На Буковині затримали держслужбовця під час отримання 10 тисяч
Сьогодні, 3 червня, співробітники обласних управлінь Нацполіції та СБУ під процесуальним керівництвом прокуратури Чернівецької області задокументували незаконні дії державного службовця виконавчої служби. Порушник вимагав гроші в обмін на закриття виконавчих проваджень.
На Буковині депутат пропонував вирішити питання оренди землі за 4 тисячі доларів
Служба безпеки України викрила депутата Хотинської міської ради, причетного до вимагання з громадянина однієї з країн Близького Сходу 4 тисяч американських доларів.
У Чернівцях нетверезий водій намагався підкупити поліцейських
Співробітники Садгірського відділення поліції задокументували факт надання неправомірної вигоди правоохоронцям.
У Чернівцях на хабарі затримали голову військово-лікарської комісії (ВІДЕО)
За 1000 доларів США порушниця обіцяла посприяти призовникові у визнанні його непридатним для проходження військової служби.
На Буковині затримали посадовця райдержадміністрації
На одержанні неправомірної вигоди затримано завідувача сектору регіонального розвитку, містобудування та архітектури однієї із РДА області, повідомляє пресслужба прокуратури Чернівецької області.
Новини
- Помер заслужений тренер України з велоспорту Ілля Руссу
- Представники «ЧОДЮСШ-Академія - CHEBASKET» Шаповалов і Злов - призери етапі чемпіонату України з ...
- Ветеран буковинського футболу Ігор Грималюк отримав на ювілей відзнаку ГС «АФЧО» - «За заслуги»
- Буковинському футболістові і тренерові Олегу Керчу - 40
- Ветеранові буковинського футболу Ігорю Грималюку - 55 !
- «Фазенда» - СФК «Магала»: напередодні кубкового фіналу
- Максим Сафонов: із баскетбольного табору у Чернівцях - до національної збірної України
- У Чернівцях – турнір на підтримку зіркового буковинського футболіста Василя Задорожняка
- Вихованець КЗ «ДЮСШ з футболу м. Чернівців» Кирило Ротар - чемпіон України у складі «Шахтаря» U14
- Буковинець Нікіта Когут зіграв за збірну України U23 у Лізі націй 3х3
- «Фазенда» вдруге поспіль святкувала перемогу в обласній Суперлізі (ВІДЕО)
- Вихованці КЗ «ДЮСШ з футболу м. Чернівців» (2010 р.н.) - призери турніру у Болгарії
- У Дорошівцях організували турнір пам'яті буковинського футболіста Івана Бажанського
- Представник «ЧОДЮСШ-Академія - CHEBASKET» Максим Шаповалов отримав виклик у юніорську збірну Укр...
- Тренер КЗ «ДЮСШ з футболу м. Чернівців» Андрій Лахнюк пройшов навчання за програмою «А»-диплом УЄФА
- «Фазенда» та «Магала» - фіналісти Кубку Чернівецької області (ВІДЕО)
- Зірки буковинського футболу зіграли благодійний матч у Чернівцях
- Гравцеві «Фазенди» Віктору Масікевичу – 26
- Команда «ЧОДЮСШ-Академія - CHEBASKET» - зіграла на турнірі «Zabirchenko summer cup»
- Представники КЗ «ДЮСШ з футболу м. Чернівців» (2016 р.н.) - кращі на турнірі у Болгарії
- У Чернівцях організували благодійний баскетбольний матч (ВІДЕО)
- Вихованці КЗ «ДЮСШ з футболу м. Чернівців» (2012 р.н.) - переможці представницького турніру у Бол...
- Чемпіони України, Естонії та баскетбольні ветерани зіграють благодійний матч у Чернівцях
- Баскетболістові «CHEBASKET-ЧОДЮСШ» Костянтину Єрмуракі - 18
- У Чернівцях відкрили традиційний міський баскетбольний табір
Важливе
- У бою з російськими окупантами загинув буковинський футбольний арбітр Володимир Безборотько
- Богдан Шершун: «Мирне небо над головою – це дуже важливо» (ВІДЕО)
- У Чернівцях нагородили призерів і кращих гравців чемпіонату області серед команд Суперліги (ВІДЕО...
