У «Весняних ластівках» перемогла «Волинь», чернівецька «Буковина» - третя (ФОТО)

Субота, 30 березня 2019 22:18
«Буковина» (гравці 2004 р.н.) – бронзовий призер «Весняних ластівок» «Буковина» (гравці 2004 р.н.) – бронзовий призер «Весняних ластівок»

На штучному полі ФОК «Олімпія» відбувся черговий футбольний турнір «Весняні ластівки Буковини 2019», який присвячений пам'яті відомого гравця та тренера Валерія Семенова.

Цього разу на поле вийшли футболісти 2004 року з Чернівців, Харкова, Луцька, Івано-Франківська, Львова, Вінниці, Тернополя та Копичинців (Тернопільська область).

Футбол: «Весняні ластівки-2019» 2004 р.н. Гра за 3 місце. «Буковина» — «Блохіна-Бєланова» 1:0 (Фоторепортаж)

Футбол: «Весняні ластівки-2019» 2004 р.н. Фінал. «Волинь» — «Надія» 1:1 (пен. 5:4) (Фоторепортаж)

Футбол: «Весняні ластівки-2019» 2004 р.н. Нагородження

Команда «Буковина» (Чернівці) виступала у групі «А». Підопічні Юрія Шелепницького та Миколи Гафійчука обіграли харківський «Металіст-1925 (1:0), івано-франківську «Ніку» (2:0) та представників львівської ДЮСШ – 4 (6:2). У вирішальному матчі за перше місце у групі «А» буковинці, на жаль, поступилися луцькій «Волині» - 0:1. У цій зустрічі наші земляки мали багато можливостей вразити ворота суперника, однак відзначитися не змагли. 

Посівши у групі «А» друге місце, «Буковина» грала у матчі за третю сходинку. Підопічні Юрія Шелепницького та Миколи Гафійчука перемогли команду «Блохіна – Бєланова» (Вінниця) – 1:0 та стали бронзовими учасниками турніру. 

У фіналі зіграли колективи «Волинь» (Луцьк) та «Надія» (Копичинці, Тернопільська область). Основний час завершився з нічийним рахунком 1:1. У серії післяматчевих пенальті кращою стала «Волинь» - 5:4. Волинська команда – переможець турніру, а «Надія» - срібний призер. 

У «Весняних ластівках Буковини» також зіграла команда «Металіст – 1925», яку тренує екс-наставник чернівецької «Буковини» Олег Ратій. Харківський колектив посів у групі «А» третє місце. А у грі за п’яту сходинку «Металіст-1925» переміг ДЮСШ (Тернопіль) – 2:1.

Кращі гравці у командах: 

«Блохіна – Бєланова» - Віталій Швець

«Буковина» - Олександр Таневський

«Надія» - Павло Колосівський

«Волинь» - Антон Даценко

Склади призерів змагань: 

«Волинь» (Луцьк): Дмитро Семенюк, Антон Даценко, Кирило Потієнко, Вадим Крамек, Тимофій Сметюх, Максим Волощук, Артем Гаврилов, Дмитро Платонов, Володимир Гарбарук, Марк Кузняк, Дмитро Олійник, Давид Питель, Олександр Шевчук, Тимофій Гаврук, Артем Халімончук, Денис Грива, Артем Савков, Юрій Федонюк, Данило Андрійчук, Микола Ричко, Іван Дирда, Максим Вишневський. 

«Надія» (Копичинці): Василь Возьний, Володимир Гуменюк, Назар Гездик, Іван Дячинський, Олексій Гринчишин, Павло Колосівський, Іван Кравець, Єгор Міхаилав, Максим Мацієвський, Руслан Мальський, Андрій Миронюк, Назар Падух, Ігор Пожарнюк, Богдан Сагайдак, Іван Тимчишин, Іван Ткачик, Роман Черниш, Василь Мойсак, Ілля Поповський, Зіновій Футрик. 

«Буковина» (Чернівці): Максим Василишин, Анатолій Волощук, Олег Галевський, Андрій Гелка, Павло Гончар, Олександр Горпенюк, Михайло Добрянський, Іван Жумига, Олександр Івасюк, Ярослав Калітанчук, Ігор Клічук, Максим Куляк, Максим Майданюк, Євген Маркін, Максим Микитюк, Дмитро Кагурянський, Олексій Овчінніков, Ілля Приказка, Олександр Таневський, Олег Криницький, Павло Чорногуз, Андрій Кучинський, Олег Скакун, Олександр Вторніков, Олександр Озарчук.

Результати матчів:

27 березня

Група «А»

«Металіст-1925» (Харків) – «Буковина» (Чернівці) – 0:1 

Група «Б»

«Надія» (Копичинці) – «Спарта» (Чернівці) – 2:2

28 березня

Група «А» 

«Металіст-1925» – «Волинь» (Луцьк) – 0:1

«Буковина» – «Ніка» (Івано-Франківськ) – 2:0

ДЮСШ-4 (Львів) – «Волинь» – 1:2

ДЮСШ-4 (Львів) – «Буковина» – 2:6

Група «Б»

«Блохіна-Бєланова» (Вінниця) – «Спарта» – 4:0

«Прикарпаття» (Івано-Франківськ) – «Надія» (Копичинці) – 0:1

«Спарта» – ДЮСШ (Тернопіль) – 1:1

«Прикарпаття» – «Блохіна-Бєланова» – 0:1

ДЮСШ (Тернопіль) – «Надія» – 0:1

29 березня

Група «А»

«Волинь» – «Ніка» – 3:2

«Металіст-1925» – ДЮСШ-4 – 2:1

«Буковина» – «Волинь» – 0:1

«Металіст-1925» – «Ніка» – 4:0 

Група «Б» 

«Блохіна-Бєланова» – «Надія» – 0:0

«Блохіна-Бєланова» – ДЮСШ (Тернопіль) – 0:3

«Прикарпаття» – ДЮСШ (Тернопіль) – 0:0

«Прикарпаття» – «Спарта» – 1:2 

30 березня 

Група «А»

ДЮСШ-4 – «Ніка» - 1:0 

Підсумкове становище у групах: 

Група «А» 

  1. «Волинь» - 12
  2. «Буковина» - 9
  3. «Металіст – 1925» - 6
  4. ДЮСШ – 4 – 3
  5. «Ніка» - 0 

Група «В» 

  1. «Надія» - 8
  2. «Блохіна – Бєланова» - 7
  3. ДЮСШ (Тернопіль) – 5
  4. «Спарта» - 5
  5. «Прикарпаття» - 1 

За 9 місце. «Прикарпаття» – «Ніка» - 1:1 (пенальті – 5:6)

За 7 місце. «Спарта» – ДЮСШ-4 – 2:1

За 5 місце. «Металіст-1925» – ДЮСШ (Тернопіль) – 2:1

За 3 місце. «Буковина» – «Блохіна-Бєланова» - 1:0

Фінал. «Волинь» – «Надія» - 1:1 (пенальті – 5:4) 

Прочитано 440 раз

Буковинський футбол. Партнер рубрики — KOSTUMCHEK

Новини ФСК «Буковина». Партнер рубрики — піцерія-ресторан італійскої кухні Al Vesuvio

Новини

Випадкова зірка

Соцмережі

Випадкова персона
Випадкове фото
Випадкове відео