«Буковина-10» - переможець Безборотько КАП у вікових групах U14 та U15/16

Середа, 12 червня 2024 20:52
«Буковина-10» - переможець Безборотько КАП у вікових групах U14 та U15/16. «Буковина-10» - переможець Безборотько КАП у вікових групах U14 та U15/16.

Як ми вже повідомляли, визначилися переможці Кубку ОДЮФЛ – «Безборотько КАП» у 7 вікових групах.

 

У вікових групах U14 та U15/16 володарем Кубку стала команда «Буковина - 10» (тренер - Андрій Гордей).

У віковій групі U14 «Буковина - 10» у фіналі перемогла «Буковину - 11» - 5:1. У переможців відзначилися Василь Бойко (двічі), Дмитро Головач (двічі) та Ростислав Коченко).

У віковій групі U15/16 «Буковина - 10» перемогла «Буковину - 09-1» - 2:1. Голи у переможців на рахунку Олександра Вологдіна та Марка Манзюка.

У чемпіонаті ОДЮФЛ «Буковина - 10 - 2» у віковій групі U14 стала другою. у віковій групі UU15/16 «Буковина - 10 - 1» також здобула срібні нагороди.

 

Склад команди: Роберт Манукян, Нікіта Думан, Віталій Пенюк, Максим Іванчук, Адріан Циганеску, Віктор Жалоба, Назар Степаненко, Владлен Лосік, Артем Моргоч, Станіслав Сухар, Вадим Кодовбецький, Євген Скакун, Ярослав Варфоломеєв, Іван Головач, Олександр Меленчук, Дмитро Єрмійчук, Андрій Скрипкар, Нікіта Єфімов, Андрій Гермаківський, Валентин Ящук, Матвій Лісовський, Дмитро Генцарюк, Владислав Євдощак, Микола Лелик, Іван Руснак, Іван Стрільчук, Тарас Ластівка, Тимур Заікін, Ростислав Коченко, Василь Бойко, Георгій Ігнатюк, Андрій Суляк, Олександр Вологдін, Рустем Курсеітов, Андрій Главицький, Марк Манзюк, Денис Таріца, Давід Якусевич, Віктор Андоній, Георгій - Ростислав Кельба, Георгій Галан, Данило Колесник, Андрій Мельник, Владислав Нікула, Олександр Урсол, Михайло Урсуляк, Михайло Сіногач, Олександр Семенюк, Арсен Гоцуляк, Максим Мендришора, Дмитро Головач, Дмитро Гончар.

Більше фото - у групі «ЧернівціСпорт» у Facebook

 

Підписуйся на головний спортивний канал Буковини!

 

Прочитано 142 раз

Буковинський футбол / футзал / міні-футбол

Буковинський футбол. Партнер рубрики — KOSTUMCHEK

Новини

СДЮШОР «Буковина» м. Чернівці

 Футбол 2023/24. Супер-ліга

М Команда М РГ О
      
1 Фазенда 21 92-15 60
2 Брусниця 21 62-22 52
3 Луко 21 47-26 40
4 Кам'янка 21 32-52 25
5 Магала 21 29-49 24
6 Садгора 21 25-64 17
7 Берегомет 21 16-57 16
8 Довбуш 21 16-29 8

Детальніше...

 Футбол 2023/24. Перша ліга

М Команда М РГ О
      
1 Рідківці 20 49-31 45
2 Бояни 20 52-19 43
3 Станівці 20 53-31 43
4 Динівці 20 57-25 39
5 Дорогою життя 20 34-34 31
6 Топорівці 20 29-33 27
7 Клішківці 20 15-39 20
8 Глибоцька ДЮСШ 20 31-42 19
9 Новоселиця-2017 20 22-33 17
10 Горбова 20 20-46 16
11 Чорнівка 20 14-43 8

Детальніше...

