Кубок області: «Фазенда» переконливо переграла «Волоку», «Довбуш» розгромив «Ст. Вовчинець» (СТАТИСТИКА)

Середа, 15 вересня 2021 21:20
«Фазенда» переконливо переграла «Волоку», «Довбуш» розгромив «Ст. Вовчинець». «Фазенда» переконливо переграла «Волоку», «Довбуш» розгромив «Ст. Вовчинець».

Зіграно перші півфінальні матчі Кубку Чернівецької області.

Партнер рубрики — KOSTUMCHEK — Чоловічі костюми — бездоганний вигляд та висока якість

Місцевий колектив «Волока» приймав «Фазенду». Вже до 4 хвилини гри підопічні Олександра Степанова створили три моменти у воріт господарів поля.

Зокрема, свої нагоди відзначитися втратили Максим Бурденюк, Павло Бабій та Юрій Головачук, який після подачі кутового небезпечно пробивав головою. А на 6 хвилині гри гості таки забили перший гол у зустрічі. Відзначився Максим Бурденюк. Через три хвилини на ударну позицію виходив досвідчений Вадим Пислар Удару Вадима забракло влучності.

Згодом дві небезпечні атаки провели підопічні Андрія Лахнюка та Олега Керчу - Дмитрові Лахману та Івану Оробцю відзначитися не вдалося.

На 30 хвилині гри свій момент не використав Павло Бабій, однак згодом шкіряна куля вдруге опинилася у воротах «Волоки». Олег Штефуник порушив правила у власному штрафному майданчику проти Максима Бурденюка - арбітр гри Олександр Плахов вказав на одинадцятиметрову позначку. Пенальті реалізував штатний пенальтист «Фазенди» Сергій Ільїн.

На 35 хвилині господарі поля мали можливість скоротити перевагу «Фазенди» - м'яч після удару Олександра Божескула вручив у поперечину.

У складі «Фазенди» воротам господарів загрожував Павло Бабій, однак відзначитися Павлові не вдалося.

В останні хвилини першого тайму гравці «Фазенди» відзначилися ще двічі. Спочатку шкіряну кулю у ворота «Волоки» відправив Вадим Пислар. А вже у доданий арбітром до першого тайму час на ворота господарів поля вийшов Дмитро Бараняк. Після удару Дмитра м'яч від Анатолія Волощука опинився у сітці воріт гостей.

Після перерви тренери «Волоки» зробили 5 (!) замін. Одна заміна стала результативною. На 56 хвилині гри Вадим Гура скоротив перевагу «Фазенди» у рахункові. Через три хвилини м'яч після удару Юрія Масікевича та рикошету влучив у поперечину воріт «Волоки». Зрештою, гравці «Фазенди» поклали переможну крапку у матчі. На 65 хвилині зустрічі дубль оформив Максим Бурденюк.

Господарі поля намагалися забити, принаймні, ще один гол, однак вдало діяв у воротах гостей Олег Цуркан.

Команда «Фазенда» перемогла на полі суперника з рахунком 5:1 та зробила вагомий крок до фіналу Кубку Чернівецької області.

«Волока» - «Фазенда» - 1:5 (0:4)

13 вересня 2021 р. Волока. 180 глядачів

Арбітр - Олександр Плахов (Чернівці), асистенти арбітра - Володимир Безборотько (Чернівецький район), Марія Сас-Батрак (Чернівці), спостерігач арбітражу - Василь Фурман (Чернівецький район).

«Волока»: Анатолій Волощук (Максим Нагірний, 46), Олександр Скутельник (Вадим Гура, 46), Сергій Жижиян, Олег Штефуник, Іван Макотяк (Євген Маркін, 63), Олександр Божескул (Богдан Столощук, 46), Андрій Савчук, Віктор Ягнич (Віталій Урсуляк, 46), Дмитро Лахман (Володимир Шородок, 46), Іван Оробець (Андрій Філіпчук, 65). Артем Почтар. Тренери - Андрій Лахнюк, Олег Керчу.

«Фазенда»: Олег Цуркан, Максим Бурденюк (Іван Паньків, 90), Станіслав Вішніцький, Юрій Головачук (Микола Кавуля, 26; Максим Василишин, 84), Сергій Янчик, Сергій Ільїн (Микола Коваль, 89), Павло Бабій (Андрій Фурега, 57), Юрій Масікевич, Дмитро Бараняк, Олександр Руснак, Вадим Пислар (Максим Гринько, 71). Запасний: Дмитро Перчула. Тренер - Олександр Степанов.

Голи: Вадим Гура (56) - Максим Бурденюк (6,61), Сергій Ільїн (31, з пенальті), Вадим Пислар (43), Дмитро Бараняк (45+1).

Попередження: Сергій Янчик (74).

В іншому півфіналі «Довбуш» - «Ст. Вовчинець» діючий чемпіон області та лідер нинішнього сезону розгромив суперника у рідних стінах - 12:0 (!). По три голи у ворота гостей забили Валентин Рудич (один - з пенальті), Андрій Шишигін та Леонід Львов. Автором дублю став Олександр Жумига. Ще один гол на рахунку новачка «Довбуша» Максима Тодощука, який донедавна грав за колектив першої ліги першості області «Берекол».

«Довбуш» - «Ст. Вовчинець» - 12:0 (5:0)

15 вересня 2021 р. Чернівці. ФОК «Олімпія». 100 глядачів.

Арбітр - Микола Байдюк (Чернівці), асистенти арбітра - Сергій Дарійчук, Володимир Бамбурак (Чернівці), спостерігач арбітражу - Юрій Скорейко (Чернівці).

«Довбуш»: Богдан Степаненко, Микола Геник, Юрій Шевчук, Ілля Стрільчук, Валентин Рудич, Андрій Шишигін, Дмитро Бобик (Юрій Василик, 68), Роман Мельник (Володимир Найко, 46), Олександр Жумига, Леонід Львов, Максим Тодощук (Павло Малик, 70). Запасні: Дмитро Дутка, Андрій Мельничук.

«Ст. Вовчинець»: Віталій Луцак (Микола Лазурко, 46), Петро Баланюк, Михайло Баланюк, Олександр Стефанюк, Борис Жижій, Володимир Воробець, Григорій Романюк, Максим Карпюк, Ілля Молофій, Микола Лесік (Іван Гавчук, 65), Євген Муха. Запасні: Юрій Ткачук, Василь Чапля.

Голи: Валентин Рудич (5 - з пенальті, 77,82), Максим Тодощук (22), Андрій Шишигін (29,65,75), Олександр Жумига (32,90), Леонід Львов (44,75,86).

Попередження: Юрій Василик (90) - Володимир Воробець (4).

Підписуйся на головний спортивний канал Буковини!