Чернівецьке «Динамо» зіграло із Зірками українського футболу (ФОТО)

Субота, 07 вересня 2019 07:50
Чернівецьке «Динамо» зіграло із Зірками українського футболу Чернівецьке «Динамо» зіграло із Зірками українського футболу

На стадіоні «Буковина» матч між чернівецьким «Динамо» та Зірками українського футболу.

Гру провели з нагоди заснування команди «Динамо» (Чернівці). Колектив «Динамо» створили у 1993 році при УМВС України у Чернівецькій області за ініціативи Івана Зайцева.

Перед стартовим свистком арбітра Юрія Мосейчука відбулася церемонія нагородження. У ній взяли участь заступник голови Чернівецької ОДА Ігор Богатирець, голова обласної ради Іван Мунтян, Чернівецький міський голова Олексій Каспрук, начальник ГУНП у Чернівецькій області Анатолій Дмитрієв, начальник філії Чернівецького обласного управління АТ «Ощадбанк» Руслан Запаранюк.

Футбол: «Динамо» (Чернівці) — Зірки українського футболу 4:4. На полі (Фоторепортаж)

Футбол: «Динамо» (Чернівці) — Зірки українського футболу 4:4. За полем (Фоторепортаж)

Нагороди отримали Іван Зайцев (відзнака ФСТ «Динамо» України – Почесний динамівець), Вадим Заяць, Валентин Заяць, Дмитро Дучак, Іван Косоловський, Володимир Павлов, Костянтин Мага, Вадим Лучик, Сергій Янчик, Іван Воронка, Руслан Тарновецький, Володимир Тодераш, Дмитро Макаренко, Василь Томащук, Максим Ілюк, Леонід Кожокар, Сергій Продан, Олександр Адамов.

Щодо матчу, то команди зіграли два тайми по 30 хвилин. Чернівецьке «Динамо» вигравало з рахунком 3:0 (відзначилися Максим Ілюк – 2, 18 хвилини та Дмитро Дучак – 10 хвилина), однак команда Зірок українського футболу зрівняла результат ще у першій половині зустрічі. Дубль на свій рахунок записав Олександр Алієв (21,30). Ще один гол на рахунку Романа Пахолюка (22).

У другому таймі команди обмінялися голами. У «Динамо» Дмитро Дучак (32 хвилина), а у гостей – Адріан Пуканич (38). Підсумок – 4:4. Команди також виконали серію післяматчевих пенальті, у якій кращими стали Зірки українського футболу.

У перерві матчу відбулася презентація «Золотої бутси» кращого бомбардира чемпіонату світу – 94 Олега Саленка.

Склади команд:

«Динамо» (Чернівці): Владислав Мельников, Іван Косоловський, Іван Зайцев (капітан команди, Вадим Заяць, Василь Томащук, Дмитро Дучак, Сергій Янчик, Вадим Пислар, Олександр Тодорович, Дмитро Макаренко, Максим Ілюк, Володимир Тодераш, Максим Соломян, Валентин Заяць, Степан Маковійчук.

Зірки українського футболу: Максим Зайцев, Сергій Кузнецов, Олександр Дамін, Іван Яремчук, Андрій Зав'ялов, Юрій Грицина, Олег Саленко, Костянтин Бабич, Олександр Алієв, Михайло Стельмах, Віктор Хлус, Роман Пахолюк, Сергій Мізін, Олександр Призетко, Олександр Рикун, Адріан Пуканич, Олександр Севідов. Головний тренер – Віктор Леоненко.

Спонсори матчу – Чернівецьке обласне управління АТ «Ощадбанк» (Руслан Запаранюк), ТДВ «Трембіта» (Стелла Станкевич), ПМК – 76 (Василь Каглянчук), туристичний комплекс «Аква-Плюс» (Григорій Козьма).