У Чернівцях провели Всеукраїнський чемпіонат з повітряної гімнастики «Summer Aerial Art Cup 2019» (ФОТО)

Понеділок, 10 червня 2019 22:04
У Чернівцях провели Всеукраїнський чемпіонат з повітряної гімнастики «Summer Aerial Art Cup 2019» У Чернівцях провели Всеукраїнський чемпіонат з повітряної гімнастики «Summer Aerial Art Cup 2019»

У ФОК «Олімпія» відбувся другий Всеукраїнський чемпіонат з повітряної гімнастики та спорту на пілоні «Summer Aerial Art Cup 2019».

Організатори змагань – Крістіна Зварич і Христина Біль. 

На Буковині змагалися 96 учасників, які представляли Чернівці, Харків, Вінницю, Київ, Одесу, Тернопіль, Івано-Франківськ, Львів, Чортків (Тернопільська область).

Повітряна гімнастика: Summer Aerial Art Cup 2019. Полспорт (Фоторепортаж)

Повітряна гімнастика: Summer Aerial Art Cup 2019. Оригінальний жанр (Фоторепортаж)

Повітряна гімнастика: Summer Aerial Art Cup 2019. Повітряний гамак (Фоторепортаж)

Повітряна гімнастика: Summer Aerial Art Cup 2019. Нагородження (Фоторепортаж)

Повітряна гімнастика: Summer Aerial Art Cup 2019. Повітряне кільце (Фоторепортаж)

Серед суддів змагань були титуловані спортсменки – срібна призерка чемпіонату Європи – 2018 на повітряному кільці та переможниця інших представницьких змагань Соня Корнієнко, майстер спорту з художньої гімнастики, призерка чемпіонату України в групових вправах Тетяна Цветаєва, засновник, керівник і тренер студії повітряної гімнастики Nosulenco (Харків, Україна) Олена Носуленко, майстер спорту з художньої гімнастики, переможець багатьох міжнародних змагань з повітряної гімнастики.

УЧАСНИКИ ТА ПРИЗЕРИ ЗМАГАНЬ: 

Полспорт/PoleSport

Категорія 6-9р. Дебют

Вікторія Євдоким (Tais) - 1 місце

Меланія Онуфрієва (Тата Арт Ангар) - 2 місце

Категорія 10-13р. Дебют

Марія Рудь (Тата Арт Ангар) - 1 місце

Валерія Кириленко (Тата Арт Ангар) - 2 місце

Яна Зелена (Angels) - 3 місце

Категорія 10-13. Аматори 

Ольга Дорошенко (FlyDance Studio) - 1 місце

Категорія 10-13. Професіонали

Влада Степанчук (FlyDance Studio) - 1 місце

Категорія 17+. Аматори

Катерина Демиденко (Тата Арт Ангар) - 1 місце

Оригінальний жанр:          

Категорія 14-16р. Професіонали

Тарас Скрипник Тарас - Еквілібр на катушках «Мажор» - 1 місце

Категорія 10-13р. Дебют

Софія Марчук (FlyDance Studio) - 1 місце

Категорія 10-13р. Аматори

Ірина Суховерська (FlyDance Studio) - 1 місце

Категорія 14-16р. Професіонали

Тарас Скрипник –Жонгляж «Ганстер» - 1 місце 

Повітряний гамак /Aerial hammock

Категорія 5-9 р. Аматори

Анастасія Савіна (FlyDance Studio) - не виступала

Глорія Польова (FlyDance Studio) - 1 місце

Категорія 6-9 р. Дебют

Наталія Морар (FlyDance Studio)-1 місце

Злата Діліон (FlyDance Studio) - 2 місце

Даша Брик (FlyDance Studio) - 3 місце

Евеліна Чорней (FlyDance Studio)

Лєра Шалєєва (FlyDance Studio)

Анастасія Юрченко (FlyDance Studio)

Повітряне кільце/Aerial hoop

Категорія 3-5 р. Дебют

Маргарита Погодіна (FlyDance Studio) - 1 місце

Амелі Бажанська (FlyDance Studio) - 2 місце

Глорія Польова (FlyDance Studio) - 3 місце

Катерина Пилипюк (FlyDance Studio)

Категорія 6-9 р. Дебют

Таїсія Онуфрієва (Тата Арт Ангар) - 1 місце

Дарія Запасна (Тата Арт Ангар) - 2 місце

Олександра Михайлюк (FlyDance Studio) - 3 місце 

Надія Сторожук (Angels)

Марія Міллер (FlyDance Studio)