- Футбольна команда ЧНУ - переможець Універсіади України
- Володарем футбольного Кубку області стала «Волока» (ФОТО, ВІДЕО)
Футбол 2023/24. Перша ліга |
||||
М | Команда | М | РГ | О |
1 | Рідківці | 20 | 49-31 | 45 |
2 | Бояни | 20 | 52-19 | 43 |
3 | Станівці | 20 | 53-31 | 43 |
4 | Динівці | 20 | 57-25 | 39 |
5 | Дорогою життя | 20 | 34-34 | 31 |
6 | Топорівці | 20 | 29-33 | 27 |
7 | Клішківці | 20 | 15-39 | 20 |
8 | Глибоцька ДЮСШ | 20 | 31-42 | 19 |
9 | Новоселиця-2017 | 20 | 22-33 | 17 |
10 | Горбова | 20 | 20-46 | 16 |
11 | Чорнівка | 20 | 14-43 | 8 |
Футзал 2024 |
||||
М | Команда | М | РГ | О |
1 | Урожай | 10 | 38-15 | 27 |
2 | Radent | 10 | 42-27 | 25 |
3 | ТomStudio | 10 | 43-25 | 24 |
4 | DV-Trans | 10 | 33-21 | 16 |
5 | Аматор-Нива | 10 | 30-26 | 15 |
6 | Bado | 10 | 28-27 | 15 |
7 | Чернівецький рятувальник | 10 | 17-28 | 9 |
8 | Друзі | 10 | 21-38 | 9 |
9 | З-й тайм | 10 | 31-41 | 8 |
10 | Рокитне | 10 | 21-33 | 5 |
11 | Січ | 10 | 19-43 | 4 |
Міні-футбол 2023/24. Група А |
||||
М | Команда | М | РГ | О |
1 | Іванківці | 11 | 54-14 | 31 |
2 | TOM.studio | 11 | 47-14 | 27 |
3 | Урожай | 11 | 45-16 | 25 |
4 | Вікторія-Буковина | 11 | 38-28 | 23 |
5 | Брусниця | 11 | 45-11 | 23 |
6 | Поліція Буковини | 11 | 36-37 | 18 |
7 | НДЕКЦ МВС | 11 | 25-28 | 11 |
8 | ДімТек | 11 | 20-41 | 10 |
9 | Патрульна Поліція | 11 | 22-34 | 10 |
10 | Фазенда | 11 | 30-30 | 9 |
11 | CupChernivtsi | 11 | 30-53 | 6 |
12 | Арсенал | 11 | 20-106 | 0 |
Міні-футбол 2023/24. Група В |
||||
М | Команда | М | РГ | О |
1 | Магала | 17 | 70-19 | 46 |
2 | DV TRANS | 17 | 73-30 | 42 |
3 | Драниця | 17 | 71-24 | 42 |
4 | Садгора | 17 | 65-26 | 38 |
5 | Берегомет | 17 | 76-39 | 35 |
6 | Бояни | 17 | 66-37 | 32 |
7 | Green Garden Chernivtsi | 17 | 48-44 | 31 |
8 | Рідківці | 17 | 71-38 | 31 |
9 | Рокитне | 17 | 55-36 | 27 |
10 | Хімік | 17 | 52-43 | 21 |
11 | Прайм-Тек-Буковина | 17 | 32-40 | 19 |
12 | Новоселиця-2017 | 17 | 43-48 | 19 |
13 | Топорівці | 17 | 39-63 | 18 |
14 | Грозинці | 17 | 24-50 | 16 |
15 | Горбова | 17 | 50-81 | 13 |
16 | Лавандова мрія | 17 | 32-68 | 10 |
17 | Колінківці | 17 | 20-56 | 7 |
18 | Козаки | 17 | 22-151 | 0 |
Міні-футбол 2023/24. Група С |
||||
М | Команда | М | РГ | О |
1 | М-Тревел | 12 | 70-0 | 36 |
2 | Дорошівці | 12 | 53-22 | 30 |
3 | Лужани | 12 | 43-22 | 27 |
4 | ФК им. Ю.Царика | 12 | 40-9 | 24 |
5 | Славець | 12 | 40-26 | 24 |
6 | Лашківка | 12 | 21-36 | 19 |
7 | Заставна | 12 | 26-36 | 15 |
8 | Неполоківці | 12 | 49-23 | 15 |
9 | Дорогою життя | 12 | 21-24 | 13 |
10 | Валява | 12 | 30-69 | 10 |
11 | Дубівці А | 12 | 25-62 | 9 |
12 | Клокучка-Біла | 12 | 19-40 | 5 |
13 | Дубівці Б | 12 | 14-73 | 3 |
Міні-футбол 2023/24. Група D |
||||
М | Команда | М | РГ | О |
1 | Купка-Сучевени | 10 | 39-18 | 28 |
2 | Митник | 10 | 65-33 | 22 |
3 | Молодія | 10 | 50-32 | 20 |
4 | Горби | 10 | 32-35 | 14 |
5 | Ардан | 10 | 36-32 | 13 |
6 | Глибоцька ДЮСШ | 10 | 43-50 | 12 |
7 | Чагор | 10 | 50-40 | 12 |
8 | Черепківці | 10 | 20-54 | 10 |
9 | Луковиця | 10 | 35-51 | 10 |
10 | Волока | 10 | 37-49 | 10 |
11 | Тереблече | 10 | 26-41 | 7 |