Чемпіонат Чернівецької області (Суперліга): «Фазенда» зробила вагомий крок до другого чемпіонства поспіль (РЕЗУЛЬТАТИ, СТАТИСТИКА, ВІДЕО)

Неділя, 09 червня 2024 05:39
Чемпіонат Чернівецької області (Суперліга): «Фазенда»  зробила вагомий крок до другого чемпіонства поспіль. Чемпіонат Чернівецької області (Суперліга): «Фазенда» зробила вагомий крок до другого чемпіонства поспіль.

Відбулися матчі 18 туру футбольного чемпіонату Чернівецької області серед команд Суперліги.

У 18 турі чемпіонату Чернівецької області «Фазенда» приймала команду «Брусниця» - головного конкурента у боротьбі за чемпіонське звання.

На 10 хвилині гри гості зуміли вийти вперед. Михайло Прокопець майстерно зіграв у штрафному майданчику чернівецької команди та забив перший гол у зустрічі.

Підопічні Олександра Степанова зуміли відігратися на 19 хвилині зустрічі. Максим Соломян віддав передачу на Дмитра Дучака, який перебуваючи у межах штрафного майданчика гостей, вразив ворота Василя Біблюка. Згодом Дмитро Лахман міг вивести «Фазенду» вперед, однак не спромігся завдати влучного удару.

Зрештою, господарі поля зуміли відзначитися вдруге ще до перерви. На 32 хвилині гри Олександр Таневський віддав передачу на Віктора Масікевича, який забив свій 13 гол у чемпіонаті. Через дві хвилини «Фазенду» від голу врятував нолкіпер Владислав Мельников, який ногою відбив на кутовий удар Василя Варварюка.

А на 61 та 62 хвилинах гри господарі поля забили у ворота «Брусниці» ще два голи. Спочатку влучний удар на свій рахунок записав Микола Гречко, а згодом дубль оформив Дмитро Дучак, який впевнено очолює бомбардирські перегони обласної Суперліги - 19 голів.

На 85 хвилині гри у ворота «Фазенди» призначили пенальті. Досвідчений гравець гостей Микола Коваленко не зміг переграти Владислава Мельникова.

«Фазенда» святкувала перемогу з рахунком 4:1 та зробила вагомий крок на шляху до свого другого поспіль чемпіонства.

ФК «Фазенда» – ФК «Брусниця» – 4:1 (2:1)

8 червня 2024 р. Чернівці. Стадіон «Мальва».

Арбітр - Олександр Плахов (Чернівці), асистенти арбітра - Володимир Бамбурак (Чернівці), Євген Гашков (Чернівці), спостерігач арбітражу - Віктор Кошура (Чернівці).

«Фазенда»: Владислав Мельников, Микола Павлюк (Олександр Озарчук, 88), Володимир Бербека, Микола Гречко, Валентин Рудич (Андрій Фучинський, 82), Олександр Таневський, Микита Янков (Олександр Тодорович, 72), Дмитро Лахман, Віктор Масікевич, Максим Соломян (Віталій Рябий, 88), Дмитро Дучак. Запасні: Василь Мурга, Іван Паньків.

«Брусниця»: Василь Біблюк, Андрій Лалак (Богдан Соломян, 59), Вадим Попович (Микола Коваленко, 63), Іван Молофій, Василь Томащук, Ілля Піцик (Владислав Базелюк, 79), Ілля Зіновьєв, Михайло Прокорець (Василь Савчук, 85), Василь Варварюк, Максим Ілюк, Михайло Берсан. Запасний: Василь Грекул.

Голи: Дмитро Дучак (19,62), Віктор Масікевич (32), Микола Гречко (61) - Михайло Прокопець (12).

На 85 хвилині гри Микола Коваленко не забив пенальті - воротар.

Попередження: Олександр Таневський (55), Максим Соломян (85) - Іван Молофій (45), Максим Ілюк (64).

ФК «Луко» – ФК «Садгора» – 6:2 (4:0)

8 червня с. Луковиця.

Арбітр: Байдюк Микола ( Чернівці), асистенти арбітра: Круглецький Денис (Чернівці), Дарійчук Сергій (Чернівці), спостерігач арбітражу: Маковій Василь (Вижницький р-н).

“Луко”: Баланюк Назарій (Лободич Вадим, 82), Булезюк Олександр, Рачинський Богдан (Пантєєв Сергій, 53), Штифанович Олександр, Стратейчук Віталій, Добровольський Олег, Корсей Вадим (Скіцко Владислав, 29), Букатар Юрій, Філіпчук Іван, Жумига Олександр, Мельничук Вадим (Столощук Богдан, 46).

“Садгора”: Іванчук Григорій, Верстяк Валентин (Кошурба Ігор, 76), Мороз Андрій, Балацький Дмитро (Костенюк Василь, 35), Головко Денис (Григоряк Святослав, 69), Попович Олександр (Попов Сергій, 53), Верстяк Ярослав, Скорейко Михайло (Пасічник Максим, 79), Негрич Юрій, Дудлей Павло, Бурденюк Максим.

Голи: Добровольський Олег (14), Букатар Юрій (19), Філіпчук Іван (33), Скіцко Владислав (41,85), Столощук Богдан (87) – Мороз Андрій (84,90).

Попередження: Рачинський Богдан (39), Булезюк Олександр (80), Стратейчук Віталій (87) – Дудлей Павло (54).

ФК «Кам’янка» – ФК «Берегомет» – 5:0 (1:0)

9 червня 2024 р. с. Старий Вовчинець

Арбітр: Чебан Максим ( Чернівці), асистенти арбітра: Буковей Сергій (Чернівецький р-н), Круглецький Денис (Чернівці), спостерігач арбітражу: Солоненко Микола (Чернівецький р-н).

“Кам’янка”: Хачаруєв Мансур (Лазурко Микола, 30), Мельничук Віктор (Тарабас Богдан, 46), Молофій Ілля, Карлійчук Юрій, Мігай Олександр, Микитюк Богдан (Пилипець Степан, 56), Чорней Олександр, Чапля Василь, Шостак Вадим, Янчик Ярослав (Гуцуляк Іван, 65), Попович Дмитро.

“Берегомет”: Шандро Олександр, Бевцик Володимир, Баран Тарас, Самотюк Руслан, Мендришора Сергій, Калинич Олександр, Перепелиця Віталій, Дутка Степан, Перепелиця Дмитро, Кігніцький Михайло (Кейван Петро, 58), Іванюк Владислав.

Голи: Мігай Олександр (45+5, 77 – з пенальті,82,87), Гуцуляк Іван (72).

Попередження: Карлійчук Юрій (29) – Дутка Степан (59), Баран Тарас (73), Калинич Олександр (84).

Вилучення: Шандро Олександр (37).