Гравці команди «Іванківці» - переможці благодійної акції «Слава ЗСУ» (ФОТО, ВІДЕО)

Субота, 13 серпня 2022 23:22
Гравці команди «Іванківці» - переможці благодійної акції «Слава ЗСУ». Гравці команди «Іванківці» - переможці благодійної акції «Слава ЗСУ». Фото Світлани Білич.

На Буковині завершилася благодійна акція з футболу «Слава ЗСУ».

Партнер рубрики — KOSTUMCHEK — Чоловічі костюми — бездоганний вигляд та висока якість

Учасниками матчу за третє місце стали команди «Фазенда» і «TOM Studio». На 22 хвилині гри шанс відзначитися мав Сергій Пантєєв, однак на удар Сергія зреагував Олег Цуркан. Через дві хвилини підопічні Олександра Степанова організували результативну атаку. Після передачі Олександра Карапки з правого флангу по воротах «TOM Studio» завдав удару Дмитро Дучак. Спочатку Дмитро влучив у стійку, однак таки зумів переправити шкіряну кулю у ворота «TOM Studio».

Через 8 хвилин той же Дмитро Дучак вдало діяв поблизу воріт «TOM Studio», а капітан «Фазенди» Сергій Ільїн забив другий гол у зустрічі.

На 71 хвилині гри перевагу «Фазенди» у рахункові скоротив Денис Зачиковський, який влучно пробив у правий від голкіпера Степана Кушніра кут воріт. За три хвилини до завершення основного часу чудовий шанс зрівняти рахунок мав Василь Луцик. На удар Василя зреагував Степан Кушнір.

Немає опису.

«Фазенда» перемогла з рахунком 2:1 та стала третьою у благодійній акції «Слава ЗСУ».

У фінальному матчі «Іванківці» перемогли «Брусницю» - 2:0. Гравці «Іванківців» забили два голи вже у перші 20 хвилин зустрічі. Спочатку відзначився Даніел Раулюк (7 хвилина). А через 11 хвилин один із лідерів «Іванківців» Максим Ілюк вдруге вразив ворота Василя Біблюка.

Після цього команди ще мали шанси відзначитися, однак гол Максима Ілюка став у матчі останнім.

Кращі гравці у складі команд:

«Іванківці» - Максим Ілюк

«Брусниця» - Василь Біблюк

«Фазенда» - Олександр Карапка

«TOM Studio» - Денис Зачиковський

Четвірку кращих команд нагороджували віце-президент УАФ, голова АФЧО Василь Орлецький та перший заступник АФЧО Сергій Задорожняк.

МАТЧ ЗА ТРЕТЄ МІСЦЕ

«Фазенда» - «TOM Studio» - 2:1 (2:0)

Арбітр - Олександр Бурдужук, асистенти арбітра - Сергій Буковей, Ігор Савчук, спостерігач арбітражу - Василь Фурман.

«Фазенда»: Степан Кушнір, Олександр Темерівський, Микола Гречка, Ярослав Ілащук, Іван Паньків, Вадим Пислар, Сергій Ільїн (Микола Коваль, 60), Олександр Тодорович, Сергій Пантєєв (Юрій Масікевич, 54), Олександр Карапка, Дмитро Дучак (Андрій Фурега, 70). Запасний: Юрій Кисилиця.

«TOM Studio»: Олег Цуркан, Ярослав Гаталяк, Олег Молдован (Віктор Молдован, 46), Вадим Бута, Віталій Чебан, Ігор Попадюк, Олександр Булезюк, Максим Кінащук (Павло Мотуз, 46), Геннадій Куляк, Денис Зачиковський, Василь Луцик. Запасний: Денис Бульба.

Голи: Дмитро Дучак (24), Сергій Ільїн (32) - Денис Зачиковський (73).

Попередження: Іван Паньків (37), Микола Коваль (76), Ярослав Ілащук (81) - Денис Зачиковський (16), Ігор Попадюк (25), Віктор Молдован (82).

ФІНАЛ

«Брусниця» - «Іванківці» - 0:2 (0:2)

Арбітр - Михайло Вітюк, асистенти арбітра - Денис Круглецький, Іван Ткач, спостерігач арбітражу - Ігор Каліта.

«Брусниця»: Василь Біблюк, Ілля Стрільчук, Вадим Попович (Владислав Андрієць, 76), Ілля Піцик (Вячеслав Пилишатий, 61), Володимир Бербека (Василь Савчук, 79), Микола Коваленко (Андрій Лалак, 61), Олександр Баланецький (Андрій Гордей, 53), Микола Рябий, Іван Молофій, Василь Варварюк, Олександр Шевчук. Запасний: Василь Грекул.

«Іванківці»: Костянтин Гуцул, Сергій Жижиян, Василь Томащук, Андрій Фучинський (Михайло Прокопець, 58), Святослав Лаврук, Даніел Раулюк, Ілля Зіновьєв, Андрій Беженар, Артем Меркушов (Вадим Федорюк, 82), Ілля Гуцуляк (Вадим Сімака, 61), Максим Ілюк (Едуард Сіменюк, 89). Запасні: Максим Максимюк, Роман Гуцул.

Голи: Даніел Раулюк (7), Максим Ілюк (18).

Попередження: Олександр Шевчук (31), Ілля Стрільчук (42).

Підписуйся на головний спортивний канал Буковини!