігор Мігалатюк (19,28). 

«Вікторія-Везувій-Moцарелла» – «Спарта» А 35+ – 1:1 (1:0) 

«Вікторія-Везувій-Моцарелла»: Валентин Подольський, Олександр Діденко, Андрій Фурега, Віталій Гончар, Віталій Савчук, Сергій Рибак, Олександр Степанов, Віталій Ткачук, Юрій Солонар, Віктор Ващук, Михайло Репчук, Сергій Янчик. 

«Спарта»: Віталій Мотреску, Іван Папазов, Роман Зароченцев, Михайло Рябий, Степан Маковійчук, Олександр Дележа, Володимир Кифяк, Руслан Гунчак, Валерій Кривинчук, Ілля Куруляк, Микола Таріца. 

Голи: Сергій Рибак (19) – Володимир Кифяк (32). 

«Вагонник» –  «Заставна» А 35+ - 3:2 (2:0) 

«Вагонник»: Віталій Юричен, Віталій Цюпа, Олег Висоцький, Олександр Федорець, Ілля Сидор, Віталій Пенюк, Богдан Слюсар, Сергій Подолян, О. Фрасеняк, Любомир Равлюк. 

«Заставна»: Олександр Гнатчук, Володимир Козелян, Руслан Крупка, Валентин Дубковець, Василь Фарбатюк, Артур Рудан, Степан Літовський, Дмитро Данилюк, Віталій Скакун, Іван Маляр, Іван Гешко, Олег Єремійчук, Віталій Шафер, Володимир Ткачук, Микола Скігар. 

Голи: Олег Висоцький (19,22,35) – Іван Гешко (30), Валентин Дубковець (31). 

«U-35 Чернівці» – «Червона Рута» А  35+ - 3:1 (1:0) 

«U-35 Чернівці»: Віктор Джосу, Олександр Дяченко, Артем Білик, Дмитро Гаврилюк, Роман Кузьменко, Володимир Тодераш, Андрій Безбородько, Роман Нікифорук, Андрій Салюк. 

«Червона Рута»: Антон Явкін, Володимир Владійчук, Руслан Ковтик, Андрій Остапович, Юрій Гринчик, Олег Чутчев, Олег Дружко, Андрій Федорюк, Олександр Бордейчук, Степан Брик. 

Голи: Артем Білик (6), Дмитро Гаврилюк (25), Володимир Тодераш (33) – Антон Явкін (22). 

«Матфак» – Електронмаш» С 55+ - 2:1 (2:1) 

«Матфак»: Ярослав Струк, В. Шкільнюк, Володимир Смеречанський, Вадим Вишкварко, О. Савчук, ?, Ю. Стецько, Т. Дробот, Д. Стецько, ?, В. Блауш. 

«Електронмаш»: Віктор Гоголь, Стасюк, В. Равлюк, ?, Василь Думенко, Колотило, Адамко, Скрипкар, Венкель, Ю. Щербаков, ? 

Голи: Вадим Вишкварко (12), ? (17) – Василь Думенко (15).   

Турнірне становище:

35+

  1. «Вікторія – Везувій-Моцарелла» - 16 (6)
  2. «Дрім-Тім» - 15 (6)
  3. «Спарта» - 13 (5)
  4. «ДВС» - 9 (6)
  5. «U-35 Чернівці» - 7 (5)
  6. «Червона Рута» - 6 (6)
  7. «Вагонник» - 6 (6)
  8. «БукФам» - 4 (6)
  9. «Заставна» - 4 (6)
  10. «Роша» - 0 (6) 

45+

  1. «Берегомет» - 6 (2)
  2. «Буковина-Ретро» - 6 (2)
  3. «Дрім-Тім» - 3 (2)
  4. «Динамо» - 3 (3)
  5. «Іва-Коровія» - 0 (3) 

55+

  1. «Матфак» - 9 (3)
  2. «Фазенда» - 6 (3)
  3. «Електронмаш» - 6 (3)
  4. «Берегомет» - 3 (3)
  5. «Заставна» - 3 (3)
  6. «Освіта» - 0 (3) 

Наступні матчі: 

7 тур

23 березня (субота)

10:00. «Берегомет» – «Освіта» С 55+

10:50. «Матфак» – «Заставна» С 55+

11:40. «Спарта» – «ДВС» А 35 +

12:30. «U-35 Чернівці» – «БукФАМ» А 35+

13:20. «Роша» – «Вікторія-Везувій-Mozzarella» А 35+

14:10. «Червона Рута» – «Вагонник» А 35+

15:00. «Дрім-Тім» – «Заставна» А 35+

8 тур

24 березня (неділя)

10:00. «Буковина-Ретро» – «Берегомет» В 45+

10:50. «Дрім-Тім» – «Динамо» В 45+

11:40. «ДВС» – «U-35 Чернівці» А 35+

12:30. «БукФАМ» – «Роша» А 35+

13:20. «Вікторія-Везувій-Mozzarella» – «Червона Рута» А 35+

14:10. «Вагонник» – «Дрім-Тім» А 35+

15:00. «Заставна» – «Спарта» А 35+

15:50. «Електронмаш» – «Фазенда» С 55+

9 тур   

30 березня (субота)

10:00. «Фазенда» – «Берегомет» С 55+

10:50. «Освіта» – «Матфак» С 55+

11:40. «Заставна» – «Електронмаш» С 55+

12:30. «Берегомет» – «Дрім-Тім» В 45+

13:20. «Іва-Коровія» – «Буковина-Ретро» В 45+

14:10. «Роша» – «U-35 Чернівці» А 35+

15:00. «Заставна» – «ДВС» А 35+

15:50. «Червона Рута» – «БукФАМ» А 35+

16:40. «Спарта» – «Вагонник» А 35+

17:30. «Дрім-Тім» – «Вікторія-Везувій-Mozzarella» А 35+

18:30. Закриття турніру. Підведення підсумків. Нагородження

Прочитано 869 раз

Буковинський футбол. Партнер рубрики — KOSTUMCHEK

СДЮШОР «Буковина» м. Чернівці

Новини ФСК «Буковина». Партнер рубрики — піцерія-ресторан італійскої кухні Al Vesuvio

Майже усі Чернівці: події, афіша, спорт, культура, влада

Новини Буковини: усі райони Чернівецької області

Новини

Стеж за новинами
ЧернівціСпорт у соцмережах!

ЧернівціСпорт у Instagram ЧернівціСпорт у Facebook ЧернівціСпорт у YouTube

Нас 1686!

Нас 5440!

Нас 644!

Буковинський футбол. Партнер рубрики — KOSTUMCHEK

СДЮШОР «Буковина» м. Чернівці

Новини ФСК «Буковина». Партнер рубрики — піцерія-ресторан італійскої кухні Al Vesuvio

Майже усі Чернівці: події, афіша, спорт, культура, влада

Стеж за новинами
ЧернівціСпорт у соцмережах!

ЧернівціСпорт у Instagram ЧернівціСпорт у Facebook ЧернівціСпорт у YouTube

Нас 1686!

Нас 5440!

Нас 644!

Новини Буковини: усі райони Чернівецької області