Обласна футбольна Суперліга – 2023/24: «Фазенда» повертається на перше місце (РЕЗУЛЬТАТИ, СТАТИСТИКА, БОМБАРДИРИ)

Понеділок, 25 вересня 2023 14:39
Обласна футбольна Суперліга – 2023/24: «Фазенда» повертається на перше місце. Обласна футбольна Суперліга – 2023/24: «Фазенда» повертається на перше місце.

Зіграно матчі четвертого туру чемпіонату Чернівецької області серед команд Суперліги.

Партнер рубрики — KOSTUMCHEK — Чоловічі костюми — бездоганний вигляд та висока якість

У четвертому турі чемпіонату Чернівецької області «Фазенда» приймала «Брусницю».

Перший гол підопічні Олександра Степанова забили на 26 хвилині зустрічі. За гру рукою у власному штрафному майданчику футболіста «Брусниці» арбітр матчу Олександр Плахов призначив пенальті у ворота гостей. Пенальті реалізував Віктор Масікевич.

У першому таймі шанси відзначитися мали обидві команди, однак до перерви рахунок так і залишився 1:0 на користь «Фазенди».

На 69 хвилині гри дубль оформив Віктор Масікевич. На 89 хвилині зустрічі відзначився гравець «Брусниці» Василь Варварюк.

Остаточний рахунок гри - 2:1 на користь «Фазенди».

«Фазенда» – «Брусниця» – 2:1 (1:0)

23.09.2023. стадіон “Мальва”

"Фазенда”: Владислав Мельников, Валентин Рудич, Андрій Фучинський (Олександр Озарчук, 85), Володимир Бербека , Віталій Фетісов, Микита Янков, Микола Павлюк, Дмитро Лахман (Сергій Максимчук, 46), Олександр Таневський (Олександр Тодорович, 63), Віктор Масікевич (Микола Рябий, 78), Максим Соломян (Дмитро Дучак, 55).

“Брусниця”: Василь Біблюк, Вадим Попович (Владислав Базелюк, 74),Микола Геник, Ілля Піцик, Іван Молофій, Ілля Зінов’єв, Микола Коваленко (Олександр Шевчук, 63), Михайло Берсан (Іван Філіпчук, 74), Михайло Прокопець, Владислав Андрієць (Данііл Борисенко, 51), Василь Варварюк.

Голи: Віктор Масікевич (26 – з пенальті,69) – Василь Варварюк (89).

Попередження: Сергій Максимчук (49), Олександр Озарчук (88) – Вадим Попович (25), Іван Молофій (68).

Першу перемогу в чемпіонаті здобули гравці «Луко». У ході матчу господарі поля Поступалися з рахунком 0:1 (гол на рахунку Дениса Головка).

У другій половині зустрічі перемогу «Луко» з рахунком 2:1 приніс дубль Олега Добровольського.

ФК «Луко» – ФК «Садгора» - 2:1 (0:1)

«Луко»: Луцак Віталій, Гаць Микола (Чехов Віталій, 86), Рачинський Богдан, Чорней Олександр, Писаревський Валентин (Чорней Едоардо, 50), Добровольський Олег, Масікевич Юрій, Стратейчук Віталій, Корсей Вадим (Мага Вадим, 83), Шородок Володимир, Скіцко Владислав (Мельничук Вадим, 55).

«Садгора»: Іванчук Григорій, Смола Володимир (Королик Микола, 80), Мельничук Олександр, Негрич Юрій, Куляк Віктор, Попович Олександр, Фурега Андрій (Верстяк Ярослав, 74), Балацький Дмитро, Верстяк Валентин (Петруник Олександр, 66), Головко Денис (Скорейко Михайло, 58), Бурденюк Максим.

Голи: Добровольський Олег (57,72) – Головко Денис (32).

Попередження: Негрич Юрій (85), Балацький Дмитро (90), Королик Микола (90+2).

Другу перемогу здобула «Кам’янка». Цього разу господарі поля переграли «Берегомет» - 2:1. Наприкінці першого тайму відзначився Тарас Новаковський, однак у другій половині зустрічі перемогу господарям принесли Олександр Бождуга та Олександр Мігай.

«Кам’янка» – «Берегомет» - 2:1 (0:1)

«Кам’янка» : Хачаруєв Мансур (Лазурко Микола, 46), Воробець Володимир, Карлійчук Юрій, Микитюк Богдан (Стефанюк Олександр, 88), Мельничук Віктор, Попович Дмитро, Панцир Анатолій, Чапля Василь, Мігай Олександр, Шостак Вадим, Бождуга Олександр.

«Берегомет»: Перепелиця Віталій, Бевцик Володимир, Баран Тарас, Андрійчук Юрій (Кейван Петро, 64), Новаковський Тарас, Мендришора Сергій, Калинич Олександр, Іванюк Владислав, Марчук Степан, Дутка Степан, Перепелиця Дмитро.

Голи: Бождуга Олександр (70), Мігай Олександр (71) – Новаковський Тарас (42).

Попередження: Попович Дмитро (19), Бождуга Олександр (66), Чапля Василь (87) – Іванюк Владислав (43), Перепелиця Дмитро (73), Куржос Ілля (76), Баран Тарас (86).