Категорія ДУЕТ 6-9 р. Дебют

Надія Кобринська та Катерина Кобринська (FlyDance Studio) - 1 місце

Категорія 6-9р. Аматори

Анастасія Демиденко (Тата арт ангар) - 1 місце

Христина Соболь (Zarpa) - 1 місце

Олександра Проскурняк (FlyDance Studio) - 2 місце

Вікторія Гирич (FlyDance Studio) - 3 місце

Дана Ніберкаль (FlyDance Studio)

Єва Харюк (FlyDance Studio)

Алуєтта Соколовська (FlyDance Studio)

Мірв Іордакі (FlyDance Studio)

Каміла Дорош (Zarpa)

Категорія 10-13. Дебют

Вікторія Саінчук (FlyDance Studio) - 1 місце

Софія Мандзюк (Angels) - 2 місце

Марія Літвінова (Angels) - 3 місце

Категорія 10-14. Аматори

Софія Овечко (Тата Арт Ангар) - 1 місце

Віталія Ковальчук (Zarpa) - 2 місце

Євангеліна Сіліна  (FlyDance Studio) - 2 місце

Катерина Іфтемійчук (FlyDance Studio) - 3 місце

Дар’я Попович (FlyDance Studio)

Категорія 9-12 р. Професіонали

Анастасія Задорожна (FlyDance Studio)

Марія Васильєва (FlyDance Studio) - 3 місце

Категорія 14-16 р. Дебют

Наталія Промчук Наталія (Люкара) - 1 місце

Категорія 17+. Аматори

Оксана Щобак (RedMoon) - 1 місце

Категорія 17+ . Професіонали

Вікторія Угринович (Zarpa) - 1 місце

Анна Резцова ( Фітнес-Клуб «Форма») - 2 місце

Повітряні полотна/Aerial Silks

Категорія 3-5 р. Дебют

Лета Матяс (Plastilin)-1 місце

Категорія 6-9 р. Дебют

Діана Кузьма (Natali Dance Studio) - 1 місце

Софія Іглінська (FlyDance Studio) - 2 місце

Поліна Аніськова (FlyDance Studio) - 3 місце

Марічка Раренко (FlyDance Studio)

Анастасія Синюк (FlyDance Studio)

Катерина Білецька (Люкара)

Поліна Костюк (Special Pole Dance)

Діана Савоютюк (Natali Dance Studio)

Категорія 6-9 р. Аматори

Анастасія Лисак (Natali Dance studio) - 1 місце 

Діана Савінська (Люкара) - 2 місце

Категорія 10-13 р. Дебют

Надія Денисюк ( Plastilin)

Юлія Мандзій (Shokolad Dance Studio)

Анастасія Паньків (Shokolad Dance Studio)

Діана Ковтонюк (Shokolad Dance Studio)

Категорія 10-13. Аматори

Олександра Максюта (Natali dance studio)

Тетяна Новачинська (Special Pole Dance)

Катерина Олендій (Shokolad Dance Studio)

Аліна Мулява (Shokolad Dance Studio)

Катерина Костюк (Shokolad Dance Studio)

Катерина Гринечко (Shokolad Dance Studio)

Емілія Гнатів (Shokolad Dance Studio)

Категорія 9-13 р. Професіонали

Діана Якимчук (Zarpa) - 1 місце

Вікторія Конега (Fly Dance Studio) - 2 місце

Категорія 14-16 р. Дебют

Олена Павлусенко Олена (Plastilin) - 1 місце

Ірина Водарська  (Special PoleDance) - 2 місце

Категорія 14-16 р. Аматори

Евеліна Гнатів (Shokolad Dance Studio) - 1 місце

Христина Шуманська  (Zarpa)-2 місце

Єлизавета Яцковська Ліза (Plastilin) - 3 місце

Ірина Круцик (Natali dance studio)

Вероніка Бойчук Вероніка (Natali dance studio)

Категорія 14-16 р. Професіонали

Марія Кікта (Тата Арт Ангар) - 1 місце

Валерія Льовіна (Shokolad Dance Studio) - 2 місце

Категорія 17+. Аматори

Діана Панарина  (Nosulenco Studio) - 1 місце

Ольга Онофрійчук (Aleksa Studio) - 2 місце

Катерина Демиденко (Тата Арт Ангар)

Категорія 17+. Професіонали

Дарія Нетяга (Royal pole Dance) - 1 місце

Наталія Качур (Natali dance Studio) - 2 місце

Зоя Бучок (Special Pole dance) - 3 місце

Категорія 17+. Професіонали чоловіки

Ярослав Венцко (Special Pole Dance) - 1 місце

 

Прочитано 303 раз

Буковинський футбол. Партнер рубрики — KOSTUMCHEK

Новини ФСК «Буковина». Партнер рубрики — піцерія-ресторан італійскої кухні Al Vesuvio

Новини

Соцмережі