Переможцем Кубку «Mozzarella» стала «Буковина»

Понеділок, 13 травня 2019 15:56
Переможцем Кубку «Mozzarella» стала «Буковина» Переможцем Кубку «Mozzarella» стала «Буковина»

На штучному майданчику студмістечка ЧНУ (вул. Небесної Сотні) відбувся перший Всеукраїнський турнір з міні-футболу Кубок «Mozzarella».

У  змаганнях взяли участь гравці 2006-2007 років народження, які представляють команди Чернівецької, Івано-Франківської, Тернопільської та Хмельницької області. 

За підсумками групового турніру визначилися учасники фінальної зустрічі. У вирішальній грі на поле вийшли чернівецькі команди «Буковина» (тренери – Олександр Бужак, Андрій Телегей) та ДЮСШ №1 «Рома» (тренери – Андрій Гордей, Дмитро Гордей). Основний час зустрічі завершився з нічийним результатом 2:2. У серії післяматчевих пенальті кращими стали підопічні Олександра Бужака та Андрія Телегея (5:4), які і виграли турнір.

Учасниками гри за третю сходинку стали чернівецька «Спарта» (тренери – Ігор Оставков, Роман Зароченцев)  та «Атлетік» (Чортків, Тернопільська область). «Спарта» святкувала перемогу – 2:0.

У церемонії нагородження взяли участь заступник голови Федерації футболу Чернівецької області Юрій Мосейчук, почесний голова Федерації футболу Чернівецької області Петро Кобичик, голова ФК «Університет» Микола Осадець, головний суддя змагань Віктор Кошура, власник мережі крамниць європейської продукції «Моцарелла» Олександр Мікулеску.   

Кращі гравці у складах команд:

«Іскра» (Хмельницький) – Олександр Кресан

КУ ДЮСШ (Городенка) – Олег Кривко

«Спортлідер+» (Хмельницький) – Максим Мельник

«Атлетік» (Чортків) – Максим Смаглій

«Спарта» (Чернівці) – Олександр Чорнописький

ДЮСШ – 1 – «Рома» - Денис Куляк

«Буковина» - Віталій Морар

Склади призерів змагань:

«Буковина»: Павло Поштарь, Дмитро Мунтян, Віталій Морар, Богдан Олійник, Андрій Олійник, Олександр Пістружак, Владислав Гнатюк, Микола Маслей, Станіслав Мороз, Олександр Таріца, Іван Бигар, Кирило Пелюх.

ДЮСШ №1 «Рома»: Роман Головатий, Іван Козмуляк, Денис Куляк, Іван Філіпчук, Святослав Кермич, Денис Грінь (?), Дмитро Столяр, Андрій Жарюк, Степан Добровольський, Олександр Павлюк, Юрій Візінський.

«Спарта» (Чернівці): Антон Бельцик, Микола Гначук, Роман Гордій, Антон Івончик, Дмитро Кінищук, Владислав Козик, Олександр Кушнір, Степан Страшной, Денис Топор, Дмитро Фарбатюк, Олександр Чорнописький.

Результати матчів: 

11 травня (субота)

«Буковина» – «Спарта» - 1:0

ДЮСШ-1«Рома» – «Атлетік» (Чортків) – 3:0

«Спортлідер+» (Хмельницький) – КУ ДЮСШ (Городенка) – 1:0

КУ ДЮСШ (Коломия) – «Іскра» (Хмельницький) – 1:0

«Спарта» – КУ ДЮСШ (Городенка) – 1:0

«Буковина» – «Спортлідер+» (Хмельницький) – 3:0

«Атлетік» (Чортків) – «Іскра» (Хмельницький) – 1:0

ДЮСШ-1«Рома» – КУ ДЮСШ (Коломия) – 2:0

«Спортлідер+» (Хмельницький) – «Спарта» - 0:2

12 травня  (неділя)

КУ ДЮСШ (Городенка) – «Буковина» - 0:0

КУ ДЮСШ (Коломия) – «Атлетік» (Чортків) – 0:2

ДЮСШ-1«Рома» – «Іскра» (Хмельницький) – 9:0

Підсумкове становище у групах:

Група «А»

ДЮСШ №1 «Рома» - 9

«Атлетік» - 6

КУ ДЮСШ (Коломия) – 3

«Іскра» - 0

Група «Б

«Буковина» - 7

«Спарта» - 6»

«Спортлідер+» - 3

КУ ДЮСШ (Городенка) – 1 

Гра за 7 місце. КУ ДЮСШ (Городенка) – «Іскра» - 2:0

Гра за 5 місце. «Спортлідер+» - КУ ДЮСШ (Коломия)  – 2:1

Гра за 3 місце. «Спарта» - «Атлетік» - 2:0

Фінал. «Буковина» - ДЮСШ №1 «Рома» - 2:2 (пенальті – 5:4) 

Прочитано 261 раз

Новини

Соцмережі