Футзал 2024

М Команда М РГ О
         
1 Урожай 10 38-15 27
2 Radent 10 42-27 25
3 ТomStudio 10 43-25 24
4 DV-Trans 10 33-21 16
5 Аматор-Нива 10 30-26 15
6 Bado 10 28-27 15
7 Чернівецький рятувальник 10 17-28 9
8 Друзі 10 21-38 9
9 З-й тайм 10 31-41 8
10 Рокитне 10 21-33 5
11 Січ 10 19-43 4

Детальніше...

 Міні-футбол 2023/24. Група А

М Команда М РГ О
         
1 Іванківці 11 54-14 31
2 TOM.studio 11 47-14 27
3 Урожай 11 45-16 25
4 Вікторія-Буковина 11 38-28 23
5 Брусниця 11 45-11 23
6 Поліція Буковини 11 36-37 18
7 НДЕКЦ МВС 11 25-28 11
8 ДімТек 11 20-41 10
9 Патрульна Поліція 11 22-34 10
10 Фазенда 11 30-30 9
11 CupChernivtsi 11 30-53 6
12 Арсенал 11 20-106 0

Детальніше...

 Міні-футбол 2023/24.  Група В

М Команда М РГ О
         
1 Магала 17 70-19 46
2 DV TRANS 17 73-30 42
3 Драниця 17 71-24 42
4 Садгора 17 65-26 38
5 Берегомет 17 76-39 35
6 Бояни 17 66-37 32
7 Green Garden Chernivtsi 17 48-44 31
8 Рідківці 17 71-38 31
9 Рокитне 17 55-36 27
10 Хімік 17 52-43 21
11 Прайм-Тек-Буковина 17 32-40 19
12 Новоселиця-2017 17 43-48 19
13 Топорівці 17 39-63 18
14 Грозинці 17 24-50 16
15 Горбова 17 50-81 13
16 Лавандова мрія 17 32-68 10
17 Колінківці 17 20-56 7
18 Козаки 17 22-151 0

Детальніше...

Міні-футбол 2023/24. Група С

М Команда М РГ О
         
1 М-Тревел 12 70-0 36
2 Дорошівці 12 53-22 30
3 Лужани 12 43-22 27
4 ФК им. Ю.Царика 12 40-9 24
5 Славець 12 40-26 24
6 Лашківка 12 21-36 19
7 Заставна 12 26-36 15
8 Неполоківці 12 49-23 15
9 Дорогою життя 12 21-24 13
10 Валява 12 30-69 10
11 Дубівці А 12 25-62 9
12 Клокучка-Біла 12 19-40 5
13 Дубівці Б 12 14-73 3

Детальніше...

Міні-футбол 2023/24. Група D

М Команда М РГ О
         
1 Купка-Сучевени 10 39-18 28
2 Митник 10 65-33 22
3 Молодія 10 50-32 20
4 Горби 10 32-35 14
5 Ардан 10 36-32 13
6 Глибоцька ДЮСШ 10 43-50 12
7 Чагор 10 50-40 12
8 Черепківці 10 20-54 10
9 Луковиця 10 35-51 10
10 Волока 10 37-49 10
11 Тереблече 10 26-41 7

Детальніше...

Стеж за новинами
ЧернівціСпорт у соцмережах!

ЧернівціСпорт у Instagram ЧернівціСпорт у Facebook ЧернівціСпорт у YouTube

Нас 1901!

Нас 6277!

Нас 760!

Буковинський футбол. Партнер рубрики — KOSTUMCHEK

СДЮШОР «Буковина» м. Чернівці

Новини ФСК «Буковина». Партнер рубрики — піцерія-ресторан італійскої кухні Al Vesuvio

Стеж за новинами
ЧернівціСпорт у соцмережах!

ЧернівціСпорт у Instagram ЧернівціСпорт у Facebook ЧернівціСпорт у YouTube

Нас 1901!

Нас 6277!

Нас 760!

Реклама